Sayfa 293/478 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 3818 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. 200 günlük üzerine tutunabildi 4 gündür kıvrana kıvrana

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    namına tokudğum kağıdı satttim kurtuldum dedikçe insanlar biz orda pasiflerde mal alıyor olacağız.
    gözlerimiz investingte
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3. https://twitter.com/AlMonitor/status...360491520?s=20

110 milyon nufuslu mısırda, egypt telekom un( %80 i devlet kontrolunde) yüzde 9,5 u 121 milyon dolara satılmış.. Ttkom'dan ucuz telekom şirketi de varmış.. Demekki neymiş cografya kaderdir, doğuya dogru ilerledikçe malın değeri düşüyor

4. Genel kurul hala yapılmadı. İmtiyaz ve 5- g lisansları hangi şartlarda verilecek belli değil. Bu şartlarda satılması yada halka arzı imkansız. Eğer satılacaksa belirsizlikler ortadan kaldırılıp şirket cazip hale getirilmeli. Atılacak adımlara göre hisse fiyatı 1-10 dolar arasında belirlenir. Bu şartlarda böyle dipte sürünürüz. Siz yatırımcı olsanız böyle belirsizlikler varken gelipte bu şirkete milyarlarca dolar bağlarmısınız??? Ben kendi adıma bekleyeceğim. Sonuçta hurda arabaların , virane evlerin 10-20 kat arttığı ortamda malımı bedava verecek halim yok. Bende artık her ay zam yapıyorum hisselerimin fiyatına. 5 dolar yaptım pazarlıksız iyi mi😁😁😁

5. OYAK grubu alıyor şeklinde söylentiler var. OYAK ın elini taşın altına koyması lazım hazinenin paraya ihtiyacı var bu hükümet döneminde OYAK yürü ya kulum şeklindeydi biraz geri ödeme yapması normal.

6.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    OYAK grubu alıyor şeklinde söylentiler var. OYAK ın elini taşın altına koyması lazım hazinenin paraya ihtiyacı var bu hükümet döneminde OYAK yürü ya kulum şeklindeydi biraz geri ödeme yapması normal.
    Oyak da okdr para ne ariyor ?? Bunu alacak yerli sadece koç dur . Keske alsada adam etse ,tupras gibi .

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Oyak da okdr para ne ariyor ?? Bunu alacak yerli sadece koç dur . Keske alsada adam etse ,tupras gibi .
    Oyakta para olmayacak da kim de olacak saçma sapan ne varsa aldılar bir de Telekomu alsınlar yerli milli duruşa devam.

8.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Oyakta para olmayacak da kim de olacak saçma sapan ne varsa aldılar bir de Telekomu alsınlar yerli milli duruşa devam.
    Ttkom un ölüsüne 5 b $ dolar isterler keş . Borclarida alan kisiye kalır eder 7b $ oyakda bu para ne ariyor . Bunun yaninda birde 2026 da bitecek imtiyazi yenilemek icin para verecek 5 g ihalesi vs vs . Oyak ın gücü yetmez

Sayfa 293/478 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •