Sayfa 470/480 İlkİlk ... 370420460468469470471472 ... SonSon
Arama sonucu : 3835 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

kısada işlem yapanlara da bir paylaşım yapmak gerekirse.. yeşil ve kırmızı yatay durumda ise en güzel yer çalı arkası..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

endeks için üstü güzel altı üzer seviyeleri.. beyaz turkuaz aralığı...
    iyi geceler..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

İran, İsrail'e saldırı başlattı
    İran, İsrail'in Şam'daki konsolosluk binasını bombalamasının ardından İHA'larla misilleme saldırısı başlattı. İran'dan yola çıkan İHA'ların hedeflenen bölgelere saatler sonra varması beklenirken İsrail ordusu, "Savunma sistemlerimiz hazır" açıklamasında bulundu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Ha bide çarşambaya bilanço gelecek. Tarifeler üçe beşe katlanıp gidiyor. Enflasyon muhasebeside yapılacak. Borsada varlık fonu halka arz yapacaksa bile bu şartlarda yapamaz. Karı arttırıp,imtiyaz uzatımı,temettü garantisi gibi tedbirlerle hisseyi alacak yatırımcıyı cezbetmesi lazım...
    ben 2029 da temettü yiyecem ya bademlerden
    yada lordlardan
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    ben 2029 da temettü yiyecem ya bademlerden
    yada lordlardan
    Bence operasyonu başlattılar. Aylardır malı topluyorlar. Bundan sonra beklediğim haberleri üst üste yollayacaklarını düşünüyorum... Zaten kalan malın çoğunuda senin benim gibi inatçılar toplamıştır...
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
    tel aviv endeksi %0.30 artıya geçti
    geçmemeydi iyiydi yarın toplardık aşağılardan

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Gönderi
    3,922
     Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Bence operasyonu başlattılar. Aylardır malı topluyorlar. Bundan sonra beklediğim haberleri üst üste yollayacaklarını düşünüyorum... Zaten kalan malın çoğunuda senin benim gibi inatçılar toplamıştır...
    tahtada mal verecek adam bence kalmadı.
    düşündüğümden önce pert oldu.

açıkçası ben 25 e tekrar basarlar diyordum bassaydı alacaktım daha.

8.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Demek ki neymiş piyasa yapıcı, malın çoğunu toplayınca, malın çoğu onda olunca nasıl yukarı sürüyormuş. 🤣

Malın çoğu sende bende olursa yine sürsün pala yukarı , hayır kurumu mu adam 😂

Bayram dönüşü gelenlere bakalım, malı nasıl servis edecek🤔

Onun için çok dillenen, reklamları çok yapılan hisseler ya da piyasalar hep sürünür, reel kazanç saglamaz.
    Pala, şimdi sen bu İran - israil tiyatrosundan piyasayı satmadıgını biliyoruz, yeme bizi. Bayram öncesi sana verilen malları yukardan sahiplerine teslim ediyorsan bir şey diyemem

Sayfa 470/480 İlkİlk ... 370420460468469470471472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •