Sayfa 105/480 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 3834 madde; 833 - 840 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Bana da 1,50-1,60 dağıtılabilir gibi gelmişti göz kararı , ama ne karar verirler bilemeyiz . 31 martta belli olur. Hayırlısı olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by abbsgmz Yazıyı Oku
    Bana da 1,50-1,60 dağıtılabilir gibi gelmişti göz kararı , ama ne karar verirler bilemeyiz . 31 martta belli olur. Hayırlısı olsun.
    Muhtemen bu kar dagitim sirketin tvf nin elinden çıkışına kadar son temettü dağıtımı olur. Her ne kadar tvf bankalara borcumu aldığım temettü ve 2. Halka arzla ödeyeceğim dese de orta vade yeniden temettü dağıtacak hale gelemez şirket. Hem temettü dağıtımı sonrası borclulugu artacak hem de enflasyonist ortama gecikmeli uyum sağlayacak. Tvf bu kadar uzun vade düşünmez, ülkeye usd girişi sağlayacak bir satış imkanı bulursa satisi yapar diye düşünüyorum.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by doxa Yazıyı Oku
    Muhtemen bu kar dagitim sirketin tvf nin elinden çıkışına kadar son temettü dağıtımı olur. Her ne kadar tvf bankalara borcumu aldığım temettü ve 2. Halka arzla ödeyeceğim dese de orta vade yeniden temettü dağıtacak hale gelemez şirket. Hem temettü dağıtımı sonrası borclulugu artacak hem de enflasyonist ortama gecikmeli uyum sağlayacak. Tvf bu kadar uzun vade düşünmez, ülkeye usd girişi sağlayacak bir satış imkanı bulursa satisi yapar diye düşünüyorum.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

bir şirket temettü vermez ise yatırımcı bu şirkete neden yatırım yapsın.bu aklı yerinde olmayanların iddasıdır.TVF nuna neden rağbet yok çünkü şirket karını yatırımcı ile gerektiği kadar paylaşmıyarak şirket karını bilanço oyunlarıyla siyasi amaçlar için kullanmasıdır.eğer ki TVF nu şirketleri adil yönetilse paylaşma kültürü yerleşse yabancı BİSTE akın eder ve güven duyar.her yıl sermayesinin üzerinde kar eden bir şirket temettü vermeden mi borçlarını ödeyecek bu sonderece hırsızana saçma bir düşünce.

4. 10 üstünde 10 gün durmadan inanmam sana.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Temettü ile ilgili tüyo alanlar, ya da tahminin üstünde beklentisi olanlar var galiba...

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. cift haneli fiyat alerjisi tuttu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    2. halka arzdan bahsedilmiş
    https://www.bloomberght.com/tvfermut...aniyor-2302072
    2.halka arz fiyatı ne olur dersiniz

8.  Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    2. halka arzdan bahsedilmiş
    https://www.bloomberght.com/tvfermut...aniyor-2302072
    2.halka arz fiyatı ne olur dersiniz
    O kadar iş bilmezler ki..
    Şu an 2.halk arz söylemi hissede sadece baskı yapar.
    Eğer amaçları halka açık kısmını da toplamak ise tabiki durum değişir.

Lisans sorunu çözülmüş Ttkom un bu fiyatta kalması akıl mantığa aykırı.

Neyse benim alımlar 3 -5 yıl vadeli..

Bu söylemler olmasa 9.5 dan ilave hisse alamazdik

Sayfa 105/480 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •