Sayfa 114/480 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 3833 madde; 905 - 912 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Sn mcormek bilgi için teşekkürler. Şu viop işini dinleyince anlıyorsun ama yine de kafa basmıyor. Yaşananlar her şekilde insider trading. Benzeri bir durumda nuri sevigen uyarmıştı. Ereğli de mart vadelide temettü hesaplanıyor temettü dağıtmazsa sorun çıkar demişti, gerçi beklenen temettuyu dağıttı sorun çıkmadı. Burda olay tersine. Dağıtılacak temettü dikkate alınmamış teorik fiyat oluşurken. Öğrenen teorik fiyata getirdi.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

2. Rica ederim acaba dağıtmasa ne sorunu çıakrdı ya da burada dağıttı şimdi ne olacak?

Merak ettiğim nokta bununla ilgili düzeltme olacak mı?

Bu arada VIOP ile ilgili sorunuz olursa memnuniyetle cevap vermek isterim ama spotun nasıl daha faydalı olduğunu görmüş olduk böyle güzel bir günü buruk geçiriyorum ne yazık ki.

3. Adam 10.53'teki 1000 lotu parçalı alıyor. Çok temkinli alım yapıyor ne hikmetse. Umarım bunun altından bir çapanoğlu çıkmaz.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mcornek Yazıyı Oku
    Rica ederim acaba dağıtmasa ne sorunu çıakrdı ya da burada dağıttı şimdi ne olacak?

Merak ettiğim nokta bununla ilgili düzeltme olacak mı?

Bu arada VIOP ile ilgili sorunuz olursa memnuniyetle cevap vermek isterim ama spotun nasıl daha faydalı olduğunu görmüş olduk böyle güzel bir günü buruk geçiriyorum ne yazık ki.
    viopla benim işim olmaz, uzun vade yatırımcıyım
    viopu amacına uygun kullanan kullanıyordur, elbette işlevleri de vardır ancak hasar verdiğinde onarılmaz olabiliyor.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

5. Vadeliyi boşverin de bi kahve içim ben seans kapanınca bakarız

6. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1014683
    Bu itibarla hissedarlarımıza 1.- Kuruş nominal değerinde beher hisse için brüt 1,41559
    Kuruş (%141,559) olmak üzere toplam brüt 4.954.565.000,00 TL nakit temettü ödenmesi,

6. Nakit temettü ödemelerinin hissedarlarımıza dağıtımına 28.04.2022 günü başlanması hususunun
    Olağan Genel Kurul Toplantısında pay sahiplerinin onayı için teklif edildiği görüldü.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

7. Yuzde 141 temettu

8. Kısaca 28 Nisanda 1,27 TL net temettü verecek.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

Sayfa 114/480 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •