Sayfa 101/520 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 4153 madde; 801 - 808 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Toplum olarak okumayı pek sevmiyoruz

Merak edip okumak isteyenler bakabilir

Yönetim kuruluna karşı açılan sorumluluk davalarına esasen yazılmış ufak bir metin

https://www.mondaq.com/turkey/shareh...luluk-davalari

Binbir gıda yüzünden ödemek zorunda kaldığımız zarar ve yönetim kurulu başkanın şahsi borcunun anonim şirkete ödetilmesi hususu

2. Konu 2)

Şirketimizin 16.12.2021 tarihinde yapmış olduğu Yönetim Kurulu toplantısında; Yurtiçi ve Yurtdışında sahip olduğu arazi ve fabrika mülklerine ilişkin olarak yeniden değerleme çalışmalarının başlatılmasına toplantıya katılanların oy birliği ile karar verilmiş olup, bu kapsamdaki sözleşmeler Şirketimiz ile Denge Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. arasında hazırlanarak tamamlanmıştır. Söz konusu değerlemeler, 31.12.2021 tarihli Bağımsız Denetimden geçmiş Konsolide Finansal Rapor ve Dipnotlarında yer alacaktır.

Saygılarımızla.

Dipnotlarda görebiliyorum FAKAT FİNANSAL RAPOR RAKAMLARINDA göremiyorum. Eksik, şeffaf olmayan yanıltıcı bilgi

Kelime oyunu yaparak gri alan bırakmışlar onu da eline yüzüne bulaştırmışlar

Buradan da SPK yoluna gideceğim

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    22 senedir1 kuruş temettü dağıtmadı bu kadar sene ne oldu Bu karlar ne oldu

Almanya 2000 senesinde vardı Romanya hepsinden eski bir tek fabrika alındı onun üzerine kaybettiğimiz dünya yer var gaziemir
    BAY DOĞANDAN AKÇAY CADDESİ ÜZERİNDE SATILIK ARSA İlan No: 884023011
    Dün akşam işlerimden dolayı devam edemedim bakın kardeşler yatırımcı arkadaşlar şirket 2000 yılından beri çalışıyor

Adana’daki fabrika satıldı daha sonra Ankara’da bir yer satıldı sonrası otel satıldı ve son Gaziemir satıldı şimdi bu yerler satılmasaydı milyar TL üstündeydi derim 20 senedir burası çalışıyor ama nerede bu şirketin karıları bu Allahsız Müptezel kimseye hesap vermiyor alalım bunun aklını Yatırımcıya hesap versin

İşbirlikçileri ile beraber yukardan satıyor aşağıdan alıyor o oyuna gelmeyeceğiz

İlk olarak şahsi borcundan dolayı Şirkete zora soktuğu için dava açalım güvenirliğini Yitirmiştir

Bu konuyu konuşalım herkes elinden geldiğince araştırmasını yapsın maddi olarak destek sağlayalım hep beraber bu onursuz herife Aymazlığını utanmazlığını ulusal basına taşıyalım

Buradan fahrettin denen çakal kan emiciyede bir mesaj vereyim Her kuşun eti yenmez Boğazına takılır paran varsa adam gibi para kazan fazlasında müsait bir yerine sok bu adamın fabrikadan girmez içeri girmesini bile Beni derinden sarstı kim bu adam lan bu spekülatörü ne işi var bu ailenin yanında Kemal zorlu sana da söylüyorum bak bu çakallarla ilişkimi derhal kes

4. Kemal zorlu;

Şirketinin iyi zamanında kötü zamanında yanında olan sadık yoldaşları biziz, küçük yatırımcıyız.

Şirket kar ediyorsa bizimle paylaş, bizim hakkımızı speklere yedirip eline ne geçecek ??

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste !

Iyi pazarlar.

Bu şirketin senedini alırken benimde beklentilerim yüksekdi. Ancak geldiğimiz noktada kaybettiğim 8 ay ile birlikte paramın %20 gitti. Buradaki birçok yatırımcı gibi kazanmak bir yana şirketin çevirdiği entrikalar sebebi ile mağdur oldum. Belliki bu entrikalar bitmeyecek. Belkide zarar dahada artacak. Bazı aracı kurumlar borsa 3000 e gidecek diyorlar. Borsa çok ucuz kaldı 2023 den sonra belki borsa 5000 olacak diyenler var. Merak ediyorum. şirketde böyle bir yönetim varken, yatırımcıların hepsi şikayetçi iken bundan sonra neden eplasda ısrar edelim. Borsada birçok iyi yönetilen şirket varken burada neden kanser olalım. Bu şirket son bilanço ile teğit ettiği gibi beklediğim hiçbir hikmetini gerçekleştiremedi. Bu senedi neden elimizde tutalım.

FİKİRLERİNİ YAZAN ARKADAŞLAR BENİM İÇİN YATIRIM TAVSİYESİ VERMEDİKLERİ GİBİ, BENİM DÜŞÜNCELERİMDE KİMSEYİ BAĞLAMAZ.

6. Rusya'ya konulan yaptırımlar, Türk şirketleri için büyük fırsatlar yaratacak. Eplast bundan fazlasıyla nemalanacaktır.

Bu bilanço bizim için değil SPK için uydurulmuş bir bilanço. Tahsisli fiyatını etkilemeye yönelik olduğunu düşünüyorum. İlk anda ki yaşadığımız şoku atlayınca pırlanta gibi şirketin halen yerli yerinde durduğunu ve geleceğinin çok parlak olduğunu görüyorum.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : dünyalı; 13-03-2022 saat: 15:11.

7.  Alıntı Originally Posted by DENİZCİ Yazıyı Oku
    Iyi pazarlar.

Bu şirketin senedini alırken benimde beklentilerim yüksekdi. Ancak geldiğimiz noktada kaybettiğim 8 ay ile birlikte paramın %20 gitti. Buradaki birçok yatırımcı gibi kazanmak bir yana şirketin çevirdiği entrikalar sebebi ile mağdur oldum. Belliki bu entrikalar bitmeyecek. Belkide zarar dahada artacak. Bazı aracı kurumlar borsa 3000 e gidecek diyorlar. Borsa çok ucuz kaldı 2023 den sonra belki borsa 5000 olacak diyenler var. Merak ediyorum. şirketde böyle bir yönetim varken, yatırımcıların hepsi şikayetçi iken bundan sonra neden eplasda ısrar edelim. Borsada birçok iyi yönetilen şirket varken burada neden kanser olalım. Bu şirket son bilanço ile teğit ettiği gibi beklediğim hiçbir hikmetini gerçekleştiremedi. Bu senedi neden elimizde tutalım.

FİKİRLERİNİ YAZAN ARKADAŞLAR BENİM İÇİN YATIRIM TAVSİYESİ VERMEDİKLERİ GİBİ, BENİM DÜŞÜNCELERİMDE KİMSEYİ BAĞLAMAZ.
    burası borsa .... malını sessizce satış yazarsın .... başka hisseye alış yaparsın.... sorun yok....

8. denetçi raporunu okursanız İYİ OLUR.....

Sayfa 101/520 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •