Sayfa 125/518 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. ödenen vakıfbank borcu ile karıştırıyorsunuz galiba

2.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    ödenen vakıfbank borcu ile karıştırıyorsunuz galiba
    Sayı Köse ;Belirtmiş olduğum fialiyet raporu c şıkkını okumaya gerek görmeden yorum yapıyorsunuz.Hiç olmaz ise bu adam neden bunu yazmış bir bakayım ; faliyet raporunda varmı yokmu diye ? Ama ne hacet. Fikriniz varken neden bilginiz olsunki? Ve garip olanda oldukca eski bir yatırımcı ve yorumcusunuz.Screenshot_20220328-134647_KAP.jpg

3.  Alıntı Originally Posted by NURO Yazıyı Oku
    Faliyet raporu c) ......ve bugüne kadar ödenmiş 14.246.146 tl düşüldükten sonra yaklaşı 170.411.078 tl dir.
    Kime ödenmiş mahkeme. Devam ediyorken neden ödeme yapılsın başka bir şey olabilir mi?

4.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Kime ödenmiş mahkeme. Devam ediyorken neden ödeme yapılsın başka bir şey olabilir mi?
    Arkadaşım ; borc 2011 den. Ve Kemal Zorlu borcu kendi almış. Bu durumda m 2011 den 2022 karara kadar Kemal zorlu dönem dönem bu kadar ödeme yapmış. Ve mahkemeye giden avukat arkadaşım da zaten karar okunurken bu miktarın ödenmiş olduğunu Mahkeme başkanın karar okumasında söylediğini ancak miktarın borca karşı çok az olduğunu 10 milyon kusur tl olduğunu da beyan etmişti.

5.  Alıntı Originally Posted by NURO Yazıyı Oku
    Arkadaşım ; borc 2011 den. Ve Kemal Zorlu borcu kendi almış. Bu durumda m 2011 den 2022 karara kadar Kemal zorlu dönem dönem bu kadar ödeme yapmış. Ve mahkemeye giden avukat arkadaşım da zaten karar okunurken bu miktarın ödenmiş olduğunu Mahkeme başkanın karar okumasında söylediğini ancak miktarın borca karşı çok az olduğunu 10 milyon kusur tl olduğunu da beyan etmişti.
    Anladım bu hiç bir şeyi değiştirmeyecek peki bu talep edilen tutar düşünmemiş mi karşı taraf bunu hesap etmemiş mi talep ederken açıklamada şöyle diyor.
    15.03.2022 (bugün) şirket avukatımıza tebliğ edilmiştir. İcra takibi ile talep edilen alacak miktarı faizleriyle birlikte 14.390.245,11 USD ve yargılama giderleri-dava avukatlık ücretleri olmak üzere 1.358.133,79 TL'dir.

Bu talep edilen 14.4 milyon dolar değil mi . O zaman bizim taraf bu olayı tutara itiraz ederek mi istinaf taşımış anlamadım .

6. Ben sizin bu işten bir şey anlamadım. Bilerek grift hale getiriliyor. Safın birinden bir adam 12 milyon dolar kendine borç istemiş. 12 milyon dolar borç verilecek kadar güvenilir adam almış bunu, nakit... Sonra da borcum borç vermem demiş. Peki bu borcu alanın yüzde kaç hissesi var bu şirkette? Borç şirketten istense bile 14 milyon dolar denir mi? Mahkemeye bu meblağ için neden başvuruyor? Şirkete düşen hissesi oranında olmalı ve kendi hissesinden düşmeli değil mi? Diğer ortakları niye etkilesin?

7.  Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    Ben sizin bu işten bir şey anlamadım. Bilerek grift hale getiriliyor. Safın birinden bir adam 12 milyon dolar kendine borç istemiş. 12 milyon dolar borç verilecek kadar güvenilir adam almış bunu, nakit... Sonra da borcum borç vermem demiş. Peki bu borcu alanın yüzde kaç hissesi var bu şirkette? Borç şirketten istense bile 14 milyon dolar denir mi? Mahkemeye bu meblağ için neden başvuruyor? Şirkete düşen hissesi oranında olmalı ve kendi hissesinden düşmeli değil mi? Diğer ortakları niye etkilesin?
    Dava konusu ortak Borcundan şirketin sorumlu tutulması fakat bu ortak Şirketi genel müdürüm sahibim her şeyi

Karşı taraf parayı şirketin Hesaplarına aktarıldığını iddia etti ve mahkeme karar verdi

8. Borç benim diyen adamın şirketteki hisselerine niye haciz koydurmuyot da şirkete koyduruyor?
    Kz ile anlaşmalı hareket ediyor diye düşünüyorum.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 125/518 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •