Sayfa 144/519 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon
Arama sonucu : 4151 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. bugün forum da sessizlik hakim

2. EPLAS 03.03.2021 tarihinde ki 43.661.000 milyonluk işlem hacmini bugün geçecek.
    İşlem hacmi rekoru kıracak

3.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bugün forum da sessizlik hakim
    Hisse yükseliyor. Herkes memnun.
    Düşüş dönemlerinde forum hareketli oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hisse yükseliyor. Herkes memnun.
    Düşüş dönemlerinde forum hareketli oluyor.
    13 ay önce 49 olan eplas endexe göre yüzde yüz ekside ve 21,46
    bunun neresine sevinsin yatırımcı kz kına yaksın vaktimizi ve paramızı çaldığı için

5. Yalancı bahar:)

6.  Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    13 ay önce 49 olan eplas endexe göre yüzde yüz ekside ve 21,46
    bunun neresine sevinsin yatırımcı kz kına yaksın vaktimizi ve paramızı çaldığı için
    Vaktini çalmıştır da, paranı nasıl çalacak onu kestiremedim. Sende paramı var hisse mi, hisse varsa adetleri halen aynı değilmi, sabırla bekliyoruz hepimiz ama demek ki bizden önce halledilmesi gereken öncelikler var. Fabrikanın alımı yapıldı, şu şahsi görünen borcun kapatılması, sonrasında önümüz açık, tek bir sorun kaldı onlarca sorundan sonra bunu farkedebiliyormusunuz. Oda halloldumu kim nasıl tutabilecek bu firmayı merak ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by dmart Yazıyı Oku
    vaktini çalmıştır da, paranı nasıl çalacak onu kestiremedim. Sende paramı var hisse mi, hisse varsa adetleri halen aynı değilmi, sabırla bekliyoruz hepimiz ama demek ki bizden önce halledilmesi gereken öncelikler var. Fabrikanın alımı yapıldı, şu şahsi görünen borcun kapatılması, sonrasında önümüz açık, tek bir sorun kaldı onlarca sorundan sonra bunu farkedebiliyormusunuz. Oda halloldumu kim nasıl tutabilecek bu firmayı merak ediyorum.
    vakit nakittir

atasözü…

8. TCMB politika faizini beklentiler doğrultusunda yüzde 14'te sabit tuttu.

Merkez Bankası, Nisan ayı Para Politikası Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. PPK'dan piyasa beklentilerine paralel bir şekilde faizlerin sabit tutulması kararı çıktı. Böylece politika faizi yüzde 14 seviyesinde kaldı.

TCMB, geçen yılın son 4 toplantısında faizde toplam 500 baz puan indirime gittikten sonra, bu yılın ilk 3 toplantısında faizde bir değişiklik yapmamıştı.

TCMB'nin bir sonraki toplantısı 26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

TL’nin negatif reel getirisi 47 puana ulaştı

TCMB'nin politika faizinde değişikliğe gitmemesi ve Mart ayı enflasyon oranının yüzde 61'i aşmasının ardından TL’nin negatif reel getirisi 47 puana ulaştı.

Sayfa 144/519 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •