Sayfa 15/520 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4153 madde; 113 - 120 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bu spk nın yetkisinde değil ki
    bu kanunla düzenlenmiş
    tekrar yasayla düzeltilmeli
    Tabi ki kanun yapmak, kanunda değişiklik yapmak SPK nın yetkisinde değil.
    Kanun yapmak meclisin görevi, ya da kanun hükmünde kararname konuları vs... konumuz değil.
    Ancak kanun havadan pat diye yapılan bir konu değil.

1-İlgili kurumlar konular hakkında taleplerini bağlı oldukları kurumlara iletirler sonrası meclise kadar
    Veya bir milletvekili de yasa teklifi olarak sunabilir...
    TTK ilgili maddesine bir fıkra eklenerek çözülebilecek bir sorun.

2-Başka bir bakış açısı ile kanun değişikliğine de gerek olmayabilir.
    SPK halka arz şartlarını belirleme yetkisine sahip. Yatırımcıların haklarını korumak amacı ile böyle bir uygulama yapabilme imkanı da olabilir. Yani SPK imtiyazlı hisse olan şirketlere, sen yüzde 50 den fazla halka arz edemezsin diyemez mi?
    Bence diyebilir.

2. Arkadaşlar hisse de firmada problem yok son keriz silkelemesi yapmak istiyorlar bence. Ama Biz keriz değiliz çok şükür; paraya da acil ihtiyacımız yok. Tahtacı Bey imalı sayılarla tahtada bana mesaj verme Delikanlıysan bas aşağıya yada sür Elbet senin oyununu okuyabiliyorum. 21 ocak sonrası ne yapmak istediğinide görüyorum. Bu pastayı birlikte yiyeceğiz benden sana son söz

3.  Alıntı Originally Posted by SABIR2020 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hisse de firmada problem yok son keriz silkelemesi yapmak istiyorlar bence. Ama Biz keriz değiliz çok şükür; paraya da acil ihtiyacımız yok. Tahtacı Bey imalı sayılarla tahtada bana mesaj verme Delikanlıysan bas aşağıya yada sür Elbet senin oyununu okuyabiliyorum. 21 ocak sonrası ne yapmak istediğinide görüyorum. Bu pastayı birlikte yiyeceğiz benden sana son söz
    Çengelköye selam olsun.. mesaj yerine ulaşır.. Zaten bu tahtada kemikleşmiş lotlar var. Zamanı var demekki serseri lotlarla uğraşıyor. Ama benim tahammül zamanım azalıyor oyunu bozabilirim. Heleki değerlemeyi hiç ederlerse..

YİP den Alt Pazara oradan Ana Pazara ne değişti.
    Eşşek yine aynı eşşek.
    Eşşeğe altın semer vurmuşlar eşşek yine aynı eşşek değişen bir şey yok yani.

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    YİP den Alt Pazara oradan Ana Pazara ne değişti.
    Eşşek yine aynı eşşek.
    Eşşeğe altın semer vurmuşlar eşşek yine aynı eşşek değişen bir şey yok yani.
    Merhaba,
    Altın işlemeli ceket falandır o, sayın playmaker.
    O eşşek altın semeri taşıyamaz.
    İyi bir hafta sonu diliyorum.
    Saygılarımla,

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Altın işlemeli ceket falandır o, sayın playmaker.
    O eşşek altın semeri taşıyamaz.
    İyi bir hafta sonu diliyorum.
    Saygılarımla,
    İyi hafta sonları diliyorum.
    Sayın Ercanbay Bazen doğrudan söyleyemiyoruz işte.
    Anlayan anlasın artık

7. Bana göre Kemal Zorlu Enflasyon muhasebesi fırsatı ile yeniden değerleme yapacağını bildirdi.

Zaten 2004 de aynı yine enflasyon düzeltmesi ile yapılmış. Dipnotlarda yazıyor. (Enflasyon düzeltmesi yada sermaye düzeltmesi diye yazar)

Çünkü ödenecek vergi %0 oluyor.

Şimdi gelelim şu konuya Enflasyon düzeltmesi kesinleşti ama erteleme kararı hala masa olduğu yazılıyor, çiziliyor.

Sonuç olarak maliyeye para lazım vergi lazım. Ve TÜRMOB gibi bazı kuruluşlar da etelenmesini istiyormuş.

YA ENFLASYON MUHASEBESİ ERTELENİRSE KEMAL ZORLU SEN DE Mİ ERTELECEKSİN YENİDEN DEĞERLEME KARARINI ???

https://www.dunya.com/ekonomi/yi-ufe...-haberi-645097

8.  Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Bana göre Kemal Zorlu Enflasyon muhasebesi fırsatı ile yeniden değerleme yapacağını bildirdi.

Zaten 2004 de aynı yine enflasyon düzeltmesi ile yapılmış. Dipnotlarda yazıyor. (Enflasyon düzeltmesi yada sermaye düzeltmesi diye yazar)

Çünkü ödenecek vergi %0 oluyor.

Şimdi gelelim şu konuya Enflasyon düzeltmesi kesinleşti ama erteleme kararı hala masa olduğu yazılıyor, çiziliyor.

Sonuç olarak maliyeye para lazım vergi lazım. Ve TÜRMOB gibi bazı kuruluşlar da etelenmesini istiyormuş.

YA ENFLASYON MUHASEBESİ ERTELENİRSE KEMAL ZORLU SEN DE Mİ ERTELECEKSİN YENİDEN DEĞERLEME KARARINI ???

https://www.dunya.com/ekonomi/yi-ufe...-haberi-645097
    tamam şirketten her hareketi bekliyoruz ama adamlar kap atmış , geçen yıldan beri 9m düz hesap lot sokmuşlar dolaşıma bu saatten sonra geri dönüş yapmayacaklarına adım kadar eminim , bunları kafalarındaki bir plan dahilinde yaptılar bu plana değerlemenin ertelenmesi bence uymuyor
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Sayfa 15/520 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •