Sayfa 217/517 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 4131 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Fahrettin ve İzmirli uşakları düşürmezseniz adam degilsiniz... Benim de param ve zamanım çok. Yarın yaz 16.5 ye 50bin lot satış tek tuşla almazsam serefsizim

2.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Ne oldu peki sağlam kazığa bağlayarak bir düşündünmü! Binlerce insanın istihdamına mani oldu, bir çok sirketin büyümesine de mani olarak batma pozisyonuna getirdi, İzmir in daha değerli bir şehir olmasını da engelledi. Madem itiraz edecekti neden ihale sonucu 1 ay süreyle askıda beklerken itiraz etmedi de 2 yıl sonra basmaneye milyon dolarlar gömüldükten, kahramanlara izmirin en büyük otopark ı yapılarak belediyeye hibe edildikten sonra edildi. Bence bu işin altında bir art niyet ara, hayatında kaç defa operaya gittiğini de düşün cakmur oraya opera binası yapmak isyiyordu. Bu arada çakmur ve özfatura çekişmesini de araştır, secimi kaybeden taraf çakmurdu bunuda kenara yaz. Acaba özfatura ne imzalasa çakmur itiraz etmişmidir diye de araştır, bir de o ihaleye katılan diger 3 firmayıda araştır. O inşaatın önü kesilmeseydi akıl almaz bir para kazanacagını da aklının ucunda tut, o dönemde istanbulda galeria ve akmerkrz dışında alışveriş merkezi yoktu ve burası onların 3 katı büyüklüğunde olacaktı unutma. Sonuç ne oldu bir sürü şirket battı bir çoğu bahsettiğin o kazıkların borcunu halen ödüyor, bir çok şirket ayakta durmaya çalışarak direndi, bu şirketlerin binlerce ortağının koyduğu paralar pul oldu, bir çok çalışan işsiz kaldı. Şimdi çakmur daha sevilen birimi oldu yaptığı itirazlarla, yoksa daha da sevilmeyen biri mi oldu. Bakalım yeni gelişmelere nasıl bir itiraz yolu bulacak, yakında
    dogruyu söylüyorsun güzel kardeşim .saglam kazıga bagladı derken hizmeti engelleme açıdan yazdım
    hizmet degil nasıl engel olurum.ya benim olur yada...
    bu izmirin genelinde olan bir durum.
    Son düzenleme : JeyAr; 21-06-2022 saat: 12:41.

3. Mzhld bedelsiz yapabiliyorsa eplas istese kralını yapar.

Hadi inşallah

Sadece içimden geçen temennimdir
    kimsenin kul hakkına girmek istemem.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. kul hakkı diye bir şey mi okudum neci..... hesabıma baktığımda hergün gördüğüm EGYO hisseleri (11 yıllık), bana BİRİNİ hatırlatıyor..... bana AL sudan UCUZ derken ( sonradan öğrendiğim KENDİSİ satış yapan birisi) ..... MUTLAK OLAN GERÇEKLEŞTİĞİNDE...... hesabı o anki HEKTS HİSSELERİNİN karşılığı ile GÖRÜRÜZ..... O KİŞİYE tavsiyem sen bırak dünya parasını da biraz AHİRET PARASI BİRİKTİR....

5. SULTAN Süleyman sarayda birisini görevlendirir, her sabah gelip bana PADİŞAHIM ÖLÜM var diyecek 1 altın alacaksın der....

gel zaman git zaman aylar geçer , adam her sabah gelir PADİŞAHIM ÖLÜM der 1 altın alır gider....

taki bir gün akşam SULTAN sakalında bir BEYAZ GÖRÜR,

ERTESİ sabah adam gelir ,SULTAN adamA tamam ÖLÜM var der ve 1 kese altını verir ve BİRDAHA GELME DER....

ŞİMDİ KISSADAN HİSSE NEYDİ SULTANIN adamdan hergün ÖLÜMÜ hatırlatmasının SEBEBİ......?

6. 23.06.2022 14:00:26 para politikası kurulu (kurul), politika faizi olan bir hafta vadeli repo ihale faiz oranının yüzde 14 düzeyinde sabit tutulmasına karar vermiştir.- tcmb

7. Son 5000 lotumuda az önce sattım. Yıllarca bekledikten sonra zararım korkunç. Allah yardımcınız olsun

Sayfa 217/517 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •