Sayfa 221/221 İlkİlk ... 121171211219220221
Arama sonucu : 1764 madde; 1,761 - 1,764 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by SABIR2020 Yazıyı Oku
    Fahrettin ve İzmirli uşakları düşürmezseniz adam degilsiniz... Benim de param ve zamanım çok. Yarın yaz 16.5 ye 50bin lot satış tek tuşla almazsam serefsizim
    Kral senin lotları göremedim 16,50 de noldu alabildin mi?

2. Daha fazlasını aldik. Tek kade koysun 15.5 ye karı gibi değil. Yine tek tuşuma bakar...

3.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Mazhar 30 larda sürünürken patrona hikaye düzenler vardı forumda nedense onlar yok oldu gitti. Piyasa böyledir işte. Cambaza bak oyununu yorumlarla sayfa sayfa burada oynatanlar sessizliğe büründü. Hikayenin başında biz vardık sonunda da biz burada olacağız! Temeli bilime dayanmayan her şey yok olmaya mahkumdur!
    Merhaba,

Güzel yazmışsın Hekimoğlu. Çok yazanlardan biri de benim.

Adam utanmaz.

Yalancı.

Alçak ve kalleş.

Bir çok aşağı sıfat yazılabilir ve hepsini de taşıyor.

Taşımasa, ispatı çok kolay olmasa ben kendi adıma bu adamla 100 sefer mahkemelik olmuştum.

İspatı kolay ve deliller Kap'ta, basında ve hissenin hareketlerinde olduğu için,

"Şu sebepten yalancı, şu sebepten alçak ve kalleş..." diye kendimi çok rahat savunurum. Bütün Türkiye'ye de rezil olur.

Yazmıyorum , kendi adıma bıktım.

Kalleş, çünkü en sadık yatırımcılarına kalleşlik etti ve halen ediyor. Benim Mazhardan kazanmış olmam benim içimi soğutmuyor. Eplas yatırımcısı olarak değil, şimdiye kadar güvendikleri için, elinde sadece Eplas yada ağırlıklı Eplas tutanlar için üzülüyorum.

Adam, zerre kadar yatırımcısını düşünen bir adam değil. Zaten adam da değil.

Bütün beklentiler gerçekleşmeye yakınken, bir borç meselesi çıkardı. "Adam gibi çık bir açıklama yap, yatırımcından da özür dile" dedik. Yapmadı.

Yarım ağızla, "Benim borcum," dedi, ama ne bir ödeme planı, ne de bir uzlaşma üzerinde çalıştı.

İnsan olsa, şahsi mülklerini satar öderdi.

Fabrika yine ipotekte. Ayırdığı karşılıklar yüzünden bilanço allak bullak oldu.

"Değerleme yapacağım," dedi, mal çaktı.

Adam bildiğimiz, işbirlikçi kardeşi o da mallarını kitledi.

Şimdi millete verdikleri malların bir kısmını yarıdan daha az fiyata, bir kısmını da 1/3-1/4 fiyata almaya çalışıyorlar.

Bir hisse sürekli düşer mı?

Alçak, kalleş vs.vs. bunlara övgü gibi kalır.

Ya zaman? Kaybettiğimiz zaman?

Borsa 2 katına çıkmışken, 50 liradan buraya düşmek de ne?

İnsanlara yazık.

Yazamıyorum. Her şeyi yazdık. Kendisine gelsin diye, çok tokatlar da attık.

Ama bu hisseyi tahtayı yönetenler ve patronlar suratlarına gelen ılık sıvıyı su sanıyorlar.
    ........................................

Sen gençsin ve enerjin var, yaz kardeşim.

Biz okuyoruz.

Saygı ve selamlarımla,

4. Ufak bir düzeltme yapayım. Fabrika binası ipotekte değil, üzerinde haciz var.

Sayfa 221/221 İlkİlk ... 121171211219220221

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •