Sayfa 228/518 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 4144 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Bravo Kemal Zorluya
    Son 1,5 yılda borsa uzaya çıktı, hisseler 5-30 kat arttı
    İlerigörüşlü, işadamı, fabrikatör Kemal Zorlunun hissesi 3 kat düştü
    Yahu siz ne yönetiyorsunuz!
    Bakkal dükkanımı!
    Bilmiyorsan bir bilene bırak, yok ben yatırımcıyı dolandırıyorum diyorsan iki elim yakanda olacak aşağıda
    Zalim

2. şeytanın uşagı.... öldün mü yoksa

3. Hadi bay Kemal,

Sıra eplasta, onda da aynı sermaye artışını bekliyoruz.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Normal şartlarda 30.06 bilançoda 60-100 milyon arası kar gelmesi gerekir
    Hisse 3 katı düşmüşken hala baskıladığına göre acep zalim kz yine ne şeytanlıklar yaptı bilançoda !
    Yada bir ayağım çukurda kefenin cebi yok ben bu garibanları daha ne kadar soyacağım deyip, bizi bu defa ben iyi bir insan olmaya karar verdim
    deyip şaşırtabilirmi!

5.  Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Normal şartlarda 30.06 bilançoda 60-100 milyon arası kar gelmesi gerekir
    Hisse 3 katı düşmüşken hala baskıladığına göre acep zalim kz yine ne şeytanlıklar yaptı bilançoda !
    Yada bir ayağım çukurda kefenin cebi yok ben bu garibanları daha ne kadar soyacağım deyip, bizi bu defa ben iyi bir insan olmaya karar verdim
    deyip şaşırtabilirmi!
    William Shakespeare'in şöyle bir sözü vardır " Şeytan bir günah işleteceği zaman, işe bu günahı kutsallık zırhına sarmakla başlar. " KZ aylar önce bir röportajda "kul hakkı yemedim" demişti. İmkanı olsa garibanların haklarını değil, kendilerini de yiyecek bir açlık var bu ibliste. Bir ayağının çukurda olduğu doğrudur, ikisinin de gireceği günü bekliyoruz...

6. Tahtacı Bey, yarın 30k direk yaz 16.5 ye tek tuş ile alacağım. Yorma beni...

7. forumunda eskı havası tadı yok, millet çekildi köşesine bekliyor, herkes bekliyo tahtacı, yatırımcı, patron

kagıdı itina ile tutuyor arkadaş, bilanço mantıken karlı gelmesi gerekirken bişe çıkmayacak gibi

bakalım gider kaleminde ege yıldız için iskontosunu ne kadar artıracak

adam iskontoydu, bilmem neydi, borcuda şirketten ödüyor ya helal olsun
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Sayfa 228/518 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •