Sayfa 231/517 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 4130 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Bugün anki bilanço gelecek gibi

2. ........ çocuğu, çık şirket battı de herkes kurtulsun. Bu yaptığın namussuzluktur, hırsızlıktır, hak yemektir. 1 lot 1 dolar bile etmiyor. Fabrikayı aldın, gözaltından çıktın. Benzer konumdaki şirketler 15 kat gitti. Mazhardaki malları sattım deyip cebine attın. Yılardır bekleyen insanların malını alma derdindesin. Umarım ve dilerim ki kolay ölme, bu kadar vebalin acısı çıka çıka can ver. Alçak, namussuz.

3. Geliyor gelmekte olan:)

4. Dufresne öyle diyorsun ama bu hafta
    Kendisine ödül verdiler
    Çok hayırseveredir bizim patron!!!

5. Bütün bist hisselerine bakıyorum.. katlamayan çok ama çok nadir hisselerden biri nerden aldık arkadaş. Gözler bilançoda ama yine kirli işler çevirir zarar çıkarılırsa ozaman ne olur çok merak ediyorum..

6. Zalim KZ
    Şubat 2021 den buyana yatırımcıya yapmadığın eziyet kalmadı 1,5 yılda hisseyi 49 dan 16 ya düşürdün
    Kefenin cebi yok bilesin aldığın ahlar arşa dayandı
    Yazıklar olsun senin gibi patronlara

7.  Alıntı Originally Posted by Yeniceri18 Yazıyı Oku
    Bütün bist hisselerine bakıyorum.. katlamayan çok ama çok nadir hisselerden biri nerden aldık arkadaş. Gözler bilançoda ama yine kirli işler çevirir zarar çıkarılırsa ozaman ne olur çok merak ediyorum..
    Bütün bist hisselerine bakarken, imalat sektöründe faaliyet gösterip, üretim yaptığı fabrika binası icradan hacizli olan başka bir şirkete denk geldiniz mi?

8. Acaba bu bilançoda iskonto diye ne kadar para kaçıracak şirketten, geçen bilancodan kalan 136m lik değer artışı görünecek mı ,gider kismindaki Mazhar borcu kalktı ne görünecek, üreten, herşeyin bu kadar fiyatlandigi bir ortamda şirket faaliyetinden becerip yine zarar gösterecekler mi sabreden derviş kutup ayısı ile mi karşılaşacak, cevaplar yakın sanırım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Sayfa 231/517 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •