Sayfa 259/518 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Her trenin elbet kalkış vakti gelir. Er yada geç.
    Bazı trenler kalkmayı bilmez, ama er yada geç onu da kaldıran birileri olur.

*Yatırım Tavsiyesi İçermez".

Borsada bir şirket hissesi satın almak = Bir şirkete ortak olmaktır. Ortaklık ise Allah katında belirli yükümlülükler getiriyor.

Patron ve ekibine Allah ve Peygamber'den ortaklık adına sözler demeti. Malum okuyorsa istifade etsin.

"Doğrusu ortakların çoğu, birbirlerinin haklarına tecâvüz ederler. Ancak iman eden ve salih amel işleyenler bunun dışındadır, bunların sayısı ise ne kadar da azdır!( Sâd, 38/ 24)

Âdemoğlunun iki dere dolusu malı olsa bir üçüncüsünü ister. Ademoğlunun içini / karnını topraktan başka bir şey dolduramaz.(Buhârî, Rikâk, 10; Müslim, Zekât, 116)

Allâh, sizin namazlarınıza, oruçlarınıza değil, para münâsebetlerinize bakar. buyurmuştur. (bk. Kenzul-Ummal, h. No: 8435, 8436)

Tüccârlar kıyâmet günü fâcirler olacaklardır. Ancak dürüst ve doğrulukta bulunanlar müstesnâ.. (Tirmizî, Büyû , 4; İbn Mace, Ticârât, 3)

Doğru sözlü, dürüst ve güvenilir tâcir, nebîler, sıddîklar ve şehitlerle beraberdir. (Tirmizî, Büyû, 4)

İnsanlara öyle bir zaman gelir ki, kişi malı helâlden mi, haramdan mı aldığına hiç aldırmaz. (Buhârî, Büyû, 7, 23)

3. Her halde hafta mzhol ve eplas
    fiyatını eşitleyecek
    Yapacak bir şey yok

4. Eylül ayında mesai arkadaşımla konuşurken senedin geleceği ümit dolu demiştik ama kendim işlem yapmadığımdan almamıştım ...

Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Her halde hafta mzhol ve eplas
    fiyatını eşitleyecek
    Yapacak bir şey yok
    Köse Holding dediğin 4 masa iki sandalyeden başka ne ki ?
    Holding gidiyor da neyle gidiyor. Eplas'ın sırtına yık borcunu, mahkeme bir sonuçlanıpta umarım alacaklılar komplesini tahsil ederler.
    Yurt dışında malı mülkü saklayan bir kafa yapısından ne olur. Bugün patron gidip al kardeşim borcum neyse ödedim diyebilirdi bunu ödeyecek gücü de var. Ancak adam alışmış bu sürüngen yaşama. Hayatı mahkemeler orası burası ile sürekli sürümcemeler.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Eylül ayında mesai arkadaşımla konuşurken senedin geleceği ümit dolu demiştik ama kendim işlem yapmadığımdan almamıştım ...

Burada hangi ümidi görüyorsunuz?
    Burada patronun iyi niyetleri mi yazıyor? Ne görüyorsunuz burada.
    Destek ve direnç patronun iki sağlam cümlesi ile yerle bir ediliyorsa " kağıdın " klasik yol haritasını izlemekten başka bir işe yaramıyor sanırım bu teknik dedikleri.

Mesela burada ne görüyorsunuz bize de anlatın görelim.

7.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Köse Holding dediğin 4 masa iki sandalyeden başka ne ki ?
    Holding gidiyor da neyle gidiyor. Eplas'ın sırtına yık borcunu, mahkeme bir sonuçlanıpta umarım alacaklılar komplesini tahsil ederler.
    Yurt dışında malı mülkü saklayan bir kafa yapısından ne olur. Bugün patron gidip al kardeşim borcum neyse ödedim diyebilirdi bunu ödeyecek gücü de var. Ancak adam alışmış bu sürüngen yaşama. Hayatı mahkemeler orası burası ile sürekli sürümcemeler.
    holding kağıdının yükselişine baktıkça şeyh uçmaz mürit uçururmuş sözü aklıma geliyor , diğer forumlarda insanların yazdıklarına ara sıra bakıyorum , holdingin bilançosu beklentisi ile ilgili yazılan birşey yok , hatta geçen haftalarda sanıyorum partorunu vestelin patronu sananlar ve togg ile bağlantı kuranlar bile vardı .
    Eplasın bugüngü fiyatı belkide normaldir , bilanço ekside , şahsi borcum dedi kuruş ödemedi , tapuya haciz şerhi koydurdu ,hala tasniften sonuç bekleniyor
    Fabrika geri alımı sürecinde ve devamında defalarca tahtakale gibi buraya getirip hisse sattılar , tahsisli ile birgüzel geri aldı
    Son ykt tutanaklarında vardı , romanyadaki taşınmazı satıp nakit girişi salayacaklardı , haber yok
    Tunç Soyer basmane için 2022 sonuna kadar çözeceğiz demişti , hala tmsf ile pazarlıklar bitmedi.

Yatırımcının önüne birşeyler koyması lazım , kapa göndere göndere yatım teşvik kapsamında alınan 961,722 liralık makine alımı ile 2milyon küsür liralık çatı sacını yazıyorlar .
    Bizde hala bekliyoruz .

Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    holding kağıdının yükselişine baktıkça şeyh uçmaz mürit uçururmuş sözü aklıma geliyor , diğer forumlarda insanların yazdıklarına ara sıra bakıyorum , holdingin bilançosu beklentisi ile ilgili yazılan birşey yok , hatta geçen haftalarda sanıyorum partorunu vestelin patronu sananlar ve togg ile bağlantı kuranlar bile vardı .
    Eplasın bugüngü fiyatı belkide normaldir , bilanço ekside , şahsi borcum dedi kuruş ödemedi , tapuya haciz şerhi koydurdu ,hala tasniften sonuç bekleniyor
    Fabrika geri alımı sürecinde ve devamında defalarca tahtakale gibi buraya getirip hisse sattılar , tahsisli ile birgüzel geri aldı
    Son ykt tutanaklarında vardı , romanyadaki taşınmazı satıp nakit girişi salayacaklardı , haber yok
    Tunç Soyer basmane için 2022 sonuna kadar çözeceğiz demişti , hala tmsf ile pazarlıklar bitmedi.

Yatırımcının önüne birşeyler koyması lazım , kapa göndere göndere yatım teşvik kapsamında alınan 961,722 liralık makine alımı ile 2milyon küsür liralık çatı sacını yazıyorlar .
    Bizde hala bekliyoruz .
    Mazhar holding boş = tahtaya bak.
    Eplas dolu tahtaya bak.
    Elinde dolaylı olarak EPLAS hisseleri yeterli sayıda olmadığından dolayı epey süründürdü ancak sanırım istediği seviyeleri yakalamış görünüyor. Eplasta küçük yatırımcı kalmadı ki herkes bezdi gitti. Kağıt 2-3 senedir yatayda yatay mal topladı durdular.
    Sanırım gözleri artık doymaya yakındır. Yakında Mazhardan milleti silkeleyip borçlarını öder
    Ne oyun oynayacak biz bilemeyiz. Ancak er yada geç : Borsada bir kural hep işler.
    Tekkeyi bekleyen "çorbayı içer". Çocuklarınıza arsa yerine aldıysanız rahat rahat arkanıza yaslanırsınız takılmazsınız.
    Eplas vaktini geçirdi gitti. Herkes diğer hisselerde hareket var diye oralarda takıldı uzun zamandır. Kalanlar üç beş adam.

Sayfa 259/518 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •