Sayfa 331/518 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 4142 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. K/Z' den Bedelsiz için SPK 'ya başvuru haberini bekliyoruz.Haberi olsun.Tabi buraları okuyorsa......

2. KOvatlar dün hisseye kasıtlı devre kestirerek ceza aldırmaya çalıştılar.Ancak depremden sonra tedbirlerin gevşemesi sonucu olsa gerek ceza gelmedi.Amaçlarına ulaşamadılar.

% 761 bedelsiz açıklayan şirket bir tavanın ardından resmen taban oldu.Borsa da bunu da tecrübe etmek varmış.Beklemeye devam.....
    Son düzenleme : KOMODOR 2019; 22-03-2023 saat: 11:41.

3. aslında yatırımcı sermaye artırımını son derece olumlu karşıladı ,

son 3 işlem günündeki hacimlere bakarsak
    cuma 49,324,112 TL
    pts 139,835,781 TL
    salı 56,472,263 TL

ciddi alım gelmiş , ama satan arkadaş o kadar çok almışki elindeki lotları bir türlü bitiremiyor .
    pts günü o kadar satmasına rağmen salı gününe hala satacak hissesi kalmış , hatırlarsanız dün sabah ilk açılışı yukarı doğru yaptı ama sonrasında yığılan satış karşılanamadı , bu bist30 hissesi değilki o kadar satışı karşılayıp yükselsin
    Arkadaşın elindeki ne zaman biter o zaman rahatlarız diye düsünüyorum ,

birde bu alış-satış-son işlem fiyatları arasındaki dengesizlik neden kaynaklanıyor fikri olan varmı ?

4.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bunun 2 sebebi var bence

1. gerçekten değerleme yapmış samimi olarak şeffaf bir
    şekilde bunun gerekli olduğu kanısına varılmış olabilir.
    Bana göre bulunan değerleme değeri çok az.
    2. Satmış olduğu %7 hisse payını küçük yatırımcıya yedirmek

yakında niyeti belli olacak
    Değerli dostum köse şimdi deveye sormuşlar ki kardeşim neren eğri. Ne dediğini yazmama gerek yok şimdi birileri bizim bu forumda ne tür yatırımcı olduğumuzu hala uyanamadıysa ve hala bakış açımızı sorguluyorsa ona da söylenecek bir şey yok geçelim
    Sermaye artışındaki yaşanan süreç gösteriyor ki gene küçük yatırımcıyı kandırıp silkeleme muhabereleri….

Ne Ahlak, Ne Insaf, Ne Vicdan, Ne Allah Korkusu Hiçbir Şey Kalmış! – Aziz Nesin

Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum

5. Arkadaşlar! Eplas'ın % 63.93' ü halka açık.Piyasa da 17.793.922 lot hisse var.( K/Z nin borsa dışında sattığını bildirdiği 2.187.388 lot hariç.) İşlemlerde ki kademe miktarlarına bakarsanız çok zayıf. Piyasada ki malın büyük bölümü paketlenmiş,ortaya çıkarılmıyor.Dört,beş aracı kurumdan ellerinde işlem için tahsisli lotları çevirip duruyorlar.

Dün de belirtmiştim; Pazartesi günü bu arkadaşların ellerinde ki tahsisli malın bir kısmını birileri kaptı.Onları geriye alabilmek için uğraşıyorlar.Ancak çok acemiler,fiyatı düşürdükçe biraz daha kaptırıyorlar.

Anlayacağınız s.ki çarşafa doladılar.Bekleyelim görelim bakalım ne yapacaklar?

6. K/Z borsa dışında sattığını bildirdiği 2.187.388 lotu muhtemelen % 5 in altına denk gelecek şekilde birkaç kişiye satmış ki ; Bugüne kadar bildirimde bulunulmadı.

Zira an itibariyle satılan miktar şirket kartında diğerlerinin içinde görünüyor. Diğer: % 71.83 ( 19.986.930 lot ) Mazhar Zorlu Holding: %28.17 ( 7.838.670 lot )

Dürüstlük pahalı bir mülktür. Ucuz insanlarda bulunmaz. Hz.Ömer

Ölüm herkese ulaşacak. Umursayana da umursamayana da. Canınız nasıl takılmak isterse takılın. İster doğru olun ister eğri olun.
    Ancak ölüm sizi bulacak. O ölüm geldiğinde ondan sonraki kısımda ne olacağını orada yaşayacak her insan.
    İster aman boşver de, ister boşver deme. Oda sana kalmış.

Kork o mahkemeden ki, Hâkimin kendisi şahittir.
    Allah herkesin yaşamını da yaptıklarını da görüyor biliyor.
    Üç beş kuruş fayda sağlamak için insanlığa zarar veren, garibin nasibi ile uğraşan kim varsa Allah o gün teker teker hesabını soracak.

İster tahta yapıcı ol, ister patron ister işçi. Namuslu olabiliyorsan gerisi boş. Adam olabiliyorsan gerisi boş.

Para için ahlakını, adamlığını, insanlığını satıp ta ortada adam gibi dolaşanlar varsa aramızda; onlara söylüyorum. Koöpek kadar itibarınız yok. Tövbe edip adamlığınıza dönün yoksa öbür tarafta şaka yapmayacaklar haberiniz olsun.

Uzun dönemlik buradayız biz, kolay kolayda ite köpeğe mal çıkmaz bizden. Patronun veya tahta yapıcının adamlarından aramızda varsa ; Komodor kardeşimin özel sözlerini okuyun sizi güzel tanımlıyor.

Sayfa 331/518 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •