Sayfa 337/518 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. 27.03.2023
    https://www.yeniasir.com.tr/izmir/20...anki-biliyordu
    Sanki biliyordu

Önceki gün hayata veda eden İzmir'in duayen iş insanlarından Kemal Zorlu'nun vefatından kısa süre önce attığı iki önemli adım, "Sanki öleceğini biliyordu" dedirtti. Mahkemelik hale gelen 12 milyon dolar tutarındaki borcunu tek kalemde ödedikten sonra şirket hisselerini de eşine devreden Zorlu, bugün son yolculuğuna uğurlanıyor.

2. Bu cenaze gününde dahi, O.ospu çocuğu tahtacı hala rahat durmuyor.15 dakikalık eşleşme süresinde her türlü pisliği yapıyor.....

3. üzmeye devam ediyor diyorsun -3,24

4. EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    aaa rahmetli şirket hisselerini eşine devretmiş
    ben bilmiyordum
    Hisseleri devrettiği bu forumda çok konuşuldu aslında. Atlamış olmazına şaşırdım. Gerçi kime devrettiği konusunda bir kap açıklaması gelmemişti.

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Bu cenaze gününde dahi, O.ospu çocuğu tahtacı hala rahat durmuyor.15 dakikalık eşleşme süresinde her türlü pisliği yapıyor.....
    Komodor hocam, tahta birilerinin yönetiminde. Taşeron bir gruba teslim edilmiş. Onlar yönetiyor. Hangi patron ve ekibi yönetecek ki zaten. Pandemi ve sonrası dönemde şirketlerin çoğusu borsadan daha çok gelir elde ettiler. Doğal olarakta birileri tahtayı yönetiyor.
    Tahtacı tek bununla ilgilenmiyor bir kaç tane daha tahtası var. Mesai saatleri olan işleri de güya finans danışmanlığı olan kalpazanlar bunlar.

Adamlar yazılımlar yazıyor, günlük hareketleri inceliyorlar, desteği direnci alımı satımı her haltı izliyorlar.
    Bir şeyi unutuyorlar "tepelerine binecek" olan bir Allah var. Güya akıllılar ama akılları bir yerlerine kaçacağı gün gelecek.
    Namuslu olmak ve insan olabilmek gerçekten büyük bir marifet.
    Niye marifet? Çünkü insan olmak ve insan kalabilmek çok zor bir iştir.
    Para için satılmayacaksın, hak ve hukuk bileceksin, ahlaksızlık etmeyeceksin gibi devam eden değerler var değil mi ?

Marifet insan olmakta ve insan kalabilmekte.
    Allah bizleri her daim insan eylesin, insan görünen şeytanlardan eylemesin.

6. cuma günkü işlem toplamına geldi yarım saatte

Yahu bir şey sorayım bu millet neyi arıyor. Deli gibi forumda dolaşıyorlar. Hayırdır ?

Bu başlığı şu anda 40 kişi okumaktadır. (6 üye ve 34 ziyaretçi)

goncarov, atmaca124, Cengiz0606, KOMODOR 2019, s.yavuz, ss.kose

8. devre kesici çalışmadı heralde , kapta haber yok

Sayfa 337/518 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •