Sayfa 394/518 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon
Arama sonucu : 4144 madde; 3,145 - 3,152 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    komodor ne paylaşalım şirket ile ilgili
    hiç bir açıklama yapılmıyor ki
    yapılsa da tüm açıklamaları okuyan
    farklı bir anlam çıkarıyor
    Kitabın ortasından yazdığım sıfat dahi hafif kalan tahtayı bu hale getirenlerle ilgili yazabilirsiniz sayın sss. köse!

2. Mzhld ,adı holding.Zira % 28.17 Eplas ve % 7.44 Ege Yıldız iştirakinden başka dişe dokunur bir şeyi olmayan Mzhld %8.29 artı 8.44 TL fiyattan tavana yakın işlem görüyor.Ve piyasa değeri 850.000.000 TL.

Yan tarafta Eplas 34.34 TL fiyatla 955.000.000 TL piyasa değeri ile ısrarla işlem gördürülüyor.Bu ters korelasyonu, büyük iskontoyu bizden başka gören yatırımcı yok mu acaba??????

3.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Bu ülkenin Devlet aklını alçaltıcı kelimeler kullanamaz kimse. Onlar ‘siz’ oluyor. Devlet kendini bölmek isteyenlerle masaya oturmaz! Sadece tuzak kurar! Bu forumun cıvkı çıkmaya başladı!

Türk Devlet aklını anlamak için 2000 seneyi aşkın bilgi birikimi yüzlerce kaynaktan okuyup araştırmak lazım. Bunu da burada sana anlatmamın imkanı yok. Merak ediyorsanız okuyup öğreneceksiniz. Size kalsa devlet çetelerin elinde.

Üstüne basa basa söylüyorum. Emperyalizme bilerek ya da bilmeyerek hizmet eden kim varsa babamın oğlu olsa canı cehenneme!
    Sana diyecek hiçbir şey bulamıyorum yazık benim milliyetçiliğimi devlete olan bağlılığımı sorgulamaya kalkabiliyorsun.
    Bu çok onur kırıcı,küstahça kabul edilemez bir hal.
    Tek umudum memleket iyi olsunda
    Bizim canımız cehenemde olsun. İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifem; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarımdaki asil kanda mevcuttur.

Umutların tükenmemesi dileğiyle

Not: kırıcı olsanda, sen bize lazımsın cehenneme göndermem seni

4. Bir gün ne demek istediğimi bana anti yaklaşan herkes görecek. Ben düşünce olarak babama bile cephe alabilen bir insanım. Devlet aklı başka çalışır. Bunun tartışmaları açılacaksa buraya destanlar yazarım. Türk Aklı başka bir şeydir. Devletin karşısında kim olursa olsun ben dimdik dururum. Devlet Erdoğan’dan ibaret değildir. Siz Erdoğan’ı sevmiyor olabilirsiniz.

Kimsenin onuruna dil uzatmam. Sadece vatanımı savunurum. Beni tanımadığınız için bu şekilde anlamışsınız.

Kose Bey, bana bir tane satılan yer örneği verin. Size açıklamasını yapayım. Kime satılmış kim satmış? Sizin para yatırdığınız borsa kurumunda her şey satılık. Herkes her yere ortak olabiliyor küresel sermayede. Yap işlet devret i kast ediyorsanız açıkça belirtin sebepleriyle açıklayayım. Devlet hiçbir şeyi satmaz! Tam aksine satın alır! Girdiği yerden de bir daha çıkmaz!

Para için itlik yapanlara sesleniyorum. Komodorun söylediği gibi izmir kaşınıyor! Hemde ciddi şekilde! Bu saatten sonra kim olursa olsun bana iyi niyet anlatmasın bu hisseyle alakalı. Tamamen kötü niyetli yatırımcı karşıtı bir mekanizma var karşımızda.

İcraat olacak şeylerden yanayım. Küfür herkesin dilinde. Teknik desen ? Her şey hazır! Temel desen tarihinin en iyi durumunda! O zaman sorun ne .m hastası deşen!? Sorun insanların 3-5 kuruş enflasyona ezdiğiniz paraları geri almaları mı? Sen adam mısın? Sen baba mısın?

Sen ve çakalların paranın köpeğisiniz!

Burdan bir çift lafımda peder beye..!
    Teröristin kardeşi ne zamandan beri sayın olmuş?!
    Sen önce bunun cevabını ver bakalım!

Bir şey açıklık bulsun. Siz ideolojik oy verdiniz. Ben Devlet ve beka için oy veririm. Teröristlerle yol alan birisine oy veremem. Ülkeyi bu şekilde kutuplaşmaya iten benim düşüncemle adam gibi bir lider çıkaramayan muhalefettir. Desteklediğiniz zatın karşısına teneke kutuyu koysanız ona oy verirdim.

Umarım her şey nettir.

5. Multi milyonersen dünyayı bile yönetirsin.
    Ben cebime milyon dolarları koyup Amerikada Pensilvanya da hektarlarca büyüklükte çiftlik alabilirim. Hatta devlet koruması bile alırım. Bunu diğer avrupa ülkelerinde de yapabilirim. Yeter ki paradan haber ver. Küreselleşmiş bir dünyada buna engel olamazsın. Devlet nereyi satmış hangi kurumu? Bana örnek göster bunu istedim. Devletten aldığın tapuyu devlet istediği zaman iptal eder milli güvenlik sorunu bulunduğunda. Bunlar risk değildir. Toprak satmak demek değildir. Ülkeye döviz girişi demektir. Bunları çok detaylı uzatırım.

6. Ayrıca paylaştığın kurum fetö sevici. Bil istedim.

7. Önce en iyi teklifi ver ardından alım satıma alışan kullanıcıları pişman et ve satmaya yönlendir. Ve sürekli daha az ve aşağıya teklif yap, pişman et. Makinelerin insan üzerinde yarattıkları psikolojik baskı. Senin için yeni bir ansiklopedi yaratılır eplas. Ama yinede iktisat ve psikoloji biliminden daha ileride değilsin.

Sayfa 394/518 İlkİlk ... 294344384392393394395396404444494 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •