Sayfa 415/519 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon
Arama sonucu : 4151 madde; 3,313 - 3,320 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    seloya özgürlük vererekmi kurtaracaksın bu ülkeyi?
    Gerçek Milliyetçiler daha ölmedi merak etme. Vakti zamanı geldiğinde gereğini yaparız. Asıl bu ğlkenin geleceğini çalanlar 80 yıldır bir b.k yapmayıp amerikanın k.çını yalayan kendine sözde anti emperyalist diyen senin desteklediklerin. Git ibb ye gel mersin belediyesinin kadrolarına bak bakalım kimleri doldurmuşlar.
    Selo 3-5 ay sonra özgür olduğunda 20 yıldır ne yaladığınız ile yüz yüze geleceksiniz.Yıllarca fetöyü yalayanlar ve aldatıldık diyenler gibi.Zaten Ülkenin başına ne geldiyse kendini gerçek milliyetçi zanneden oysa poposunun üstünde oturmaktan başka bir iş yapmayan lar yüzünden geldi.

2.  Alıntı Originally Posted by 33KARA33 Yazıyı Oku
    AB ne girecek mişiz...euro kullanacakmışız. vizesiz seyahat ooohhh ne rahat AVRUPALI olacak TÜRKİYELİLER.... adamlar ANADOLUDA FİNK ATACAKLAR.... 18 HAÇLI SEFERİYLE Alamadıklarını alacaklar....

seçimlerin birinde iktidar partisinden biri AVRUPANIN ZENGİN 30-35 BİN AİLESİNİ İZMİRDE konuk edeceğiz ağırlayacağız dediğinde her kez alkışlamıştı ve sonuç yine iktidar....

ben o zaman TÜRK halkını AVRUPANIN zenginlerine HİZMETÇİ yapacaklar diyordum HALA DA AYNISINI DİYORUM.....
    ÇİFÇİsiyle, HAYVANCIsıyla, ÜRETİCİsiyle,,DOKTORuyla, NASIL BİR MİLLET HİZMETÇİ yapılıyor İLERDE GÖRECEĞİZ....
    "Ne kadar zengin ve müreffeh olursa olsun, bağımsızlıktan yoksun bir millet,
    medeni insanlık karşısında uşak olmak mevkiinden yüksek bir muameleye layık olamaz."
    Demiş Atatürk...
    Toplum olarak, nicelikten ziyade niteliğe önem verdiğimiz zaman ancak onun bunun uşağı olmaktan çıkıp kendi özkültürümüzle bağımsız ve müreffeh bir hayat sürebiliriz...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

3.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Selo 3-5 ay sonra özgür olduğunda 20 yıldır ne yaladığınız ile yüz yüze geleceksiniz.Yıllarca fetöyü yalayanlar ve aldatıldık diyenler gibi.Zaten Ülkenin başına ne geldiyse kendini gerçek milliyetçi zanneden oysa poposunun üstünde oturmaktan başka bir iş yapmayan lar yüzünden geldi.
    Bu saygısız ve küstah mesajına cevap yazarsam sanırım bu forumda 3. kez atılacağım. Yaladığınız kelimesindeki ‘nız’ ekini sana iade ederken, 15 Temmuz akşamı o popo üstünde oturup telefonlarını kapatanları çok iyi biliyorum. Caz yapmadan önce bedel ödemiş insanlara böyle ciğer dolusu sözler sarf etmemeyi öğrenmen lazım o da ayrı bir parantez. Canın sıkılıyorsa özelden yazarsın kişisel sıkıntını bizde çözeriz. Ben savcı,hakim, bürokrat ya da siyasetçi değilim. Lafa girip saygısızlık yapıyorsun, yapma!

4. Merhaba,

Sibel hanım da oturmuş bu yazdıklarımıza gülerken, koca göbeğini sağa sola sallandırıyordur...

Melasis seni kullansın da, bizi kullanmasın kardeşim.

Ayrıca, sana da yaramaz kardeşim. Seni akşam yemeği diye yer o.

-------------------------------------------------------------------

Asıl noktayı kaçırmayalım. Buradaki ve hisselerine yatırım yapan yatırımcıların tümüne zulmeden, bu ailenin tamamıdır. Belki spk işleri düzgün yürütüyordur da, bunlar sürekli eksik belge veriyorlardır. O belgeleri de hep son iş günü gönderiyorlardır.

Bozuk aile. İnsan oldukları bile şüpheli.

İnsan olsalar, senelerdir bu alçaklığı şirketlerine ortak olan yatırımcılarına yapmazlardı.

--------------------------------------------------------------------------------------

Semra hanım...

İşler nasıl? Merhumu gömdükten sonra, "Ulan şaka maka ama, sıra bana geldi..." dedin mi?

Ne kadar para lazım Semra hanım?

Bugün, yarın, yarından sonra, gömüleceğini bile bile.., alçaklık ve kalleşliklere devam mı?

İnsan olsan, zamanında eşine de engel olurdun.., şimdi de kızına engel olmuyorsun.

------------------------------------------------------------------------------

Çoluğundan çocuğundan, torunlarından çıksın demeyeceğim...

Biliyorum ki çıkacak!

Er yada geç!

Ama diliyorum ki,

Sen ölmeden önce göresin...

Soyun kuruyacak...

Çünkü o kadar ciddi günahlara, arsızlıklara ve ve ve nice nice kötü sıfatlara imza attınız.

----------------------------------------------------------------------------------------

Benim bir ilgim yok... Diyebilirsin.

Ama hissedarsın, üstelik yönetim kurulundasın...

Ve üstelik,

O kendini bir poh zanneden patronun annesisin.

Ve ölen merhumun da karısı...

Yani, benim gözümde en çok suçlu olan sensin...

Ne kadar para lazım?

Bir de neyine lazım?

Sana bir gerçeği hatırlatayım; Cehennem gerçekten var.

Senin gibilerini para ile azdırıyorlar.

Bilesin.

--------------------------------------------------------------------------

Sibel hanım,

Koca Ege'li iş insanlarının başkanısın...

Sana mı kaldı?

O kadar büyük şirketler ve onların sahipleri dururken, neden sana kaldı?

Çünkü onlar akıllı insanlar. İşleri güçleri var ve vakitleri de çok değerli...

Senin gibi gösteriş heveslisi, kendinden başka hiç kimseyi düşünmeyen, ego sahibi bir kişiyi bulmuş, "sen yaparsın, çok da yakışırsın" demiş, gaz vermişler, oraya oturtmuşlar.

Bu iş insanlarından biri veya bir kaçı ile, borsadaki hisselerin hakkında hiç konuşup, fikirlerini aldın mı?

Allah aşkına! Bir kaç tanesine sor ne cevap alacaksın bir gör...

Soramazsın...

Utanırsın...

Utanmazsın da, göz göre göre aşağılanmaktan utanır ve korkarsın.

Bütün iş insanlarının sana tiksinti ile baktığına çok eminim.

Bir sor...

Her kime sorarsan sor!

Yalnız anana, amcana ve çete kurduğun ortaklarına sorma...

------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca, sana güvenmiyoruz Sibel hanım.

Bir tek Melasis güveniyor. Onu da ne yapalım? O bir böcek...

Sen babandan daha berbat bir insan çıktın.

Onun adını temizleyeceğine, iyice...

İyi bir hafta sonu diliyorum yatırımcı arkadaşlara.

Saygı ve selamlarımla,

5.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Tahtada işlem yapan aşağılık,iğrenç yaratık! Ne zaman bitecek bu aşağılık işlemlerin? Söyle de en azından o tarihe kadar ekrana bakmayalım.Or.spu çocuğu!

Şirket yetkililerine de aynı cümleleri sarfediyorum.Utanmazlar,borsanın en aşağılık,ruhsuz şirket yöneticileri! Buradan kazandığınız paralar haram zıkkım olsun.Yazıklar olsun,utanmazlar......

Orosp. çocukları! İnsanların milyarlara değişilmeyen hayatlarının bir bölümünü , geleceklerini ve paralarını çaldınız!!!!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    sen kimin uşağısın .bu vatanda yaşa .git devleti bölmeye çalışan aşağılık terörüstlleri burada öv ...yüzyıllarca bu vatanı bölmek parçalamak yıkmak için kimler uğraşmışssa hepsi geberip gitti .sonları hüsran oldu ..boşuna üğraşmayın bu vatan için canını verecek milyonlarca vatan evlatları var ..boşuna ancak çenenizi yorarsınız duyurulur .mevzu VATANSA gerisi tefeurattır .....NOKTA

7. gelin burası borsa sayfası .bilginiz varsa paylaşın .bizde faydalanalım .bizde bu senede şirkete inandık ama ,hayal kırıklığına uğradık .

8. Ocak 2021’de şirketin sermayesi 20.000.000 TL idi ve halka açıklık oranı % 35 düzeyindeydi.
    Temmuz 2023 itibari ile sermaye 27.825.601 ve halka açıklık oranı % 71,79 seviyesinde.

Sayfa 415/519 İlkİlk ... 315365405413414415416417425465515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •