Sayfa 454/519 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon
Arama sonucu : 4150 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. GÜNDEME BAKIŞ - İzmir'de kente kazandırılması için yapılan çalışmaların bir türlü sonuç vermediği "Basmane Çukuru" olarak bilinen arazisinin kente kazandırılması için İzmir Büyükşehir Belediyesi ile TMSF arasında pazarlıklar sürüyor.

SOYER’DEN AÇIKLAMA

Basmane Çukuru ile ilgili son gelişmeleri anlatan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’den, “Basmane Çukuru'ndan da vazgeçmedik. Defalarca gittik, yeni formüller önerdik. 2 hafta önce TMSF Başkan Yardımcılarıyla toplantı yaptık. Araya seçim dönemi girdiği için duraksamıştı, oradan da hak ettiğimizi alacağız†dedi.

İŞ MAKİNELERİ ÇALIŞIYOR

Öte yandan kentin merkezindeki çukurda Büyükşehir Belediyesi’ne ait iş makineleri ve kamyonların çalışması, “Yeni bir gelişme mi oldu?†sorusunu akla getirdi. Yetkililer, çukurun temeline dikilen direklerde bir sıkıntı olmaması için temizleme çalışması yapıldığını bildirdi.
    SN.YATIRIMCILAR: sn.kose ,bu haber için teşekür ederim. LÜTFEN YORUM YAPACAGINIZA HABERİ AYRINTISINA KADAR OKUYUN VE ANLAYIN.
    Son düzenleme : NİL35; 29-09-2023 saat: 13:43.

2. 2 hafta önce buluşmuşlar ama o tarihte basına bir bilgi verilmediğine göre demekki sadece çay içilmiş .

3. paylaşım yapmanın , gereksiz oldugu kanısına vardım. pavlof un köpek çiftliginde gözlemleri ve sel felaketi sonra 2.ŞARTLI REFLEXİ tanımlarken selden kurtulan köpeklerde gelişen psikonevrotik davranış kalıpları dikkatini çekti. bunu niye anlatmaga çalışıyorum ? aynı tabloyu ne yazıkki eplas yatırımcılarında gözlemekteyim. ve bir hekim olarak çok üzülmekteyim. kullanılan dil finansal piyasayı koklayan ,bu kültürden epeyce uzakta. ya tahta yapıcılara ne demeli. tam bir arkaik feodal kültürle yetişmiş vahşi kapitalist terbiyesizligi İLE yogrulan ÇETE,TEFECİ ,GÖZÜ AÇIK TÜDCAR KILIKLI davranış kalıplarıyla,üretilen manüplatif her türlü haberlerle ky. ları köşeye sıkıştırıp soymayı borsa yatırımı algı yanlışlıgına düşen bir sürü dunkof ... ülkeyi büyüteceginize ,halktan sizlere güvenerek getirdikleri finansmanlarını deslekleyeceginize KÖSTEK OLAN VATAN HAİNLERİ. BU ÜLKE SİZİN YÜZÜNÜZDEN FK.ORANI 1.E KADAR DÜŞEN RASYOSU 17 OLAN DÜNYANIN EN İYİ ORTA ÖLÇEKLİ BANKALARINI GÖRDÜ. BU ÜLKE 250 MİLYAR DOLAR PİYASADAN SÜNGER GİBİ ÇEKİP PİYASAYI BOZAN GARİP VİRÜSLERİ GÖRDÜ. ARTIK ÜLKEMİZDE BU TİP KAN EMİCİLERE YER YOKTUR. FİNANSAL PİYASANIN GELİŞMESİ İÇİN ÇIRPINAN ,İNANAN VE 8.MİLYONU BULAN BU YATIRIMCI KİTLESİNİ KÜSTÜRMEYE , PSİKOLOJİK DEFEKLİ İNSAN HALİNE DÖNÜŞTÜRMEYE KİMSENİN HAKKI YOKTUR. şirketin varlık degeri sürekli gizleniyor. be söyleyeyim şu anki degerin tam on katı. SN. TAHTACI bu işi ilkel ,yüz sene önceki yöntemlerle yapıp agzına yüzüne bulaştırıyorsunuz. utanmadan yapay zeka ve kurgulanan en kötü formasyona ayarlamışsın. EPLAS SENİ ÇIG , ÇIG YER KORKAK ÇERÇİ.

4.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    ................
    ................
    ya tahta yapıcılara ne demeli. tam bir arkaik feodal kültürle yetişmiş vahşi kapitalist terbiyesizligi İLE yogrulan ÇETE,TEFECİ ,GÖZÜ AÇIK TÜDCAR KILIKLI davranış kalıplarıyla,üretilen manüplatif her türlü haberlerle ky. ları köşeye sıkıştırıp soymayı borsa yatırımı algı yanlışlıgına düşen bir sürü dunkof ... ülkeyi büyüteceginize ,halktan sizlere güvenerek getirdikleri finansmanlarını deslekleyeceginize KÖSTEK OLAN VATAN HAİNLERİ. BU ÜLKE SİZİN YÜZÜNÜZDEN FK.ORANI 1.E KADAR DÜŞEN RASYOSU 17 OLAN DÜNYANIN EN İYİ ORTA ÖLÇEKLİ BANKALARINI GÖRDÜ. BU ÜLKE 250 MİLYAR DOLAR PİYASADAN SÜNGER GİBİ ÇEKİP PİYASAYI BOZAN GARİP VİRÜSLERİ GÖRDÜ. ARTIK ÜLKEMİZDE BU TİP KAN EMİCİLERE YER YOKTUR. FİNANSAL PİYASANIN GELİŞMESİ İÇİN ÇIRPINAN ,İNANAN VE 8.MİLYONU BULAN BU YATIRIMCI KİTLESİNİ KÜSTÜRMEYE , PSİKOLOJİK DEFEKLİ İNSAN HALİNE DÖNÜŞTÜRMEYE KİMSENİN HAKKI YOKTUR. şirketin varlık degeri sürekli gizleniyor. be söyleyeyim şu anki degerin tam on katı. SN. TAHTACI bu işi ilkel ,yüz sene önceki yöntemlerle yapıp agzına yüzüne bulaştırıyorsunuz. utanmadan yapay zeka ve kurgulanan en kötü formasyona ayarlamışsın. EPLAS SENİ ÇIG , ÇIG YER KORKAK ÇERÇİ.
    Merhaba,

Seni can-ı gönülden alkışlıyorum abi.

Bunu diyorum, diyoruz.

Tahta yapıcı diye biri yok yanlız...

Onların kim olduğunu da defalarca zikrettim.

Sokak hayvanlarının yiyeceğinde bile gözü olan bir grup insan var.

Geberirken en acılı şekilde geberecek ve öbür dünyada da en kötü şekilde ağırlanacak bir yaratık güruhu.

Bana kızacaksın belki ama ben dile getireyim.

Saygılarımla,

5. Doktor abi arada sırada yazarsan çok seviniriz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Benim anlamadığım toplantıda İstanbul'daki binanın satılma olayı bile sorulmadı net olarak. Yani neden bi kap haberi yapılmıyor veya genel kurulda bilgi verilmiyor diye kimse sorma gereği duymamış

7. Toplantıda çok soru soruldu, istanbuldaki satılık yerden Romanya daki yerimize, Almanyadaki fabrikadan kiracının çıktığına kadar, hatta Tire deki fabrika, neden kaplarda bilgilendirme yapılmadığı, hisse fiyatlarının düşük olma sebepleri, fabrikada yapılan güçlendirme çalışmaları vb daha çok şey, hatta tek söz alanda sayın Savaşan bey de değildi, 3-4 kişi daha söz aldı ama tutanakta bunlardan hiç bahsedilmemiş, Basmanedeki yerde yapılan harfiyat çalışmalarıda çok ilginç bir durum orasının tapusu 2 firmada yarı yarıya ve belediye tapuda yer almıyor, belediyenin inşaat bittikten sonra %11 biten inşaattan yer alma hakkı var ama ilginç bir şekilde içeri girmiş birşeyler yapıyor, gittim sordum ne yapıyorsunuz burada diye, sanki bir açık vermemeye çalışırcasına cevaplar aldım, karşılarına dikilip sorular sorup birazda temel hakkında konuşunca benden biraz çekindiler, aldığım cevaplar beni tatmin etmedi doğrusu, peki bunlar kafalarına göremi iş yapıyorlar yoksa tapu sahiplerinden izin aldılarmı, birisi izin verdiyse belkide yeride vermiş olabilir düşük bir ihtimal olsada, pek yakında bir gelişme olabilir gibime geldi. Toplantıda da divan başkanı hisse fiyatlarının düşük olmasıyla ilgili yakında çıkar gibi bir cümle kurdu, hayırlısı bakalım. Beklemeye devam
     Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım toplantıda İstanbul'daki binanın satılma olayı bile sorulmadı net olarak. Yani neden bi kap haberi yapılmıyor veya genel kurulda bilgi verilmiyor diye kimse sorma gereği duymamış

8. Sen toplantıya katılabildin mi

Sayfa 454/519 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •