Sayfa 515/518 İlkİlk ... 15415465505513514515516517 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Merhabalar..
    Seçimde bitti görünen köy klavuz istemiyor halk tarafından lakin endeksin yapıcağı hareketi az çok herkes tahmin ediyor lakin bu hisse endeks bazlı hareket etmiyor, sizce bu haftaki bu olumlu gelişmeler yabancı tarafından güven olarak algılanıp bu hisse hareketine olumlu yansırmı fikirleriniz nedir teşekkürler.

2. Benim fikrim bir 5 sene daha geçmiş olsun, çukur problemi çözülemedikcr askıda kaldıkça bu hisseden bir mok olmaz

3.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Benim fikrim bir 5 sene daha geçmiş olsun, çukur problemi çözülemedikcr askıda kaldıkça bu hisseden bir mok olmaz
    kendileri istese çukuru senelerce önce çözerlerdi , belediyeye dava açtlıar zararlarını tazmin etmek istedilerde mahkemelermi reddetti , sadece şikayet edip durdular , şirketi düşürdükleri duruma kılıf yaptılar , çukur bahanesi ile kendi rezilliklerini örttüler .

4. Merhaba,

Değerli arkadaşlar, Basmane arsalardan bir tanesi sadece. Sorunlu...

Peki sorunsuz olan arsaların, mülklerin fiyata bir etkisi var mı? Yok...

Yani, meseleyi Basmane'ye indirgemeyin.

Eski yerli filmlerdeki gibi, başroldeki *rospu, bu *rospuluk hayatından vazgeçip, namuslu yaşamaya karar verecek, hepsi bu...

Elindeki mal mülk ve servetin, kendine ve sonrakilere yeteceğine kanaat getirecek. Ama bazı O'lar doyumsuz olur. Bir babayiğit doyurur, bu hayattan çeker alır inşallah.

Yada Allah'tan bekleriz neticeyi...

Gözünü açıp da "hadi ya ne zaman öldüm, daha yapacak işlerim vardı."

Diyeceği günün çok yakın olması dileklerimle...

İyİ akşamlar,

5. Haftalardır endeks bir aşağı bir yukarı gitmesine rağmen şuan yine rekor seviyesine yakın yerlerde.
    Ama bizim uyuz hisse yine .bnelik peşinde. Endeksin yine tersine hareket ediyor.
    Nedir derdi.
    Doymadı mı. Yeterince mal toplamadı mı?
    Yoksa bilanço yine her zamanki gibi kötü mü?
    Dünyanın malını sattığı halde sıfır kar yada zarar mı var?
    Yoksa enflasyon muhasebesi bu şirkete yine uğramadı mı?

Kaçıp gitmek istiyorum ama ne yazık ki diğer hisseler de yeterince primlendi. Elim varmıyor satmaya.

Ha bugün ha yarın diyerek aylar oldu bu bataklıkta çürümeye başladık.
    Önce babası şimdi kızı aynı eziyete devam ediyor.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Merhaba,

Teknik olarak, AKKKS sınırının altında kapattı.
    Panikleyecek bir şey yok.

Biraz canınız sıkılabilir ama İSO belgesini düşünün, bir anda sıkıntınız mutluluğa dönüşür.

Alçağa alçak, *rospuluk edene de *ropu demek, vicdani sorumluluğumdur.

Mesajlarımı açamıyorum. Son mesajlara cevap yazamadım, arkadaşlar kusura bakmasınlar.

Daha önce bağışlar hususunda bir şeyler yazmıştım. Bu sene istediğim oranda yapamayacağım. Dolaylı olarak, fakirin ekmeğinden çalanlar, bunun da hesabını umarım verirler.

İyİ bir akşam diliyorum.

Saygılarımla,

7. İstiyolarki millet satsın elbet bununda günü gelicek, şimdilik sabır diliyorum herkese ama şunu unutmamaları lazım hesap günü elbet gelicek babalarına geldiği gibi bunlarada gelicek. Keyfinizi hiç bozmayın günlük hayatınıza devam edin saygılarla.

Hepimizin farklı hikayeleri var. Adı , yaşı, memleketi, işi ve kaderi bambaşka. Bizi ortak noktada birleştiren bir gönül yoldaşlığı var.
    Rızkımızı inandığımız bir şirkete yatırım yaparak değerlendiriyoruz. Vur kaç yapmıyoruz, ahlaksız oyunlar çevirmiyoruz.
    Fakirden çalmanın yolunu aramıyoruz. En önemlisi de Allahın sahibi olduğu " kullarına " karşı bir edepsizliğimiz yok.

Allah bizimledir. Dürüst olan, doğru olan hiç bir zaman kaybetmez. Senin kaybediyor olarak gördüklerin bile "kayıplarından" kazançlar elde ediyorlardır. Maç bitmeden düdük çalmadan kimin kazanıp kimin kaybettiğini bilemezsiniz. Maçın ortalarında birileri hile ve hurda ile bir şeyleri "maçı " önde götürüyor diye görebilirsin / düşünebilirsin.

Bu da çok normal.

Ancak, mutmain olun.

Maç bitmeden kimin kazanıp kimin kaybettiğini bilemeyiz. Hepimizin ömrü birer maç süresi gibi. Biz oynarken "namuslu" dürüst olup Hakkı incitmeyelim. İnsan kalabilelim bizlere yeterli.

Mağrurlananlar, kendisine şeytanı dost edinenlerin "eninde" sonunda kaybedeceklerdir.

Hz. Musa'ya gelen on emir neydi?

1. Allah'tan başka ilâhların olmayacak.
    2. Kendin için oyma put yapmayacaksın.
    3. Allah'ın ismini boş yere anmayacaksın.
    4. Cumartesi günü hiçbir iş yapmayacaksın.
    5. Babana ve anana hürmet edeceksin.
    6. Adam öldürmeyeceksin.
    7. Zina etmeyeceksin.
    8. Çalmayacaksın.
    9. Yalan şahitliği yapmayacaksın.
    10. Komşunun hiçbir şeyine göz dikmeyeceksin.

Herkes hesap makinesini çıkarsın hesabını yapsın, vicdanını nasıl temizleyecekse kendisini nasıl kandıracaksa uygun cümleler arasın.
    Ancak elbet maç bitince herkes birbiri ile hesaplaşacak. Merak etmeyin. Tasalanmayın.

Bizde büyük yada güçlü olan kazanmaz oğul Allah kimin yanındaysa o kazanır.

İbn-i Arabi.

Sayfa 515/518 İlkİlk ... 15415465505513514515516517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •