Sayfa 85/520 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 4153 madde; 673 - 680 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Adam cigli organize sanayide 10 dönum araziyi 100 m ye satiyor...
    Siz uzerinde fabrika olan ki 50 donum kapali 130 donum araziyi 500 e degerliyorsunuz....
    Zorlasaniz 200 de eder....
    Ne de olss patron ne derse o oluyor

2. bu değerleme ile ilgili düşünce mi önceki sayfalar da yazmıştım
    gerçek ve objektif olarak olması gereken rakamı da kıyas yapmıştım

3.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    YENİDEN DEĞERLEME ÜZERİNE BİR FİKİR OLMASI ADINA BİR KIYASLAMA

ARALIK AYINDA BORSAYA YENİ GELEN KAYSERİ DE KURULU OLAN RNPOL ŞİRKETİ

yapılan değerleme sonucu:
    Şirketin, Kayseri'de 5 bin m2 açık alan 5 bin m2kapalı alan olmak üzere toplam 10 bin m2 alandakurulu olan fabrikasında ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kiralık 3.600 m2 açık alan 6.200 m2kapalı alan olmak üzere toplam 9.800 m2 alanda kurulu iki üretim tesisinde 6 farklı üretim hattındapolikarbonat levha, panel ve profil üretimi yapılmaktadır.
    Halka Arz Büyüklüğü 118.800.000 TL
    Halka Arz Öncesi Piyasa Değeri 198.000.000 TL
    Halka Arz Sonrası Piyasa Değeri 297.000.000 TL

gelelim EPLAS a
    Egeplast A.Ş. halen İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 80.000 m2 açık, yaklaşık 50.000 m2 kapalı alan
    kapalı alan olarak PNPOL a göre yaklaşık 8 katı.
    RNPOL 297.000.000 ise eplas bu değerleme göre yaklaşık 2.500.000.000 TL olur
    bunun yanında biri kayseri de - biri İzmirde. arsa değerini koymuyorum bile

.................................................. ...

4.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    Adam cigli organize sanayide 10 dönum araziyi 100 m ye satiyor...
    Siz uzerinde fabrika olan ki 50 donum kapali 130 donum araziyi 500 e degerliyorsunuz....
    Zorlasaniz 200 de eder....
    Ne de olss patron ne derse o oluyor
    Vallahi doğru söylüyorsun kardeşim ben bu tahminlerimi bilimsel bir çalışmaya dayanarak yapmadım üç aşağı beş yukarı böyle olur ama varlıklar ama bazı arkadaşlar karıştırıyorlar Basmane Çukuru falan değerlemeye girmeyecek Romanya’da ne olduğunu daha doğru düzgün kimse bilmiyor bir şey var diyorlar evet var yok çingeneler oturmuş da mahkemelikmişte mahkeme kazanılmış da bir sürü hikaye var.60 dönüm deniyor yok işte Basmane Çukurundan daha değerli deniliyor bir görelim bakalım çıksın. Burası egeyıldızın üzerinemidir yoksa egeplast un üzerinemi bilmiyoruz. Romanya ile ilgili bir değerleme gözüküküyor 144 milyon ley yıllar önce yapılmış
    Bu mal nedir inşallah çıkar ortaya

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    O zaman mesai saatinden sonra gönderirlerse bir anlamda suç işlemiş oluyorlar.
    Çok örnek var ama uğraşmayayım ,elimde olan bir hisse yazayım o zaman, DOAS Cuma 18.33 de göndermiş. Hemen şikayet edeyim o zaman?

Ayrıca İSBIR RYSAS OYLUM YKSLN üstelik cumartesi göndermişler.
    Bakar mısın?
    Günaydınlar. Evet kontrol ettim. Haklısınız ancak Bu kaplar büyük olasılıklar beyanlar vergi dairesine verilmeden önce atılıp; pzt sabah borsa açılmadan vergi dairesine beyanlar verilerek yapılmıştır. Buradai amaç "vergi dairesi mesai çalışan bir kurumdur. işlemleri mesai saatleri içinde yapabilirsiniz. Ancak vergi dairesine beyanı verip , kamu oyuna duyurnassanız bu durumda vergi dairesinde çalışanlar açısından bir avantaj yaratırsınız". Farzedelimki ben Eplas ın bağlı olduğu vergi dairesi çalışanı isem , beyan önüme gelince ve kamu oyunun bilgisi yok ise benim acımdan bir avantaj oluşur. STOP THE WAR..

6. https://www.sahibinden.com/ilan/emla...74444061/detay

21650 m kare boş fabrika

Eplas 79 dönüm ve konumu çok daha iyi
    İçinde makine ekipman ve holding binası değerlemesi 500 milyon üzerinde bir rakam gelir diye tahmin ediyorum 4 ay önce satacağım daire 400 binden 850 bine çıktı her şey ateş pahası milyon lira 100 bin lira gibi oldu

Hatırlarsanız eplasın 10 sene önce bilançosunda 110 milyon borcu vardı o güngçkü kurla 60 milyon dolar yapıyordu ve fabrika vakıfta idi şimdi borç yok hammadde ve stoklar dolu fabrika binası geri alındı borç ise 10 milyon dolar o da kendi kendimize

7. Yüksek bir ortalama ile girmiş olduğum eplast hissesinde; patron burayı okuyorsan iyi oku! benden o hisseleri almak için torunumun torununu belki de onun torununu beklersin, tabii o kadar yaşayacağını düşünüyorsan haberin olsun

8. kim ne derse desin ...... küçük ken TOPU inşaata kaçanlar..... o erkek ( varsa tabi) diye sevdiğinizinde TOPU KAÇSIN İNŞAATA...

Sayfa 85/520 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •