Sayfa 439/518 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. L.n paranın ağası..
    Aramızda kalsın bak..
    L.nnnnnnn..
    Sennnnn!
    Çok büyük o çocuğusun..!

2.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Borsada hayaller üzerine oyun olmaz.

yıllardan beri bu grubu anlata anlata öve öve bitiremedik.

Oysa borsa gerçeğinde en önemli şeyi rakamlar. Şirket 6 ayda 45 milyon kar açıklamışken ederi nedir. Altı aylık satışlar. 500 milyon bu rakamlar yere göğe sığdıramadığımız şirketten gelmiş . Biz ise şirketin arsalarından sorumlu basmaneden konuşup konuşup duruyoruz. Oysa dediğim gibi borsa bir oyun değil rakamlar üzerine yapılan gelişmelerin değerlendirildiği bir yer.
    Egeprofile bakın adamlar bizden aldığı Şirketi altı ayda 650 milyon TL kar getirir hale getirmiş oldu. Yani demek istediğim Yemişim basma nesini

Bu hınzırların aklı yatırımcıyı dolandırmaktan başka bir işe çalışmıyor bedavadan geçinmeyi bulmuş bu şerefliler

Gelen peşpeşe haberlerden sonra inanın kesin bir ****lik var demeye başlamıştım içten içe

Hissede o kadar çok küçük yatırımcı var ki o kadar çok taze kan gelmiş ki bunları kesin bir iyilik düşünüyordur dedim bu hınzırlar

Ortada 1.4 milyarlık hisse senedi var. Bunları bedavaya taşıtmak varken neden kendisi taşısın ki diye düşünüyorum

En son bir kalıp haberi daha geldi değil mi
    İşte bu kalıp haberi var ya çok önemli kesin o kalıpta bir ****lik var

Önceleri bir Hakan vardı İzmirli bir totoş gelirdi buraya allar da pullardı yatırımcıları nasıl tava getiriyordu. Kayboldu o **** şimdi Kemal’in mezarı başında yapılan dualari iletiyordur çok sevdiği adamına tez vakitte oda onun yanına girsin böyle götler yaşamasın
    Merhaba,

O***** ile O'nun çocuğu iş başında.

Karındeşen bir figür...

Koca götlü Sibel ve anası bu işin sorumlusu.

Ancak Allah'tan belalarını bulunca anlarlar da, umarım çabuk bulurlar.

Bozuk aile.

Yanılmadım...

Piyasa her halükarda fiyatlar diye bekledim.

Bu bozuk insan kopyaları, bütün yatırımcı profillerini tiksindirdi.

Alçağın soyu.

İyi bir gece ve hafta diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

3. Sabahtan beri tahtayı izliyorum, seans açılmadan 9.30’da 54.000 lot vardı, bank of tek başına hepsini süpürdü, sonra yaptığı alımlarla şu an 200.000 lotu geçti. Bu adamlar boşuna almaz diye düşünüyorum ama bir elimde sat gitsin artık diyor. Tam kafayı yedirtmelik kağıt😬

İyide ben 2 ayrı kurumdan sağ cebimdeki hisseleri sol cebime koysam ne olacak?
    Alan ve satanlar aynı insanlar olduktan sonra alım ve satım gerçekleri yansıtır mı?
    Birde yabancı aracı kurumlardan hesap açıp "yabancı" görüntüsü vermeye çalışan çakallar var.
    Güya yabancılar mal alıyor gibisinden.
    Sayın Ercanbay abi ne yazıyorsa yeterlidir ve üstü söylem gereksizdir.
    Kanı üç para etmez "kişiliksiz, omurgasız", adamların elinde dolaşıyor hisseler ve bedelsiz haberinden sonra yapmaya çalıştıklarına bakarmısınız. Öyle bir algı oluşturuyorlar ki "yatırımcı" gelmesin, uzak dursun diye ciddi bir kendilerini belli etme politikası gösteriyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by bektes52 Yazıyı Oku
    Sabahtan beri tahtayı izliyorum, seans açılmadan 9.30’da 54.000 lot vardı, bank of tek başına hepsini süpürdü, sonra yaptığı alımlarla şu an 200.000 lotu geçti. Bu adamlar boşuna almaz diye düşünüyorum ama bir elimde sat gitsin artık diyor. Tam kafayı yedirtmelik kağıt😬
    bende yabancı takaslarını özellikle takip ederim ama eplastaki yabancılar galiba bıyıklı yabancı , alsat yapmayı tercih ediyorlar .

6. Merhaba,

Senelerce bekledik.

İyi şirket, haksızlıklara uğradı vs. dedik, sabrettik.

Bekledik.., çok bekledik.

Eleştirdim, kızdım...

Her seferinde, " biraz dur, sabret, bu sefer olacak, kızma..." dedim, sabrettim ve yazmadım.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ama, mal-ürün kaliteli, sahipler bozuk ve kalitesiz.

Utanmaz ve ahlaksız.

Sanayici iş insanlarının yüzüne nasıl bakıyorsunuz, hiç anlamıyorum.

Röportaj verdiğiniz gazetecilerin yüzüne nasıl bakıyorsunuz, onu da anlamıyorum.

İşçilerin, beyaz yakalıların ve tüm çalışanların yüzüne nasıl bakıyorsunuz, bunu da anlamıyorum.

Vesselam, nasıl bir mahluk ve canlı türüsünüz çözemiyorum...

.................................................. ...................................

Size çok zaman " İnsan kopyaları, klonları" dedim. Kopya, klon aslını yansıtır.

Siz insan kopyası olamazsınız.

Alçak bir türün soyusunuz...

Memnun oldunuz mu yazdıklarımdan?

Siz yazdırıyorsunuz, farkında mısınız?

Sabrımızın ve emeğimizin karşılığı olan parayı da yiyor ve daha fazlasını istiyorsunuz..,

O göte bu kadar para fazla be kardeşim...

Daha fazlasını almaz.

Saygı ve selamlarımla,

7. Yazılanlardan o kadar çok mutlular ki

Yetmez yetmez yetmez diyorlar

Ve hisseyi devre kestiriyorlar

Yazmaya devam

Tahtayı ne hale getiriyorlar bakar mısınız? Kanı bozuklar.
    Tahtadan herkesi kaçırmaya çalışıp bezdirme politikasına devam yine.
    Firavun'a kalmayan dünya size kalır mı sanıyorsunuz?
    Allah yarına bırakır ama yanınıza bırakmaz bu ettiklerinizi.

Sayfa 439/518 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •