Sayfa 163/518 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    500 milyonluk arazi hangisi?
    Basmane çukuru mu?
    Çiğli Fabrika binasını kasdediyorsanız orada binbir gıdanın 14 milyon dolarlık (208 milyon TL’lik) haczi var.
    sanırım romanyadaki arazi...
    2017 yılında 144 m romen ley i olarak degerlenmişti...

su sıralar 500 m eder en az...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

2. Çiğli fabrika arazisini kastetmiştim.

Birgün yazdığımız bütün varlıklar değerini bulacaktır inş.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://www.youtube.com/watch?v=_ivg6nDGSx8

sn kemal zorlu 23.15 dk da diyor ki: çukur için trampa teklif edildi...değerleme şirketleri verilen yerin ve çukurun değerlemesini yaptı..verilen yerler kısa kaldı anlaşamadık diyor...

eee nerde kap????
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

4. Merhaba,

Hayırlı ve güzel bir bayram diliyorum.

Kemal Zorlu'nun takas için evet demesi bile iyi haber.

Kısa kalmış, bodur kalmış, eksik olmuş.., önemli değil.

Önemli olan, bu bağlamda görüşmelerin başlamış ve yapılıyor olması.

Çukurun ederi belli olmuş, değerlemesi yapılmış. Belediyenin orayı karşılayacak başka tekliflerle gelmesi gerekiyor ve kim bilir, belki de gelmiştir.

Verdiği arazinin üstüne, başka bir yerden de ekleme yapabilirler...

Ki, yapacaklardır.

Saygı ve selamlarımla,

5.  Alıntı Originally Posted by DUFRESNE Yazıyı Oku
    Sn Altay, videoda takas yok, lokasyon yok. Bu iddiaları burada ortaya atıyorsunuz. Olasılık konuşmak başka, şurdan arsa verildi değeri şu kadar demek başka.
    Sn dufresne videoda baska yerler teklif edildi bizi tatmin etmedi demis kemal zorlu...belediye baskanida sona yaklasildi demis...surecte revizyonlar vb gorusmeler devam eder ..buyuk resme odanklanmak gerek.. iyibir bayram olsun herkes icin...

6. Tahsisli in Mazhar a olan borca karşılık yapıldığı nerede yazıyor ben göremedim? Eğer borca karşılık yapıldıysa yıl sonu bilançosunda sayfa 31 de Mazhar a 119 m borç ve sayfasını unuttum yıllık 17-20m arası faiz borcu hangi borca gider olarak gösterildi bilen arkadaşlar aydınlatabilir mı beni?

Bir ekleme daha yapayim tahsisli sermaye artirimdaki satış işlemi ilk çeyrek bilanço döneminde olmadığı icin 2. Çeyrek bilançoda emisyon primi olarak yer alacaktir , bilginiz olsun
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by kowboy546 Yazıyı Oku
    Tahsisli in Mazhar a olan borca karşılık yapıldığı nerede yazıyor ben göremedim? Eğer borca karşılık yapıldıysa yıl sonu bilançosunda sayfa 31 de Mazhar a 119 m borç ve sayfasını unuttum yıllık 17-20m arası faiz borcu hangi borca gider olarak gösterildi bilen arkadaşlar aydınlatabilir mı beni?

Bir ekleme daha yapayim tahsisli sermaye artirimdaki satış işlemi ilk çeyrek bilanço döneminde olmadığı icin 2. Çeyrek bilançoda emisyon primi olarak yer alacaktir , bilginiz olsun
    28.01.2022 tarihli Kap bildiriminde yazıyor.

EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Sermaye Artırımından Elde Edilecek - Edilen Fonun
    Kullanımına İlişkin Rapor

Bu kap haberinin ekinde rapor var orada Mzhld’ye olan borca mahsuben tahsisli sermaye artırımı yapıldığı net bir şekilde yazıyor.

Sayfa 163/518 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •