Sayfa 485/519 İlkİlk ... 385435475483484485486487495 ... SonSon
Arama sonucu : 4147 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Birbirinden değerli gayrimenkuller , romanya ,almanya , rami vs vs , var oğlu var ama bunların bize hiç bir faydası yok , geçmiştede şirketin en zor zamanlarındada 1 gram faydası olmadı , hiçbir faaliyet bunlara küçük yatırımcıya hisse satıp sövüşlemekten daha mantıklı daha tatlı gelmedi , o kadar doyamadılarki öbür tarafa giderken bile hisse satalım dediler .

Rami deki taşınmazı en başta 180milyon fiyatla satışa koydular , sonra vazgeçtiler , orası bugünlerde 540bin tl fiyatla hala müşteri bekliyor , o para bunların 1 haftalık yönetim giderlerini zor karşılar .

Bilançoya bakıyorum güçbirliği iştiraklerinin hepsi zarar , hepsi eplas tan çalıyor , bunları birşekilde tasfiye etmeleri lazım , basmane de elde sadece tapu var , alın tapuyu egeyıldız a geçirin vs birşeyler yapın .

Egesökteks sürekli zarar , ya adam edin yada satın ,tekstil işini becerebilen yapsın .

Çatılara daha ges kuracaklar , baktım kuzey boru fabrikası çatıları komple panel kaplı , bazı fabrkalar fazla enerjiyi satıyor bile , siz hala uyuyun , peşin satan gibi oturmaya devam edin , nasılsa hesap soran yok

2. Paramı ve 3 yılımı çaldınız sizin yapacağınız işin, yöneteceğiniz şirketin taaaaaaaaaaaaaaa.........

3. Merhaba,

Sibeeeel, Sibel...

Geberecen,

Zıbaracan,

Nalları dikecen,

Mort olacan,

Yanın yere gelecek,

X olacaksın,

Öleceksin yani,

1 dakika, 1 saat, 1 gün, 1 hafta, 1 ay, 1 yıl , 10 yıl sonra...

Fark etmez.

Geri zekalı!

Senden önceki de ölmeyeceğini sanıyordu.

O göremedi.

Ders almazsan,

Sen de göreme inşallah...

Aç gözlü, insan zararlısı yaratık.

--------------------------------------

İyi bir hafta sonu diliyorum yatırımcı arkadaşlara.

Saygılarımla,

4. https://www.youtube.com/watch?v=IrDHr8hrDLo
    çok yararlandıgım ve çok faydalanacagınız video. borsa yatırımında çok yol gösterici olacagı kanısındayım. ilgi alanınızın dışında ise lütfen pas geçiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=IrDHr8hrDLo
    çok yararlandıgım ve çok faydalanacagınız video. borsa yatırımında çok yol gösterici olacagı kanısındayım. ilgi alanınızın dışında ise lütfen pas geçiniz.
    Sayın doktor;Eplasla alakası nedir açıklarmısınız

6. https://www.youtube.com/watch?v=x_YZiaszU7A
    aynı sektörden KBORU halka arzediliyor. ilgili şirketin TEMEL ANALİZ VERİ SETİ açıklanmış. buradan KIYAS yönteminden yararlanarak şirketinizle ilgili VARLIK DEGERİNE VE HİSSE FİYATLANMASINA ULAŞABİLİRSİNİZ.
    hisse fiatlanmasında bagımlı ve bagımsız degişkenle ilgili parametre devreye girer. şirketle ilgili yorum kendimde saklı .çünkü bu yatırımı kendi irademle yaptım.
    sorunuza ,videonun eplas la alakasına gelince öncelikle POLİMER ,KAUCUK, AMORF ELEMENT +,+,=KOMPOZİT MADDELER ÜZERİNE EPEY ÇALIŞMA GEREKİR. HALBUKİ; KONU ,TAM EPLASIN ÜRETİM FELSEFESİ İLE İLGİLİ. yanmayan boru,sessiz boru, kanserojen olmuyan temiz su borusu (100),egeterm,kompozit boru dahil ...................bu kadar kurumsallaşmış ,kalite açısından o kadar çok ödül ki ne söylesem boş. GM ZENGİNİ ama fiyatlamalarda spekülatif ataklar. karar kendinize ait kalın saglıcakla.

7.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    https://www.youtube.com/watch?v=x_YZiaszU7A
    aynı sektörden KBORU halka arzediliyor. ilgili şirketin TEMEL ANALİZ VERİ SETİ açıklanmış. buradan KIYAS yönteminden yararlanarak şirketinizle ilgili VARLIK DEGERİNE VE HİSSE FİYATLANMASINA ULAŞABİLİRSİNİZ.
    hisse fiatlanmasında bagımlı ve bagımsız degişkenle ilgili parametre devreye girer. şirketle ilgili yorum kendimde saklı .çünkü bu yatırımı kendi irademle yaptım.
    sorunuza ,videonun eplas la alakasına gelince öncelikle POLİMER ,KAUCUK, AMORF ELEMENT +,+,=KOMPOZİT MADDELER ÜZERİNE EPEY ÇALIŞMA GEREKİR. HALBUKİ; KONU ,TAM EPLASIN ÜRETİM FELSEFESİ İLE İLGİLİ. yanmayan boru,sessiz boru, kanserojen olmuyan temiz su borusu (100),egeterm,kompozit boru dahil ...................bu kadar kurumsallaşmış ,kalite açısından o kadar çok ödül ki ne söylesem boş. GM ZENGİNİ ama fiyatlamalarda spekülatif ataklar. karar kendinize ait kalın saglıcakla.
    Doktorum;Geçen yıl faaliyet raporunda kurşun içermeyen boruyu ürettiklerini yazmışlar kap yok, hisseye etkisi yok
    Bu adamlar yatırımcıyla paylaşmadıktan ve hisseye etkisi olmadıktan sonra bilmem beyi üretseler boş
    Şirket felsefesi yatırımcıyı ağlatmak üzere kurulmuş
    Yahu hisse fiyatı 1200 endex seviyesinde ve 3 yıl öncekinden düşük

8. Bu borucular hep sahtekar mı olur?
    Halka arzda kimse bu ayrıntılara bakmıyor

Hepsi hikaye bakalım kaç tavan yapacak

Bizimkinden hiç bir beklentim yok
    Fahrettin. Ve yönetimin niyeti zaten belli

Allahsızlar kitapsızlar ne beklersin ki

Sayfa 485/519 İlkİlk ... 385435475483484485486487495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları