Sayfa 308/518 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Kemal Abi paylarını sıfırlamış

2.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Kemal Abi paylarını sıfırlamış
    Yeni patron kim?

3. Acaba yabancı bir ortakmı geliyor, bu paralardan vermemiştir heralde..

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yeni patron kim?
    heralde gene kendi adamlarını görevlendirdi , alanlar bugün yarın belli olur
    ama ben bu insanları tanıdığım kadarıyla aklı başında bir firmaya satmak yerine hisseleri borsada sattırıp imtiyazlı hisseler üzerinden şirketi yönetmeye çalışacaklardır
    inşallah yanılırım

5. Borsa dışından her kim aldıysa % 5 payı geçtiği için Kap’da açıklama yapmak zorunda.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Borsa dışından her kim aldıysa % 5 payı geçtiği için Kap’da açıklama yapmak zorunda.
    Bence de öyle olacak.Önce ki iki satışta olduğu gibi.Alanlar açıklamadan sonra MKK' ya başvuracaklar.Kaydolduktan iki gün sonra A1 Capital üzerinden satışa geçiyorlar.Alanların açıklamasında her iki hissenin de formaliteden de olsa kaç TL den satıldığını öğreniriz.

Asıl önemli olan biz küçük yatırımcılar ne olacağız? Nereye düştük anlamadım gitti?

7. Binbir Gıda'yı ortak mı aldı acaba ??

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Aslında alanların açıklamalarını beklemek lazım ama en alışageldik senaryoya göre

bütün senetleri hülleciler üzerinden borsada sattıracağını farzetsek

Eplas ta hakim ortak gene holding %28.17 olacak ,

Holding de kemal bey %3.03 + nafiz bey %2.57 = %5.60 olacak

Holding in halka açıklığı %94.40 olacak , bu kadar az hisse ile holding yönetim kurulunda bulunup , eplası yönetip , şirketlerden huzur hakkı alıp , şirketin arabalarına binip , patron olarak gazetelere demeçler verip , icabında bedelli sermaye artırım kararı verip herkese pamuk eller cebe diyip ... nasıl olacak bakalım

Sayfa 308/518 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •