Sayfa 494/518 İlkİlk ... 394444484492493494495496504 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Düşen borsada % 2 artıda.
    Bu da bir şey.
    Umarım başlangıçtır.

2. önemsemiyoruz ama yabancı takası gerçekten ufak ufak artış eğiliminde , genelde %1 in üzerine çıkmaz alsat yaparlardı , şahsi görüşüm enaz %5 takas yaparlarsa devamını getirip yukarı sürmek durumunda kalabilirler ,

3.  Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    Hocam size zahmet çukurda neler oluyor 1-2 resim koysanız da görsek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tüm yatırımcılarla selamlar.
    Bugün vaktim müsaitti ve Basmane Çukurunda son durum nedir diye bir bakayım dedim. Bir arkadaşımız çukurda bazı çalışmaların olduğundan bahsetmişti malum.
    İzmir’de oturuyorum ve yaklaşık 3-4 senedir çukurun yakınından bile geçemedim.
    Bugün gittiğimde çukuru tanıyamadım. Öncesinde koca bir göldü ve içinde sazlıklar falan vardı. Şimdi ise tüm alan doldurulmuş, neredeyse en ufak bir su birikintisi bile kalmamış.
    İki kepçe ve iki hafriyat kamyonu gördüm ve çalışma devam ediyordu.
    Çukura girdim ve oradaki bir çalışana ne yapılıyor, inşaat mı başladı diye sordum.
    Çukurun doldurulduğunu , düzleştirip bırakılacağını ve bir inşaatın söz konusu olmadığını söyledi.
    Durum bu şekilde . Siz değerli yatırımcılara bilgi vermek istedim.
    3 tane de güncel fotoğraf koyuyorum.
    Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bugün vaktim müsaitti ve Basmane Çukurunda son durum nedir diye bir bakayım dedim. Bir arkadaşımız çukurda bazı çalışmaların olduğundan bahsetmişti malum.
    Bugün gittiğimde çukuru tanıyamadım. Öncesinde koca bir göldü ve içinde sazlıklar falan vardı. Şimdi ise tüm alan doldurulmuş, neredeyse en ufak bir su birikintisi bile kalmamış.
    Çukura girdim ve oradaki bir çalışana ne yapılıyor, inşaat mı başladı diye sordum.
    Çukurun doldurulduğunu , düzleştirip bırakılacağını ve bir inşaatın söz konusu olmadığını söyledi.
    Selamlar.

Hocam teşekkürler

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Ulan bu basmane çukuru ne manyak bi yermiş fotoğrafı bile 6 nın üstüne çakmasına yetti

6.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Ulan bu basmane çukuru ne manyak bi yermiş fotoğrafı bile 6 nın üstüne çakmasına yetti
    Bir sonra gittiğimde video atayım o zaman.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bir sonra gittiğimde video atayım o zaman.
    2 nolu fotoğrafta otopark var mümkünse en üst katına çık. basmane
    Çukurunu seyrediyorken yak bi sigara çek videonu. Senin ta a… koyum basmane çukuru

8. Belediye başkanı şimdi size söz vermiştim çukuru çözücem demiştim ve çözdüm artık çukur yok orayı düz ayak bir yer haline getirdik der seçim çalışmalarında
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Selamlar.

Sayfa 494/518 İlkİlk ... 394444484492493494495496504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •