Sayfa 498/518 İlkİlk ... 398448488496497498499500508 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    Bi yorum da yaparsanız. Grafik ne anlatıyor

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim anladığım yeşil trend çizgisi kırmızı trend çizgisini yukarı kırmış, bu trendin ilk hedefi 6.29 göstermiş ve +%7.89 prim potansiyeli var demiş! gerçekten de bugün hedef fiyatını görmüş ve geçmiş, şimdi bu fiyat üzerinde kapanış önemli olur, kapatırsa da yukarı trend devam eder, grafiğe bir kere daha bakmak gerekir bu durumda!

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Benim anladığım yeşil trend çizgisi kırmızı trend çizgisini yukarı kırmış, bu trendin ilk hedefi 6.29 göstermiş ve +%7.89 prim potansiyeli var demiş! gerçekten de bugün hedef fiyatını görmüş ve geçmiş, şimdi bu fiyat üzerinde kapanış önemli olur, kapatırsa da yukarı trend devam eder, grafiğe bir kere daha bakmak gerekir bu durumda!
     Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    EPLAS bu yıl başından beri saklama takası, yabancı ve yabancıya işlem yapan kurum almış görünüyor!
    Sevinsek mi ,üzülsek mi bilemedim .

3. 2008 egeen,
    2013 sasa,
    2018 pgsus,

ve tabi ki,

1999-2003-2005 serisiyle eplas..

Bu teknik sürüncemelere bilanço oyunlarına yüzlerce kez şahit oldu bu gözler. Milyarlık portföylerin kaçışına tanıklık ettim.

Sence bu sefer yer miyiz haydar haydar ?

https://eksiup.com/p/cf241367f6rt

3-4 senedir enflasyonu primlemeden yerinde sayan Eplas. Bu yerinde saydıran vicdan yoksunu ahlaksızlar.
    Elbet sizinde kanınız kurur. Elbet vicdansızlığınız bedelini ödersiniz.
    Zulmeden abad olmaz.

5. Doktor bey bi açıklama getirir sanırım bu duruma. Borsa rekor üstüne rekor kırdı ama bizim yak.ak hisseden hareket yok.
    Şirketle iyi kötü bi diyaloğunuz var. Bizi bu konuda aydınlatırsanız seviniriz.
    Hep ha bugün ha yarın çıkar diye bekledik içeride kaldık.

Allah'ından bulsunlar sorumluları.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Arkadaşlar basmane çukuru dolduruldu, Tunc Soyer sürekli imstagram sayfasında kendi reklamını yapıyor orayı yaptık burayı yaptık diye, bende her defasında altındaki yorumlara basmane cukuru ne oldu diye soruyorum, sizlerde sorabilirmisiniz biraz basmaneyi soranlar çoğalsın belki biri cevap verir

7.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Arkadaşlar basmane çukuru dolduruldu, Tunc Soyer sürekli imstagram sayfasında kendi reklamını yapıyor orayı yaptık burayı yaptık diye, bende her defasında altındaki yorumlara basmane cukuru ne oldu diye soruyorum, sizlerde sorabilirmisiniz biraz basmaneyi soranlar çoğalsın belki biri cevap verir
    Tunç Soyer, aday gösterilmediği için cevap vereceğini sanmam.
    Umursamaz yani.

8. Muhtemelen bağımsız olarak adaylığını koyacak ama aday olmadan belediyenin bütçesinden her yerde boy gösteriyor, siz genede yazın çok kişi basmaneyi sorunca belki bor açıklama yapar, basmaneye karşılık beler verdiğini
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Tunç Soyer, aday gösterilmediği için cevap vereceğini sanmam.
    Umursamaz yani.

Sayfa 498/518 İlkİlk ... 398448488496497498499500508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •