Sayfa 332/518 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Şimdilik Takaslarda aman aman bir degisiklik yok...
    Film çeviriyor ...bedelsiz haberi oncesi iş hesabindan 300 k lot eksilmişti..
    Sanirim onu city hesaba aktardi...şimdi dr oradan basiyor..
    Alti ustu 300 k
    P tesi kaptirdigi mallari alabilmek için city e aktardiklarini satiyor olmali...
    Bekleyip göreceğiz...

2.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    Şimdilik Takaslarda aman aman bir degisiklik yok...
    Film çeviriyor ...bedelsiz haberi oncesi iş hesabindan 300 k lot eksilmişti..
    Sanirim onu city hesaba aktardi...şimdi dr oradan basiyor..
    Alti ustu 300 k
    P tesi kaptirdigi mallari alabilmek için city e aktardiklarini satiyor olmali...
    Bekleyip göreceğiz...
    bugün 20.günlüğe değdirdi .4502 .şu anda 3,5.8. günlüklerin altında işlem görüyor .3 günlük ortalama .48.94 5 günlük 47.73 .8 günlük 47.95 tir . ağırlık ortalamasına göre

3. Merhaba,

Kimsenin alıp sattığı yok arkadaşlar. Günde 50k dahi topluyor olsa, yoluna devam ederdi.

Toplayamıyor, niyetleri eskilere sattırmak ama, adam10-20-30 sene beklemiş, satar mı?

Trade yapanları ütüyorlar o kadar.

Senelerdir, biraz yukarı yapıp, aşağı salınca insanlar panik yapar satar diye bir yol tutturmuşlar, inatla aynı yöntem.

Bazen izliyorum, baskı için satışa bir miktar mal koyuyorlar, sonra getirip onun altına biraz daha koyuyorlar, satıcı gelsin alış kademesine versin diye.., ama biri çıkıp bazen koydukları lotları süpürüyor, mal gibi kalıyorlar.

Alıcı yok, insanları tiksindirdiler, güven yok. Kendileri alıp, kendileri satıyor.

O kadar çok alım fırsatı veriyor ki, uğraşsın dursunlar. Holdingte Eplasın tamamını süpürecek ve şahsi borcunu da ödeyecek kadar para yaptı, halen gözü senelerdir bekleyen insanların malında.

İlla ki biri gelip çökecek bunlara, bekliyoruz.

Bir de karın deşen var, ona da güveniyorum.

Bu kadar beklemenin karşılığını alır.

İyi bir Ramazan diliyorum, hayırlı olsun.

Saygı ve selamlarımla,

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Kimsenin alıp sattığı yok arkadaşlar. Günde 50k dahi topluyor olsa, yoluna devam ederdi.

Toplayamıyor, niyetleri eskilere sattırmak ama, adam10-20-30 sene beklemiş, satar mı?

Trade yapanları ütüyorlar o kadar.

Senelerdir, biraz yukarı yapıp, aşağı salınca insanlar panik yapar satar diye bir yol tutturmuşlar, inatla aynı yöntem.

Bazen izliyorum, baskı için satışa bir miktar mal koyuyorlar, sonra getirip onun altına biraz daha koyuyorlar, satıcı gelsin alış kademesine versin diye.., ama biri çıkıp bazen koydukları lotları süpürüyor, mal gibi kalıyorlar.

Alıcı yok, insanları tiksindirdiler, güven yok. Kendileri alıp, kendileri satıyor.

O kadar çok alım fırsatı veriyor ki, uğraşsın dursunlar. Holdingte Eplasın tamamını süpürecek ve şahsi borcunu da ödeyecek kadar para yaptı, halen gözü senelerdir bekleyen insanların malında.

İlla ki biri gelip çökecek bunlara, bekliyoruz.

Bir de karın deşen var, ona da güveniyorum.

Bu kadar beklemenin karşılığını alır.

İyi bir Ramazan diliyorum, hayırlı olsun.

Saygı ve selamlarımla,
    Ercan abi katılıyorum.
    Artık millet uzağa gidiyor bunlar klasik yöntemlerle mal almaya çalışıyorlar. Eski yatırımcıların mal satmayacağını nasıl anlatabiliriz bunlara ?

Borsaya ihtiyacın olmayan para ile girilir, bu bir kuraldır. Kredili vb. borçla harçla girilmez.
    Eski yatırımcılar zaten yaşı ileri insanlar, bu insanlarda kolay kolay satmazlar zaten.
    Bu aynı taktiklerden kendileri bile sıkıldı ama halen devam ediyorlar.
    Jack bunları bir deşşe de bizde keyif alsak diye bende gün sayıyorum

5. o zaman bu kişi yada kişilerin amacı ne

Hem parası hem hissesi var , belli bir aralıkta al sat yapıp paramı kazanmaya çalışıyor , başka kağıtmı bulamamış ,

Vakti zamanında ucuzken çok yüklü hisse almış birtürlü elindekilerdenmi kurtulamıyor , bir dünya satış fırsatı verdi sata sata bitiremedimi hala

Birim maliyetini artırmadan hisselerini çoğaltıp yönetim kurulunda koltukmu istiyor , patron bile imtiyazlılar hariç hisselerini getirip burada pazarlamaya çalışıyor , 3 yıl yasağı olmasa tahsisli sermaye artırımı ile aldıklarını bile getirip satarlar , kar payı bile vermeyen firmada ne yapacak

Kağıdı toplayıp sonra yukarı sürmek isteyen bir spekmi , fiyat yükselmeden toplasan ne olur , geçen aylar yıllar içinde artmayan hisse fiyatı enflasyon karşısında zaten eriyor , halka açıklık oranı bu kadar yüksek kağıttan bir sasa operasyonu çıkarmı

6. Tahta da bu şekilde işlem yapanlar! Benim borsada bugüne kadar en aşağılık O.ROSPU Ç.CUKALARISINIZ!!!!!!!

Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Tahta da bu şekilde işlem yapanlar! Benim borsada bugüne kadar en aşağılık O.ROSPU Ç.CUKALARISINIZ!!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Tahta da bu şekilde işlem yapanlar! Benim borsada bugüne kadar en aşağılık O.ROSPU Ç.CUKALARISINIZ!!!!!!!
     Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Saygıdeğer Küçük Yatırımcı Arkadaşlar! Bu hisseye yatırım yaparak her türlü olumlu sıfatı hak eden arkadaşlar! Burada yazılanları okuyor bu ahlaksızlar.Hadi hep beraber bu aşağılık işlemleri yapanlara bir güzel kayalım.( Ceza almayacak şekilde) Şirket merkezini telefon yağmuruna tutalım.İlgili mercilere suç duyurusunda bulunalım........

Sayfa 332/518 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •