Sayfa 507/519 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon
Arama sonucu : 4149 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Evet bi yatırım yaptık. Zararına da kârına da ortağız. Kötü zamanlarını da gördük geçirdik..

Ama artık böyle düşmesi için hiçbir sebep yok. Herşey pozitife geçti. Artık daha ne istiyor bu koca .ötlü hisse. Oturduğu yerden kalkmıyor.
    Yetti artık.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : Seiko299; 12-03-2024 saat: 18:01.

2. 8 ayı geçti yatırımcısına zarar üstüne zarar yazdırdı yatırımcısı 8 ay ekleme yaptı kâr oranı yok yatırımcısını ne enflasyona karşı koruyor nede başka bir seneryo çiziyor resmen yatırımcıyı eziyoruz diyorlar, işte Türkiyede batan şirketlerin hepsinin sonu böyle oluyor yatırımcısız kalıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by ZioN32 Yazıyı Oku
    8 ayı geçti yatırımcısına zarar üstüne zarar yazdırdı yatırımcısı 8 ay ekleme yaptı kâr oranı yok yatırımcısını ne enflasyona karşı koruyor nede başka bir seneryo çiziyor resmen yatırımcıyı eziyoruz diyorlar, işte Türkiyede batan şirketlerin hepsinin sonu böyle oluyor yatırımcısız kalıyor.
    Zaten millet batan geminin malları diyemi alıyor

Çok zalimce alakasız olmuşâ€¦

4. Niye alakasız olsunki yatırımcısını çözdüm bunun grupla giren içerde kalıyor olay bu hissede he ben yazdıklarımdan keyif almıyorum ama gördüğüm bu hissede olucakları söylüyorum sadece. Bedelsizden beri alan yatırımcısının çoğunun sattığınada eminim.

5. Bu arada burdakilerin doktor dediği şahısada inanmadığını biliyorum oda elinde delil olmadığı için maytap geçiyor millet ile.

6.  Alıntı Originally Posted by ZioN32 Yazıyı Oku
    Bu arada burdakilerin doktor dediği şahısada inanmadığını biliyorum oda elinde delil olmadığı için maytap geçiyor millet ile.
    Ya kardeşim Allah aşkına sabah sabah öyle şeyler yazıyorsun ki ne alakası var doktor bize delil bulmaya mecbur mu sen onca delili varken hala bir şey görmeyimı bekliyorsun?

7. Görüyor musun Doktor?
    Binlerce sayfa emek verdiğini sandığın forumun halini?
    Yazma dedim sana yıllarca..
    Yazma şuraya..!
    Boş işlerle uğraşıp duruyorsun.
    Takip etme de burayı.
    Sana bir şey kazandırmaz forum.
    Temel teknik veri setin sende kalsın.
    Yazma!

Şu foruma yazınca bir şey değişmiyor arkadaşlar? Keşke hiçbir şey yazılmasa daha iyi. Yazıldı da ne oldu ? Enayi kalabalığından farklı bir şey görmüyorum ben. Enayiler birbirine dert anlatıyor başka bir açıklaması yok. Teknik analiz ve temel analizin hiçbir kural seti işlemiyor. 1500 ile 9000 arasında 7500 puan çıkan bir endeks karşılığında yerinde sayan bir eplas var. Konuşşak yazsak çizsek ne olacak?
    Var mı bir gelecek projeksiyonu sunacak olan ? Boş lakırdı edip duruyoruz işte. O kadarda olsun. Bu dinsiz imansızların elinde inleyen insan kalabalığı olduk çıktık işte.
    Allah belasını versin bunların.

Sayfa 507/519 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •