Sayfa 478/518 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Aşağılık insan ben yaptım der !

Kişilik bozukluğu yaşayan insan her şeyi kendinden bilir !

Para için yaşayan, tüm geleceğini ona göre şekillendiren zat, insan olmaktan çıkmıştır !
    Hayattan zevk almak istemeyen, şükretmeyen, kendini geliştirmeyen, nefsine yenik düşen kibirli yaratıklardır sadece !
    Canları yandığında Allah derler ! Zekata gelince 1 liranın hesabını yaparlar !
    Çevremizde bunlardan çok var !
    Hepsi kokuşmuş düzenin tohumu, ürünleri !
    İşler istedikleri gibi gitmeyince duygusala bağlarlar bu yaratıklar !
    Kendini imparator zanneden ama hiç bir b.ka yaradığından haberi olmayan, elli sene sonra onu hiç kimsenin hatırlamayacağını hesap edemeyecek kadar ileri zekalı olan yaratıklar !
    İyi bir insan olduklarını, dürüst yaşadıklarını zannederler bunlar !

Şeytanın tam kendileri !

Aşağılık bir topluluk !
    Kalıba göre şekillenirler !
    Para için her şeyi yaparlar !

Onurları, kişilikleri, karakterleri, satılıktır !

Oyun içinde oyun, yalan içinde yalan, düzen içinde düzen kurmaya çalışırlar !

Sol kademelere istediği gibi lot yerleştiren büyük o ç.cuğu !

İzmirin turşuları !
    Yahudi tohumları !
    Paranızda boğulun !

Çaldığınız geleceklerin hesabını, domuz kanı içerken boğularak verin !

2.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    sn.ercanbay, 2012 mart ayında aynı yazıyı yazdım dedimki; malı kaptırdınız. ederi 55,60 krş idi . ama yatırımcıların çogu malı kaçırdı şimdilik 80.90 tl yi gördü. burası borsa yatırımı ,piyasa kar da var zarar da. her ikiside kendine ait eylem . bir başkasını neden suçlarsınız. hele bir RAFİNE OLUN, İMBİKTEN GEÇİN . malı nasıl kaybettiginizi göreceksiniz.
    ikinci konu ben fabrika ile görüşmüyorum. yalnız halkla ilişkiler bölümüne bazen tel.meramımı soruyorum. son ay basmane çukurunun %50 izmir BŞB tarafından dolduruldu. bunun ne anlama geldigini biliyorum KAPile yatırımcılara duyurmanız gerekmezmi diye sordum. demekki bir gelişme var. onuda siz araştırın .ben araştırdım ama tam teyit alamadım ve konuyu kapadım . sonra ticari sır borsa sırrı olabilir diye düşündüm. benden tavsiye ZAMAN ,MEKAN VE 3 BOYUTLU DÜŞÜNMEYE ÇALIŞIN OLGULARI VE SOMUT VERİLERE BAGLAYINIZ .ÖLÇÜN VE SÜREKLİ KIYASLAYIN.
    AHLAK , POLEMİKLERİNE GİRENLERE TAVSİYEM FİNANSAL PİYASADA NE İŞİNİZ VAR ? CEVAP VERMİYECEGİM .hepinize bol kazançlar . tahta yapıcı tebrigi hakettin . en iyi günde bile PES VALLA dedirttin. ^^böyle kuzular oldukça, herkes çoban olmak ister^^
    Merhaba,

Değerli Dr abicim, 2012 yılında 1.00 liralarda geziyorduk, tarihte bir yanlışlık var galiba. Her zamankinden çok malım var.

Sen duayen Eplas yatırımcısısın. Bir şeyleri artık anlaman görmen gerekiyor. Holdingi geçen sene 200 Tl yapıp, en büyük kazığı sana attılar. Ben sırasıyla, 1/3, !/5 ve en son 1/7 oranı ile Eplas aldım.

Buradaki arkadaşlar bana kardeş gibi geliyor. Yazılarım çoğunlukla senelerdir bekleyen onlar için. Yoksa ben, kendimi ve enerjimi tazeledim.

Senelerce bekleyip, bunların alçaklıklarını görüp yazdıktan sonra, "Tesadüfen" kazandığım paralar için bunlara teşekkür de etmeyeceğim.

Eğer ki zamanında yazdığın yazıların gazı ile (ki doğru yazılardı, bilgilerdi) hisselerimin tamamını Eplas'a çevirmiş olsam, diğer yatırımcı arkadaşlar gibi daha üzgün olacaktım. O günlerde sırf sana güvendiğim ve Köse'nin "tıkır tıkır fabrika, lokomotif vs" söylemlerinden dolayı 12 bin lot holdingi Eplas'a çevirmişliğim de var.

--------------------------------------------------------------------------

Neyse, konu başka. Yukarıda koyu yazılmış kısım ile ilgili yazıyorum.

^^böyle kuzular oldukça, herkes çoban olmak ister^^ demişsin.

Senelerce ben ve benim gibi yazanlara, eleştiri yapanlara karşı çıktın, hakaret ettin, ahlaksızlıkla suçladın vs.

Kuzu, koyun, davar olmamızı istedin. Olmadık.

Şimdi neyin nesi bu? Anlayamadım.

Sesimizi daha mı yükseltelim, Ne yapalım?

Madem bizi güden bir çoban var, tavsiyen nedir?

--------------------------------------------------------------------------------

"tahta yapıcı tebrigi hakettin . en iyi günde bile PES VALLA dedirttin."

Bir de bu var...

Hani tahta yapıcı yoktu?

Hani piyasa fiyatlardı?

Sen artık tarafını ve duruşunu bir değiştir.

Senelerce, beni ve eleştiri yapanları karşına aldın.

Hisseyi en iyi bilen sensin, herkes bunda hem fikir ve buna saygı duyuyor.

Hissenin bir sorunu yok, hisseye kimsenin lafı yok.

Sorun insanlarda;

Genel gider kalemleriyle ve Ege Yıldız'a yaptığı iskontolarla senelerdir karı buharlaştıran insanlarda.

Önceki bilançodan sonra, " Çalın kardeşim, ona da tamam ama hisseyi artık engellemeyin..." anlamında bir yazı da yazmıştım.

Bu ahlaksız, şeref-siz ve namussuz diye nitelendirmek istemediğim insanlarda sorun.

Onlarca ülkeye ihracat yapılıyor.

Bir tane anlaşma Kap'ı, sonrasında malın sevk haberi var mı?

Bunu 5-6 kez yazdığımı hatırlıyorum. Şirketler bırak anlaşmaları, görüşme Kap'ı dahi atıyor. Sonrasında anlaşma ve sonrasında sevk-teslim haberi yapıyor.

Yaz yaz bitmez. Çok yazınca okunmuyor.

--------------------------------------------------------------

Muhatabın ben yada diğer yazan arkadaşlar değil. Biz senin yatırımcı arkadaşların, kardeşleriniz.

Muhatabın daha önce Kemal Z. idi. Sürekli onu över, bizlere de söverdin. O şimdi kendisine has özel cehenneminde hesap veriyor.

Şimdiki ise, kızı Sinem Z. ve eşi Semra Z.

Onların bilgisi dışında bir operasyon yürüdüğünü mu zannediyorsun?

Madem kuzuyuz, çobanımıza hitaben bir yazı yaz da görelim. O çobanlarla işbirliği içinde olmadığını anlayalım.

Ağır da olmasın, önemli değil. Mesela;

"Sibel hanım, Sibel kızım, Aaaa, ayıp oluyor, bu kadar terbiyesizlik yeter..."

"Ya Semra hanım, senelerdir yatırımcınızım yeter artık. Paramı pul ettiniz. Kocanıza, kendinize ve kızınıza sövdürüp duruyorsunuz..." falan de.

Ha o zaman, daha önce de yazmıştım "daşşağını yiyeyim".

------------------------------------------------------------------------

Basmane'ye de değinmişsin abi.

Her zaman "Basmane olmazsa, olmazımız değildir" diye yazdım. Basmane şirketin boynunda bir giyotin değil ki. O bir artı değer.

Sahi önceki yazılarının birinde "Masanın üstünde bir klasör dolusu Gm tapusu duruyor..." demiştin.

Bir klasör tapunun yanında, Basmane ne ki?

Ne oldu o tapulara abicim?

---------------------------------------------------------------------------------

Sana hep dediğim gibi abicim;

"Yatırımcının yanında ol.., zülmedenlerin değil."

Ellerinden öperim.

Saygılarımla,

Not: Fabrikada o kadar stok olduğunu da zannetmiyorum abicim. Ky borular üretildikçe,hisseyi bu hale getirenlere sokup duruyor.
    Gerçi mal lazım oldukça, nerde bulacaklarını biliyorlardır.

3. Ercanbay kardeşim hislerimize tercüman olmuşsun eline ve yüreğine sağlık

4. Sayın Eplas yatırımcıları;

Nil35 gibi patron tarafında saf tutan yatırımcıları yok sayın.Sizin emeklerinizi,yıllarınızı.hayallerinizi, umutlarınızı çaldilar..Gerisi laf-i guzaf.

Yok bilanço dip notları yok savunma sanayi kalıpları yok Cumhuriyet Bayramı'nda kapitalizme kafa tutan ordu.Hamaset ve güzelleme.Burda insanların canı burnunda siyasal İslamcılar gibi kafa utülüyor.Hedef 2071 mi Nil35?

Bir ömrüm var.Ve yıllarımı çaldılar
    En kutsal olan benim hayatım benim mutluluğum.Sirkette yatırımcılarını teneşir vadede değil bu hayat diliminde yerine getirmeli.Ben öldükten sonra mi yatirimcisina şeffaf olacak Eplas yöneticileri.

Paramizi ve hayallerimizi çaldılar.Burda ağzımıza geldiği gibi sövüp sayıp rahatlamaya geliyoruz.Yapabilecegimiz başka da bişey kalmadı zaten.Hissenin değerini düşüren bizim kufurlerimiz değil yoneticilerin vurdum duymazligidir.

5. Sibel Zorlu
    2,5 yıldır Ömrümüzü yedin daha doymadınmı, yatırımcının feryadını duyman için ne yapmamız gerekiyor
    Rahmetlinin kemiklerini sızlattığın yetmedimi
    2,5 yılda paranın alım gücü ne oldu senin hissen ne oldu
    Üç günlük dünya sanada kalmaz binlerce yatırımcının ahı elbet sanada vurur bu şekilde devam et yatırımcının dişinden,tırnağından artırdığını yemekle doyamadıysan gözünü toprak doyursunnnnnnnnn

6. Bu forum üzerinde artık yorum göndermeme kararı aldım.
    Üyeliğimi de sonlandırıp yeni bir kullanıcı adıyla girmeyeceğim.
    Hepinize iyi bir gelecek diliyorum.

7. Arkadaşlar anlaşılan kağıdımızı baskılamaya devam edecekler, bu durumda bizde gidelim fabrikaya kapısında lokma döktürelim, sibele de bir tabak yollayalım doymamışındır bunuda ye diyelim, elinde eplas hissesi olmadığından çıkartmıyor ama elinde babasından kalan mazharlar var onları satacak heralde mazharı yukarı çektirtiyor, yukarıdan mazharları satacak aşağıdan eplas alacak olabilir, bende ona inat mazhar topluyorum. Bakalım ne yapacak.

Sayfa 478/518 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •