Sayfa 274/518 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 4144 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sabırla bekleyenler mecburen kazanacak.
    Para enflasyonla çöp olmazsa eğer evet.
    50 tl olduğundaki seviyeye varmak için 150 tl bugün olması lazım ki o günü yakalayasın.
    Yani kazanmanın içerisinde bir kaybetmek gerçeği var.

2.  Alıntı Originally Posted by goncarov Yazıyı Oku
    Para enflasyonla çöp olmazsa eğer evet.
    50 tl olduğundaki seviyeye varmak için 150 tl bugün olması lazım ki o günü yakalayasın.
    Yani kazanmanın içerisinde bir kaybetmek gerçeği var.
    bu hesaba katılmıyorum. 7 dolar civarı zirvesini referans alıyorsunuz sanırım ama dünyada dolar bazlı bile ciddi enflasyon oldu. 50 TL olduktan sonra alım gücü %500 düştü. O zamanın 50 TL nin alım gücü şu anda 250 TL ile aynı. Radikal şekilde 1 yılda 15 kat giden hisseler bile oldu. Başka zaman olsa manipülasyon denir ama 15 kat giden hissenin F-K sının şişmiş olması gerekirken, karlarındaki anormal artışlar sayesinde hala alınabilir duruyorlar. Benzer şekilde, Eplas, yalansız - dolansız- soygunsuz yönetilse 300-400 milyon kar yazabilirdi ama büyük hırsız zarar yazıyor. Kemal'in yatırımcısına hala çok borcu var. Ha diyeceksin ki, "kime borcunu ödemiş ki bize ödesin. " Yaşı epey oldu, belki anlamaya başlar. Bu hırsın, aç gözlülüğün sonu yok. Nasıl ki Eplas kaçacak yeri kalmayınca düşeni kırıp döndü, Kemal de kendini köşeye sıkışmış hisseder belki. Hep beraber Kemal'in düşen haysiyetini kırıp, çıkmasını bekliyoruz.

3. Arkadaşlar! Speğin malını kim izinsiz aldıysa geri versin.Yoksa oynamam diyor.

4. KAP: [EPLAS KRSTL RTALB YGYO ] BORSA İSTANBUL A.Ş. BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1090875
    Dosyalar:

BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu 2022-12-28
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    İngilizce
    Türkçe
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında EPLAS.E, KRSTL.E, RTALB.E ve YGYO.E paylarında 29/12/2022 tarihli işlemlerden (seans başından) 27/01/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar brüt takas uygulanacaktır. İlgili payda halihazırda uygulanmakta olan ve VBTS kapsamında önceki aşamalarda tanımlanan tedbirler de (açığa satış ve kredili işlem yasağı tedbiri) brüt takas tedbirinin uygulandığı süre boyunca devam edecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 11/02/2021 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-50 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Hayırlısı olsun bakalım.Tedbirlerin peş peşe gelmesi için ellerinden geleni yapmışlardı......

5. Merhaba,
    Değerli kardeşim, bir tura çıktım telefon kapalı cevalayamadım. Kusura bakma.
    O zamanlar beklentilerimiz, verilerimiz, kızsak da güvensiğimiz bir şirket ve Mazhar oğlu Kz vardı.
    Yatırımcısının tüm şevkini kıran, üç kağıdın, arsızlığın ve bencilliğin tanımını ve eşiğni değiştirmiş bir klonla kaldık.
    Bence Kz öldü de bozuk bir dna ile kopyaladılar.
    Yükselişi bile keyif vermiyor. Alçak adam hepimizi çok mutsuz etti.
    Hindistan'a gider mi?
    İsterdim ki daha önce verdiği haberler ve beklentilerle gitsin.
    Gider... Ne zaman bilemiyorum.
    Ama,
    Kz ve ailesi gidemez.
    Onların yeri belli.
    Hiç bir canlı için bunu öngöremem ama, onların gideceği yer cehennemin dibi...
    Dünyada stajlarını yaparak gitmeleri dileklerimle...
    Selamlar, saygılar ve hayırlı cumalar.

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,
    O zamanlar beklentilerimiz, verilerimiz, kızsak da güvensiğimiz bir şirket ve Mazhar oğlu Kz vardı.
    Yatırımcısının tüm şevkini kıran, üç kağıdın, arsızlığın ve bencilliğin tanımını ve eşiğni değiştirmiş bir klonla kaldık.
    Hindistan'a gider mi?
    Ama,
    Kz ve ailesi gidemez.
    Onların yeri belli.
    Amin diyelim.

7.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Hindistan'a gider mi?
    Ama,
    Kz ve ailesi gidemez.
    Onların yeri belli.

Teşekkürler Sayın ercanbay! Ancak aynı şartlarda MZHLD Hindistan'a gitti de , geriye doğru Pakistan civarına geri geldi ,oralarda oyalanıyor.Aynı ekip değil mi MZHLD'i Hindistan!a götüren? Belki de Eplas'ın Hindistan yolculuğu başladığında , O da kaldığı yerden Çin'e doğru yolculuğa başlayacak.

Yeni yılınızı tebrik eder,saygı ve selamlar sunarım......

8. Merhaba,
    Senin ve diğer arkadaşların yeni yılını kutluyor, huzurlu bir yeni yıl diliyorum.

Huzurunuz varsa, her şey yolunda ve vardır.

Bir haftadır Fas'tayım. Fas'ın hemen her alanda bizi geride bıraktığını görmek, beni üzdü. Onlar adına sevindim tabi.

Devlet ve kralın tarım, sanayi ve kalkınma için yaptıkları takdire şayan. İleri yıllarda, gelir adaleti tabana doğru da yayılır. Şimdilik tabanın çoğu durumuna şükretmekle yetiniyor ama mutlu.
    Tecavüz yok. Bir tane seneler öncesi olmuş, ömür boyu hapis cezası var, indirimsiz ama kral tecavüzcüler polis olduğu için onları astırmış.
    Hırsızlık çok çok az. Yakalandın mı, bakan gelse seni alamıyormuş.
    Vs.
    Mazhar bile Hindistan'a gidemedi kardeşim.
    Ama en azından bir yükseliş ve bir tepe yaptı. Yatırımcı bereket versin, diyip çıkabildi.
    Bilançolara tecavüz etmesi bir kenara, yeniden değerleme yapacağım, demesinin üstünden 2 yıl geçti.
    Düzgün ve namuslu bir yeniden değerleme yaptırsaydı, Basmane'nin de değerlemesi, şu kadar deseydi, fiyat kaç lira olurdu acaba?
    ----------------
    Ben takmıyorum. Zira geçen sene bir kalp krizi geçirdim. Kz ve evlatlarının benim yaşadığımı her biri farklı şekilde yaşamadan insan gibi düşünüp, davranacklarını sanmıyorum.
    Hisselerimiz değerli ama büyük ortakları değersiz.
    Putin'in domates ve limon almadığı zamanlardaki durumu yaşıyoruz.

Ben az çok yırttım da, eplas yatırımcısına iyi kazık attı Kz. Borsanın ralli zamanında da eli boş oturdu yatırımcı.

Şimdi yükseliyor, neden kızıyorum?

Sizlerin hakkını versinler diye...

Beni Fas'a getirdiler, sizleri de maddi manevi Hindistan'a götürsünler.

Wi-Fi sorun olabiliyor. Geçmiş olsun dileklerinizi gelmiş gibi kabul ettim.

Özel mesajları gördüm, Türkiye'ye dönünce bakacağım. Arkadaşlar kusura bakmasın.

Selam ve saygılarımla,

Sayfa 274/518 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •