Sayfa 366/519 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4151 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    şunu anlamak gerekir
    yıllardır patron her gönderilen iyi haberin ardından
    anlayın ki mutlaka bir pislik çeviriyor zorlu ailesi
    yıllardır böyle
    kemali
    nazifi
    sibeli
    (Oğul mazharı bilmiyorum şirket ile bir ilişiği yok
    veya kendisi ahlaken bunlara benzemiyor)
    hepsinin karakteri aynı maalesef
    hele sabredin 14 mayısa az kaldı
    elbette SPK da yapmadığı ve yapması gereken
    suç işleyenleri kanun önünde hesap vermeleri
    konusunda değişimleri hep beraber izleyeceğiz
    ben bir kaç başvuru yaptım
    kimsenin gıkı çıkmadı
    yahu patron hisseleri mesela 34 liradan sattım diyor
    alan adamda bir kaç gün sonra bende aldığım hisseleri 30 liradan
    satıyorum diyor. aldığım hisseleri
    daha düşük fiyata satıyorum diyor
    SPK da arkadaş sen aptal mısın aldığın hisseleri
    neden daha düşük fiyata satıyorsun demedi veya diyemedi
    yıllardır böyle
    14 mayıs onun için önemli
    devlet ve kurumlar artık çalışacak
    her önüne gelen istediği gibi at koşturamayacak
    alenen suç işleyenler yasalar önünde hesap verecekler

Sayın sss.köse! Yukarı da belirttiğiniz işlemler daha sonra yapılsın. Zira şimdi gemide bizler de varız ve zarar görürüz.Asıl konuya ,tahta da yapılan aşağılık işlemlere gelelim.Bu işlemleri yapanlar kim,amaçları nedir? Hisse fiyatını hacimsiz bir şekilde 31-32 fiyatlarına kadar getirdiler.

Bu durumla ilgili yorumunuz var mı? Diğer yatırımcı arkadaşlar da dahil.....

2. A1 capital kote ettirdiği hisselerin %25 ini ancak sattı, ama hisseye öyle bir darbe vurdularki artık satmadıkları halde hisse düşüyor , resmen kendi bindikleri dalı kestiler , seçim sonrası veya yıl sonuna kadar beklemeleri daha uygun olurdu , aksi gibi hisseleri devrettikleri kişilerde profesyoneller , bu aile bu kadarmı parasız kalmış anlamadım gitti .

3. A1 elindekilerin tamamına yakınını çıkarmış gibi duruyor takasta.
    Bugün 1.4 milyon devretmişScreenshot_2023-05-03-22-08-35-735_com.pozitron.iscep.jpg

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Seiko299 Yazıyı Oku
    A1 elindekilerin tamamına yakınını çıkarmış gibi duruyor takasta.
    Bugün 1.4 milyon devretmişScreenshot_2023-05-03-22-08-35-735_com.pozitron.iscep.jpg

Çok ilginç çünkü bugün borsada sadece 429,076 lot işlem görmüş , yatırım hesaplarındaki hisseleri başka aracı kurumlardaki hesaplarına taşıdılar galiba ,

5. Gel kucağıma tekrar gel. Altın satip tekrar senden para kazanacağım. Diğer hisselerden de alabilirim. Ama eplasda bu tahtacıyı seviyorum

6. Çan2 86 günde
    Ensari 101 günde
    Lüks kadife 84 günde
    Ege seramik 51 günde açıklandı.

Egeplast bedelsiz başvurusu 41 gün oldu bugün itibariyle

7.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    02.03.2023 tarihinde EGEPLAST EGE PLASTİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak, 2.187.388,146 adet borsada işlem görmeyen
    kapalı payı , 42,20 TL -44,50 TL fiyat aralığından 94.698.772,50 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi borsa dışında tarafımca
    /ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte şirket sermayesindeki paylarım/oy haklarım 02.03.2023 tarihi itibariyle sahip
    olduğum pay miktarı 625,33 adet olmuştur.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı : KEMAL ZORLU
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı :
    Görevi :
    Varsa Birlikte Hareket Eden Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :

Arkadaşlar! Rahmetli ,mkk'ya başvurulan miktarı ,yukarı da belirttiği fiyat aralığından sattığını bildirmişti. Alanlar bu fiyatlara satmazlar zannımca.....

Sayın Sibel Sinem ZORLU Hanım! Saygıdeğer yeni yönetim kurulu başkanımız! Rahmetli sağ iken 12 milyon dolar borç ödemesi yapıldıktan sonra, faiz ve diğer masraflar için görüşmeler devam ediyor diye bildirmiştiniz.Yukarı da ki miktarı da çok büyük ihtimalle ,söz konusu faiz ödemesi için sattınız.Sattığınız hisseler dün itibariyle Ak yatırım'a geçti.Hisse satış karşıılığında ki tutarla muhtemeln faiz ödemesini yaptınız.Biz küçük ortaklarınıza ve Kap'a ne zaman bildirmeyi düşünüyorsunuz?

8. Borsa İstanbul'da "KONKA" koduyla işlem gören Şirketimiz Paylarının fiyatlarında son günlerde meydana gelen düşüşlerle ilgili olarak Şirketimiz Yatırımcı İlişkileri Birimi'ne yoğun telefonlar ve mailler gelmeye başlamış, yatırımcı olduğunu söyleyen bazı kişiler tarafından birim personeline yazılı ve sözlü olarak hakaret ve küfür edilmiştir. Bu nedenle işbu açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur;

Paylarımız fiyatının düşmesi ile ilgili olarak Şirketimizin her hangi bir bilgisi ve dahili bulunmamaktadır.

Borsa fiyatlarında meydana gelen bu sert düşüşler derinliği olmayan düşüşler olup, gerçek bir piyasa hareketinden mi kaynaklandığı, konjonktürel mi olduğu, spekülatif amaçlarla mı yapılıp yapılmadığı hususlarında Şirketimiz tarafından her hangi bir bilgi ve belgeye sahip olunmadığı,

Konunun ilgili yasal kurumlar tarafından (Sermaye Piyasası Kurulu ve Borsa İstanbul A.Ş.) izlendiğinin ön görüldüğü,

28.03.2023 tarihinde ilan edilen pay geri alım kararı çerçevesinde konunun Yönetim Kurulu tarafından değerlendirileceği,

Başta Yatırımcı İlişkiler Birimi olmak üzere, telefon, mail ve sair suretle Şirketimize ve Çalışanlarımıza yapılan hakaret ve küfürler için yasal yollara müracaat edileceği,
    Konu hakkında Şirketimiz tarafından yapılacak başkaca bir açıklamanın bulunmadığı,
    Hususları Kamu Oyunun bilgisine arz olunur.

Sayfa 366/519 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •