Sayfa 410/518 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Eplas daha ne bekliyor ? Hikayeden tayyare doğru düzgün karı olmayan Burçelik dahi; son bir ayda 50 TL'den 200 TL 'ye prim yapmış. Bunların derdi nedir anlamadım gitti?Yatırımcının karnını deşmelerinden vazgeçtim.Bilumum her bir yerimizi adeta parçalıyorlar. Laf aramızda borsa tarihine geçecek sabır örneği gösteriyoruz........
    Peşin satan modundalar.
    Mazhardan vurdular vuracaklarını
    Devletin gücünü kötüye kullananlar onayı geciktiriyor.
    Kısacası yolundalar.

2. Farkında mısınız ? Bizi bedelsize endekslemeye çalışıyorlar !

Bedelsiz olsa da olur olmasa da. Esas şirket büyüsün güzel projelere imza atsın

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Farkında mısınız ? Bizi bedelsize endekslemeye çalışıyorlar !

Bedelsiz olsa da olur olmasa da. Esas şirket büyüsün güzel projelere imza atsın

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket büyüyor, deli gibi çalışıyor piyasa değeri artıyor lakin hisse fiyatı 2 yıl önceki fiyata bile gelmiyor
    Bu kan emiciler yatırımcının kanını emmekten başka bir halt yapmıyor
    Belki gözleri doyar yediklerini dışarı atamazlarsa akılları başlarına gelir

4. Arkadaşlar! Bu or.spu çocukları bu hafta da patinaja devam ettirecekler gibi! Endeks 7000 puana doğru gidiyor.Büyük,orta ve küçük ölçekli bütün şirketler hızla primleniyor.

Bunların derdi nedir bu kadar?Bütün sabır taşları çatladı.Bir çok arkadaş sattı çıktı.Aldıkları yeni hisselerin çoğu %50-60 prim yaptı......

5. Vicdan yoksunları
    Gözü doymaz kan emiciler
    Endex 6340 oldu
    Madem herşeyini gizleyecen hiçbir kap atmayacan ne bok yemeye borsaya açıldın
    😡😡😡

6. Or.spu çocuğu tahta yapıcı,çık dışarıya oynayalım( Çıkta bu yaptıklarından dolayı ağzını ,burnunu kıralım)......

Kap haberlerini taradım ama eplas ın spk ya bedelsiz başvurusu yaptığıyla ilgili bildirime ulaşamadım. 17 Martta yönetim kurulu kararı var ama resmi başvuru yok. Ben mi atladım. Bilen bir arkadaşımız paylaşabilir mi?

8. sen atladın

Sayfa 410/518 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •