Sayfa 71/518 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 561 - 568 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Neyi tavsiye ediyorsun sen ya kime neyi tavsiye ediyorsun her şey ortada kardeşim herkes senden çok iyi biliyor yok 30 yıldır 40 yıldır tecrübesi varmış elinde kağıt yoksa sus o zaman ya
    Yok 60 bine çıkmışsın yok birisinde 200.000 varmış yok birisinde 250.000 varmış bir allahsızlık yapmayın
    Azıcık delikanlı olun
    Sende sattıysan alan hayrını gördün
    Bize hikaye anlatıyorsun yok kağıdın diğer 50 TL 60 TL ama bir tane kadın yok ha ne yapmaya çalışıyorsunuz amacınız ne lan sizin adamı dinden imandan çıkartmayın ya bu kağıt zaten beni katil edecek .

2. Tarım fuarında Ege yıldız boy gösteriyor kaliteden ödün vermeden
    Egeyıldız tanıtım programı

https://youtu.be/FBLeaUGVkrk

3.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Gizem çözüldü bence..

Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin şablon,*Genel Kurul tescil tarihi eklenerek bildirim tamamlanmıştır

Ne zaman tescillendiği bilinmeyen bir sermaye tavanı arttırımına spk nın sermaye arttırımı onayı vermesi bence beklenemez, red alışımızın sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Demekki bir bildirimi tamamlamaları istenmiş çünkü orada bir bilgi eksikmiş, basit bir tarih ilavesini şirket yapmayarak başvuru geri çevrilmiş. Eksiklik giderildiğine göre yakında yeni bir başvuru olabilir. Bu bedelli, bedelsiz ve tahsisli de olabilir !!
    Arada kaynamasın öngörü tutmuş

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bence nevzata 2 3 milyon lot verildi . Degerde soylendi o degere gelince satacak . Borc yok aslinda patronda mal azaldigindan oda toplamay calisiyo

SM-A528B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Tarım fuarında Ege yıldız boy gösteriyor kaliteden ödün vermeden
    Egeyıldız tanıtım programı

https://youtu.be/FBLeaUGVkrk
    melasis61 40 dk lık video yayını izledim
    ahmet bey tamam işine hakim
    yalnız MZHOL Genel Müd. Yardımcısı Türkan Hanımefendi
    sanki yoldan geçen birini alıp oraya oturtmuşlar
    samimiyetimle söylüyorum
    grup ve şirketler hakkında benim ondan daha çok bilgim var

6. Ekiz yağda tahsisli sermaya arttırımına gitti.
    Kap a aşağıdaki metni paylaştı

İzahnamede yer alan bilgiye göre tahsisli satılacak paylar alıcı Murat Türkal üç yıl boyunca borsada veya borsa dışında bu hisseleri satmayacağı yönünde taahhüdü bulunduğu, ifade edildi.

7. Hisse de grup çıkışı oldu. Çok isteksiz belirsiz durumda. Değerlenmeyi fiyatlamaya baslamazsa, sıkıntı olur iyice zaman kaybederiz. Şerefsiz patron ve avareleri de kaybedecek. Sadece biz değil.

Sayfa 71/518 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •