Sayfa 115/518 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 913 - 920 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    Bu hafta hissedeki düşüş benimde dikkatimi çekti...
    Beş on sayfa geriye doğru okudum ama kafamda henüz bir resim oluşmadı.
    Konuya vakıf biri bizi detaylara bogmadan hissede ne olup bittiğini anlatabilirimi...
    Bence sen 50-100 sayfa daha geriye gidip detaylara boğulmadan oku istersen.

2. Benim anladığım ortada iki şirket var.mzdhl ve eplas..
    Eplas in fabrikayi bankadan kurtarmak için mzdhl eplastaki hisselerini satıyor ve bankadan fabrikayı kurtariyor. Yani eplas mzd holdinge borçlanmis oluyor. Holdingin patronu şimdi hisselerini yani tahsisli olarak geri almak istiyor ve bunun için SPK ya muracaat ediyor.suan onay süreci bekleniyor...bu süreç böyle devam ederken kz 10 yıl evvel 12 milyon dolar binbir gıdanın sahibi nevzat demirden şahsı adına borç alıyor ve ödemiyor..binbir gıdada kz ve şirketlerine haciz getiriyor..
    Eksiğim veya fazlam varsa lütfen duzeltin...hatta bazı rakamlar geçiyor..
    Bilen varsa rakamlarla beraber süreci bize anlatsın.
    Olaya vakıf olduktan sonra hisse hakkında değerlendirme yapalım.

3. Kemal zorlu hisselerini geri istemekte haklı.tahsisli onaylanırsa eplas holdinge olan borcundan kurtulacak.
    Tahsisli gelmeden hisse yükselmez.tahsisli sonrası gerçek değerleme raporuda yayınlanabilir...
    Binbir gıdaya olan şahsi borc anonim şirketi ilgilendirmez
    En olası durumda kemal zorlu nürketteki paylarini ilgilendirir....
    Çünkü parayı alan şirket değil

4. Kanaatimce Olumsuz haberlerin üst üste gelmesinin küçük yatirimciyla bir ilgisiyok.
    SPK süreciyle ilgili.kemal zorlu nün evdeki hesap carsiya uymamış...işleri bozan spk
    Bundan olumsuz etkilenen de küçük yatırımcı olmuş.
    Tahsisli den sonra işler yoluna girebilir.

5. Benim aklıma yatmayan konu da bu. Madem şirketinde kullanacaktır, neden şirketini borçlandırmadın?

Binbir gıda açısından da ;
    Ne adam şirketlerin zor durumda olduğunu biliyordum da kemal zorluya niye borç verdin? Direk şirketten hisse ipotek ettirseydin, şirketlere resmi olarak borç verseydin.!

Hala da düşüncem, kendi kafalarındaki plan gerçekleşince, biz anlaştık, falan diyecekler belki de ortada para bile dönmeyecek...

Holdingte ana pazara çıktı. İnş eplas için de hayırlı olur. Rüzgarıyla belki enazından tekrar 20 leri görürüz.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hani 20lik dişiniz çürümüştür. Ağrı yapar. Ağrıdan kurtulmak için çekilmesi gerekir

İşte eplas da benim için öyleydi. Bugün çektirdim bir diş kaybettim ama kurtuldum.

1 yıl önce damlama sulama için girdiğim şirketten kemal yüzünden çıktım

Canımı sıkan kemalin öngörülemezliği oldu.

Kemal hoca.

Hoca diyorum. Onun sayesinde tebliğler, kanunlar , patron konusunda nelere dikkat edilmesi gerekir. Hepsini öğrenmiş oldum.

2023 e kadar değerlemeleri yapmazsa şayet 2023 2. Çeyrete durumuna göre gelirim. Yaparsa da ne yalan söyliyim pek umrumda olmayacak

Çok saygıdeğer abiler tanıdım burda.

Allah herkesin gönlüne göre versin

SM-A315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

7. MAZHAR ANA PAZARDA HAYIRLI OLSUN

8. KZ binbir gıdaya yaptığın ödemeleri neden bildirmiyorsun. Bir ayağın yıllardır(basmane) çukurdaydı . Şimdi yaş 80e dayanıyor iki ayağın çukurda. Şirketine güvenmiş yatırım yapmış insanlara revamı bu. Borç benim borcum dedin ufak ufak ödüyorsun kim biliyor? Yatacak yerin yok.. değerleme dedin içi boş gösterdin. İnancın varsa biraz düşünür insan. Ölüm var ölüm!!!

Sayfa 115/518 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •