Sayfa 34/518 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 265 - 272 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    ne alakası var )
    nafizin şirket yönetiminde bir etkisi yok ki
    50-100 Binden bahsetmiyoruz, 12 Milyon Dolardan bahsediyoruz, mahkeme bu paranın Eplasa aktarıldığını ispat etmiş ise zaten resmi defter kayıtlarına göre ispatlamıştır. Yaklaşık son 10-15 yılda Eplas a Alsancak Turizmin dışında 12 Milyon Dolar kadar borç olacak ilişkisi doğuran bilanço hareketi olmadı. Bu nedenle üstüne basa basa yazıyorum. Alsancak Turizme bu para bir şekilde aktarıldı, Alsancak turizm de bu parayı EPLAS a borç olarak verdi, kayıtlarda varmı var... Noktaaa

2.  Alıntı Originally Posted by Plas Yazıyı Oku
    50-100 Binden bahsetmiyoruz, 12 Milyon Dolardan bahsediyoruz, mahkeme bu paranın Eplasa aktarıldığını ispat etmiş ise zaten resmi defter kayıtlarına göre ispatlamıştır. Yaklaşık son 10-15 yılda Eplas a Alsancak Turizmin dışında 12 Milyon Dolar kadar borç olacak ilişkisi doğuran bilanço hareketi olmadı. Bu nedenle üstüne basa basa yazıyorum. Alsancak Turizme bu para bir şekilde aktarıldı, Alsancak turizm de bu parayı EPLAS a borç olarak verdi, kayıtlarda varmı var... Noktaaa
    Bu durumda taraflardan biri kemal zorlu diğeri de alsancak turizm olmaz mı?

3.  Alıntı Originally Posted by Plas Yazıyı Oku
    işte o para bu para, bu kadar basit..
    Nafiz inde Kemal den farkı yok.. İkiside aynı..
    Haklı olabilirsin kardeşim egepalas 19,5 milyon TL ye satıldı o zaman dolar kuru 1.45 TL idi dolar olarak 13 milyon dolar yapıyor paranın diyelimki 12 yi bundan 1 milyonda kendisi koydu ama oteli alan açılımı inşaat ve işletmede onlarda ayrıca bu kadar zararı neden eplas çeksin haciz kararları falan anlamsız bu kadar şeytanlık olmaz ihtimal vermiyorum bunu kemal yapmaz yılların iş adamı tarih uysa bile bu kesinlikle başka bir mevzuu

4.  Alıntı Originally Posted by plas Yazıyı Oku
    50-100 binden bahsetmiyoruz, 12 milyon dolardan bahsediyoruz, mahkeme bu paranın eplasa aktarıldığını ispat etmiş ise zaten resmi defter kayıtlarına göre ispatlamıştır. Yaklaşık son 10-15 yılda eplas a alsancak turizmin dışında 12 milyon dolar kadar borç olacak ilişkisi doğuran bilanço hareketi olmadı. Bu nedenle üstüne basa basa yazıyorum. Alsancak turizme bu para bir şekilde aktarıldı, alsancak turizm de bu parayı eplas a borç olarak verdi, kayıtlarda varmı var... Noktaaa
    eğer alsancak üzerinden geldi diyorsan
    o zaman ilk önce alsancakı dava etmesi gerek

5. Borç alan diyor ki bu benim.borcum. Şirket borcun ortağın borcu olduğunu mahkemeye önceden beyan etmiş ve kabul görmüş. Bir bilirkişi dedi diye 12 milyon ödenmez. Yatırımcı dava acar zararı için yeniden başka bilirkişi atanmasını ister.

Bununla beraber en mantıklısı şu olur: Gerçek bir değerleme yapılır ki yapılacağı söylendi. Borç kadar hisse NZ den alınıp davacıya verilir.

Aksi durum her türlü davalık olur gibi duruyor. ytd.
    Son düzenleme : akresta; 20-01-2022 saat: 11:52.

6.  Alıntı Originally Posted by kimene Yazıyı Oku
    Bu durumda taraflardan biri kemal zorlu diğeri de alsancak turizm olmaz mı?
    Alsancak davada taraf bile değil, vebal alınıyor. Bilinçli manipüle ediyor arkadaş.

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. BENDE o kanaatteyim
    olsa zaten ilk önce kemal zorlu değil de nafiz zorlu ya dava açardı

8. Çek şahsi Çek isim Kemal Zorlu gerisi teferruattır, dolayısı ile Kemal Zorlu çıkıp demesi gereken şudur, evet borç benim borcum bunuda en hızlı şekilde önce yatırımcıları sonrada kendimi üzmeden şirketi sıkıntıya düşürmeden gerekirse Nevzat Demir ile makul şartlarda anlaşarak bu borcu kapatacağız, eğer ki karşı taraf parayı en etken şekilde almak isterse anlaşırız aksi durumda işi uzatmak için gerekeni yaparız

Sayfa 34/518 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •