Sayfa 491/518 İlkİlk ... 391441481489490491492493501 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Tse 50001 sertifika alındı .ama ,ne oldugu anlaşılmamış !
    Sessiz boru,yanmayan boru, kanserojen olmayan temiz su borusundan sonra NANO teknoloji ile üretilen yassı damlama sulama borusu. şimdilik fiyatlamalara yansımamış ,itibarı yerle bir edilen , üst kulvarda konsolidasyon savaşı verilen ve bu nedenle k.y. cısını mutlu edemeyen kapalı kutu haline dönüştürülen çalımlı ,alımlı şirket.
    Son düzenleme : NİL35; 10-01-2024 saat: 10:18.

2.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    Tse 50001 sertifika alındı .ama ,ne oldugu anlaşılmamış !
    Sessiz boru,yanmayan boru, kanserojen olmayan temiz su borusundan sonra NANO teknoloji ile üretilen yassı damlama sulama borusu. şimdilik fiyatlamalara yansımamış ,itibarı yerle bir edilen , üst kulvarda konsolidasyon savaşı verilen ve bu nedenle k.y. cısını mutlu edemeyen kapalı kutu haline dönüştürülen çalımlı ,alımlı şirket.
    tse 50001 sertifika yerine ,TSE İSO 50001 SERTİFİKASI OLACAK.

3. eplas o haberde bahsi geçen yassı sulama hortumlarının ne ilk nede tek üreticisidir , oradaki ödeme koşulları dışında özel bir durum yoktur .

https://www.firat.com/urunler/tarims...ulama-borulari
    https://www.sanbor.com.tr/urunler/10...ma-borusu.aspx

iso50001 haberine gelince , kapa açıklamaya değer bir haber değildir , zira ne günlük bültenlerde nede aracı kurum günlük raporlarında habere istinaden şirket için olumlu , pozitif vs yorum yoktur

4.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    eplas o haberde bahsi geçen yassı sulama hortumlarının ne ilk nede tek üreticisidir , oradaki ödeme koşulları dışında özel bir durum yoktur .

https://www.firat.com/urunler/tarims...ulama-borulari
    https://www.sanbor.com.tr/urunler/10...ma-borusu.aspx

iso50001 haberine gelince , kapa açıklamaya değer bir haber değildir , zira ne günlük bültenlerde nede aracı kurum günlük raporlarında habere istinaden şirket için olumlu , pozitif vs yorum yoktur
    eplas la sıkıntınız ne ? NANO teknolojisiyle üretilen filtrasyon sistemini ögrenmeden ,faydasını bilmeden verdigin cevaba bak. yassı boruyu anadoluda ^^anan karıda üretir ^^ derler. TSE İSO 50001 SERTİFİKASYONU her önüne gelene verilmez . yeşil enerji nedir .avantajları nedir ? ÖZELLİKLEDE ÜRETİM MALİYETİNDE NE KADAR AVANTAJ SAGLIYOR . hiç bir bilgi olmadan boş yorum yapıyorsunuz. NE İŞİNİZ VAR BORSA YATIRIMINDA ANLAMIŞ DEGİLİM.
    not.son bir haftada yatırım yaptıgım şirketle ilgili önemli iki haberin umudunu ve mutlulugunu yaşıyorum. özellikle sanki özel seçilmiş 3, 5 kişi anında olumsuz algı dügmesine basıyor. önce itibar ,sonra marka üzerine. sahaya çıkın ilgili ustalarla,teknisyenlerden alın bilgileri ...

5.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    eplas la sıkıntınız ne ? NANO teknolojisiyle üretilen filtrasyon sistemini ögrenmeden ,faydasını bilmeden verdigin cevaba bak. yassı boruyu anadoluda ^^anan karıda üretir ^^ derler. TSE İSO 50001 SERTİFİKASYONU her önüne gelene verilmez . yeşil enerji nedir .avantajları nedir ? ÖZELLİKLEDE ÜRETİM MALİYETİNDE NE KADAR AVANTAJ SAGLIYOR . hiç bir bilgi olmadan boş yorum yapıyorsunuz. NE İŞİNİZ VAR BORSA YATIRIMINDA ANLAMIŞ DEGİLİM.
    not.son bir haftada yatırım yaptıgım şirketle ilgili önemli iki haberin umudunu ve mutlulugunu yaşıyorum. özellikle sanki özel seçilmiş 3, 5 kişi anında olumsuz algı dügmesine basıyor. önce itibar ,sonra marka üzerine. sahaya çıkın ilgili ustalarla,teknisyenlerden alın bilgileri ...
    Merhaba,

Yazmayayım diyorum ama olmuyor.

Senin yatırımcı arkadaşlarla sıkıntın ne peki?

Arkadaş çok doğru olan bir yorum yapmış. Haber mi bu?

Bir de mutluluk yaşıyormuşsun. Ne oldu da mutlu oldun? Fiyata mı yansıdı?

Yatırımcı arkadaşlarına hakaret etmekten vazgeç, ayıptır.

----------------------------------------------------------------

Kboru, geçtiğimiz gün "Yeni iş ilişkisi" diye bir Kap attı.

Ardından "X firmasıyla sözleşme imzalandı" diye bir Kap attı.

Son 15 senede ;

"Yeni iş ilişkisi" diye bir Kap atıldığını atıldığını hatırlıyor musun?

Var mı?

Varsa konuş!

60'a yakın ihracat yapıyor diyorsun.., dip notlar vs.

Hani Kap'lar?

----------------------------------------------------

Bu "İş ilişkileri" ile ilgili en az 10 tane yazım vardır.

Firmalar, ihtimalleri dahi haber yapıyorlar. İmzayı ayrı, sevkiyatı ayrı ve teslimi de ayrı haber yapıyorlar.

Örnekler verdim...

Var mı öyle bir şey?

Yok!

-----------------------------------------------------

Eydep belgesine de sevinmiştin, biz de sevindik.

Ne oldu? Mal kitlemek için kullandılar.

Kalıp ürettiler, ne oldu?

Bir seferlik, dildo üretip bir taraflarına mı kullandılar acaba.

----------------------------------------------------

İso belgesi almış da, Kap atmışlar. Dr abi de çok mutlu olmuş.

Eline ne geçti?

Ne geçti eline?

Fiyat ne?

Seni mutlu eden ne?

--------------------------------------------------

Bunlar belki de sen hisselerini satasın diye bekliyorlar. En büyük ky payı sende.

Sen de "Lay lay lom" lardasın.

Patron gibi değil, ky gibi davranmaya başla.

Bileşik endex ortalama 6 kat gitmiş...

%600

Seninki ne olmuş?

Yarı yarıya düşmüş!

Halen düşme peşinde.

Ömrün gitmiş...

40 yaşında delikanlı iken,

Moruk olmuşsun...

-----------------------------------------------

Uyan artık uyan!!!!!!!

Bir iki çift de sen laf et!

Baba zalimdi! Öldü, X oldu.

Şimdi kazanda irin içinde kaynamakta, etleri derileri dökülüp dökülüp yenisini giydiriyorlar.

Karısı ve kızı da beter çıktı.

Allah aile birliği sağlasın, onların hepsini bu sene birbirine kavuştursun inşallah.

-----------------------------------------------

Sana hep saygılı davrandık.

Ama sen patron tarafında, zalimlerle birlikte oldun.

Ne üretiyorsa üretsin, ne kadar mal varlığı varsa olsun..,

Sonuç?

-------------------------------------------------

Sonuç?

Bana ve diğer yatırımcı arkadaşlara sarma.

Fabrikaya ve hisseye ortak olduğunu düşünüyorsan, bir şeyler yap.

Yalakalıkla olmaz bu işler.

Senin gibi değerli biri böyle, "her şey düzgün, her şey iyi, lay lay lom..." derse,

Onlar da Ky'nin ağzına sı*arlar.

-------------------------------------------------

Şimdi ben sana söylüyorum;

Yatırımcı ol ve hakkını ara.

Şirketle konuşuyorsun,

Ara, direk yüzlerine söyle...

De ki,

"Şerefsizler, ömrümü tükettim, hep arkanızda oldum, ne b*k yiyorsunuz?"

Bana şimdi hakaret dolu bir mesaj yazma.

Nefes al,

Sen doktorsun.

Anla artık,

Ben haklıyım,

Sen haksızsın.

Zalimi savunma.

---------------------------------------------------

Saygı ve selamlarımla,

6. Merhaba,

Önceki yazımı bitirdikten sonra 735 ziyaretçi olduğunu gördüm.

Daha sonra, holdingte bir hareket başladı. Eplas şimdilik direniyor.

Ziyaretçi sayısı şu an 155 kişi.

Umarım büyük bir grup hisseye girer ve bunların aaaazına eder.

İyi bir gün olsun.

Saygılar,

7.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku

Sn. Doktor bizim buradan yazdıklarımızlamı şirketin itibarı zedeleniyor ?

enaz son 20 senedir ödememek için kırk takla attıkları borçlar yüzünden tmsf fabrikada çalışanların gözü önünde haciz işlemi yaparken , şirket hisseleri 13 sene gözaltı pazarında kuruşlu rakamlarda sürünürken , nevzat demire borcu yüzünden fabrikada haciz uygulanıp borular rehin alınırken , gaziemirdeki bina vakıfbank tarafından satılırken , fabrika binası ve ekipmanları vakıfbank tarafından satınalınıp yıllar sonra 2 defa ihaleye çıkartılırken , birileri depremi bahane edip kendi fabrikasını ve ekipmanlarını almaktan kaçarken , fabrikanın parasını yatırımcıdan toplarken , 3 senedir tahtada 100milyon lot kendi hisselerini satarken gitmeyen itibar bizim yazdıklarımızlamı gitti ??

8. Holding tavan.
    Darısı bunun başına.

Sayfa 491/518 İlkİlk ... 391441481489490491492493501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •