Sayfa 500/518 İlkİlk ... 400450490498499500501502510 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    Bakın yıllardır yatırım yaptığınız , toz konduramadığınız firma sizi nasıl sallamış , kap tan öğrenirsiniz demiş , o kadar emek verip bilgi toplamışsınız ,doğru yanlış vs bile dememişler , bu kadar kendi yatırımcılarından kopuk , bu kadar kendilerini beğenmişler , sanki devlet sırrı sormuşsunuz .

Ayrıca tüyolara inanmayınız demişsiniz , aşağıdaki sizin 12.12.2023 tarihli yazınızdan , tüyo vermişsiniz , neyseki yeni yatırımcılar zaten tüyo ile hareket etmiyormuş .

12.12.2023 tarihli Sn.Doktor paylaşımı
    sevgili tahtayapıcı. kullandıgınız yapay zeka oyuncagının formasyonunu ne zaman degiştirmeyi düşünüyorsunuz. şu an hisse analizi yapıldıgında tam 12 çarpana ulaştıgı görülmektedir. yarın KBORU tahtası işleme açılacak 3.5 milyon talep ve 7 lot karşılanabilmiş. akıllı yatırımcılar aynı sektördeki hisseleri KIYAS ederler. konsolidasyon için uzun yıllar baskılama yaptınız. tahsisli yöntem ile %30 yakın özsermayemizi tırtıkladınız. gm.kaynakları ile borç ödenerek grup borçsuz hale getirilebilirdi ama o yöntem benimsenmedi. NEYSE ,bal tutan parmagını yalar söyleşiyle hırsızlıgı meşru hale getirme savunma mekanizmaları . bedende immün yapıyı bozar çoklu organ zorlamaları ,aşırı stres ve sonuç olarak bir çok komplikasyonlara maruz kalırsınız. bakınız size bir tüyo. basmane çukurunun %75 i molaz vs. BŞB tarafından doldurulmuş ve doldurulmaya devam ediyor. hem bşb hemde tmsf araştırıldı ve iki yetkili ,sorumlu kişi basmane takasının bittigi ve ileri bir tarihte açıklanacagı söylendi. sadece bu grup şirketine 1.5 milyar kd.üretecegini biliyorsundur.
    bu gruba bulaştıgınıza göre en az benim kadar bünyedeki varlıkları ve çerçevesinin ne oldugunu biliyorsunuzdur. yarın hepberaber görecegiz. DÜNYANIN EN KALİTE BORUSUNU ÜRETEN ,bu konuda taviz vermiyen ve sayısız inovatif ürün üreterek sektöründe çok ödül alan şirket , sizleri çemberin dışına dikkat edin atmasın. 2017 nisan ayından bu yana denediginiz ,ürettiginiz konsolidasyon sürecinin sonuna geldiniz. EEEEEEEEEEE, birazda KY. kazansın çogu kafayı dagıttı.çogu sayenizde alkole vurdu psikopat oldu. kimi bu dünyayı mutsuz bir şekilde terketti. konsolidasyonun bu kadar uzun sürmesi ,yeni mahkeme süreçlerinin üretilmesi bunu finansal süreçlerde bir manüplatif araç olarak kullanılmaya meyil edilmesi olrak görmekteyim. şimdi NURTOPU gibi borçsuz ,sürdürebilirlik süreci sıfır hata ile götürülecek bir şirket var. ekürüsü yarın tahtası açılıyor. yatırımcılara teşekür edeceginize ÇOK AYIP ETTİGİNİZİ GÖRÜP GEREGİNİ YAPINIZ. başarılar dilerim.
    Merhaba,

Güzel bir yazı. Bu yazıdan sonra Doktor abiyi tebrik ettiğimi hatırlıyorum.

İşin özü; alçaklar, namussuzlar, ********ler, ahlaksızlar.., demek istemiş de, bunu naif bir şekilde ifade etmiş.

Şirket verileri ile ilgili bir sıkıntımız yok.

Şirketi yönetenler bilanço oyunları, iskontolar ve genel giderler ile çalmaya devam ediyorlar. Yeniden değerlemeler yok, şirketin mal varlıklarını kimse bilmiyor. Bildiklerimiz bile en az 10 çarpan getirir.

Bu kadar aç gözlü ve bu kadar ahlaksız olunmaz.

Ne bir iş bağlantısı haberi, ne de yapılan yatırımların ne ile ilgili olduğuna dair bir haber var.

Basmane ile ilgili yukarıdaki bilgiler var.

------------------------------------------------------------

Evet, Dr Abi, yapacağın, söyleyeceğin tek şey var.

Verdiğin bilgiler ve paylaşımlar için teşekkürler.

Yapacağın, söyleyeceğin şey;

"Ben şirketi inceledim, verileri ve mal varlıkları çok değerli olduğunu gösteriyor. Senelerdir yatırımcısıyım, borsadaki bütün hisseler seneler içerisinde neredeyse 10-100 katı gitti, şirket çok değerli ama,

sahipleri aç, ahlaksız ve ******** çıktılar..,"

İşin özü budur.

Bunlar insanoğlunun görebileceği en doyumsuz ve ahlaksız insanlardır.

Öyle ki,

böyle bir hisseye yatırımcılar girer, piyasa bunu fiyatlar ancak, bütün dünya ne kadar karaktersiz olduklarını görmüş ki, hisseye yatırımcı girmiyor.

Kötü bir haber uydurup, yatırımlarını allak bullak ederler diye.

-----------------------------------------------------------------------

Bunların soyu kurusun. Başka bir şey istemiyorum. Ardı ardına acı çekerek, sürünerek diğerinin yanına gitsinler.

Borsa 9000 bunlar - de. Her iki senet de.

Yedikleri her şey b*k, içtikleri irin tadı versin.

İyi bir hafta sonu diliyorum.

Saygılarımla,

2. https://www.egedesonsoz.com/haber/su...ymetli/1174808
    29 ülke katılımlı fuar . yeni ürün ,yeni teknoloj ? ama ,sessiz ve utangaç. hayırlısı !
    Son düzenleme : NİL35; 10-02-2024 saat: 10:12.

3.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    https://www.egedesonsoz.com/haber/su...ymetli/1174808
    29 ülke katılımlı fuar . yeni ürün ,yeni teknoloj ? ama ,sessiz ve utangaç. hayırlısı !
    Sessiz, sessiz olduğuna katılıyorum doktor abim lakin utangaç olduğunu düşünmüyorum bunlarda utunma da yok akılda yok

Şöyle bir ortamda bile bunlara isyan eden yatırımcıyı rahatlatmak için herkes Ege yıldıza halka arz etmeyi bile düşünmedilerse…
    neyse geçelim o yüzden bunların utangaç değildir gerisini Söylemeyeceğim her türlü ahlaksızlığın olduğu bir ortam ne söylesem boş

Yakında bir kalıp haberi gelir biz de yazarız burada sessiz sessiz devam eder

Bu şarkıda sabırla bekleyen yatırımcılara gelsin

https://youtube.com/shorts/G318DVIwr...QArVH7nBobdtDP

4. Tam rakamını bulmuş.

6,66

5. Oyun kurucu,

Bana ulaş.

6. 3 yıl önce endex 1200 eplas 49
    Şuan endex. 9242 eplas 46

Yatırımcısını bu hale getiren şirket sahiplerine söyleyecek okadar sözüm var fakat terbiyem elvermiyor
    Şunu bilin ahını aldığınız garibanlardan ölenler oldu bu insanların ahı elbet sizide vuracak yeter artık bu kadar da zalim olunmaz kefenin cebi yokkkkkkkkkkkk hesap günü iki eli yakanızda olacak bunca gariban var bilesin SZ😡😡😡😡😡

7. Merhaba,

Ağırlıklı ortalamanın 21 kademe altı ne oros*u?

Borsa rekorlar kırıyor, bizim oros*u "nazlanıyor"

Hisseyi kastediyorum, Sz'yi kastetmiyorum. Yanlış anlaşılmasın.

Bir sela bekliyorum manevi haz için.

İyi bir akşam diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

8. Halka açık bir şirkette Başarılı ve dürüst yönetici ne yapar; Aldığı işi yatırımcısıyla paylaşır
    Yatırım yapar yatırımcısıyla paylaşır
    Varlıkları ile yaptığı görüşmeyi dahi yatırımcısıyla paylaşır(Romanya, basmane,almanya)
    Şirketin hedeflerini yatırımcısıyla paylaşır
    Yeni iş alanlarına girip vizyonunu büyütmek ister yatırımcısıyla paylaşır
    Şirketinin cirosunu ve karlılığını yükseltmek için kararlar alır yatırımcısıyla paylaşır
    Bunlar kap yoluyla olur
    Yahu sizden gelen kaplar sadece devre kesici kapları
    Endex 1200 eplas 49
    Endex 9100 kusur eplas 47
    Sizler nasıl geceleri başınızı yastığa koyuyorsunuz
    Lanet olsun
    Lanet olsun

Sayfa 500/518 İlkİlk ... 400450490498499500501502510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız