Sayfa 374/518 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon
Arama sonucu : 4144 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Borsa, ADAM’ın Başkanlığını kutluyor.
    Bazıları hala hayal kuruyor.
    Yahu bay bay oldunuz haberiniz yok.
    Dünya böyle komedi görmedi.

Bu Aziz Millet Pazar akşamı terörle beslenen kumar masanızı başınıza yıkacak!

2.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bu iş bitti
    kötü bir deneyim yaşadı ülkemiz
    türkiye için iyi olacak inşallah
    hayırlısı olsun diyelim
    iki lafı bir araya getiremeyen mi bitirecek..... selo yla ,apa yla mı.... ATATÜRK kalk sa kabirden... bir asteğmen için yakın MENEMENİ DİYEN adam ilk önce .ikin bu günkü ATATÜRKÇÜLERİ demez mi....

3. eplas bugünkü endeksteki yükseliş dalgasında çok pirimsiz kaldı , şu ak yatırımın elindeki lotlar biraz eriseydi çok iyi olurdu .

4. BİST Kemal Başkanın gelişine sert tepki verdi
    Basmane yıl sonuna kadar çözülür

5.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Borsa, ADAM’ın Başkanlığını kutluyor.
    Bazıları hala hayal kuruyor.
    Yahu bay bay oldunuz haberiniz yok.
    Dünya böyle komedi görmedi.

Bu Aziz Millet Pazar akşamı terörle beslenen kumar masanızı başınıza yıkacak!
    Aziz milletimizin vereceği karara saygı duymak gerekir terör yaftası vurmaya çalışmak çok komik buna çocuklar inanmaz

Usulsüz ihaleler peşkeş çekmeler liyakatsizliği görmeyenler bize milliyetçilikten bahsetmesin.

6. İstanbul Kozyatagında ki taşınmazları 9 taksitle satıyor
    Yine burada bir çapanoğlu var
    Alsancak Turizme satıyorlar
    Alsancak Turizm sahibi Küçük kardeş
    Nafiz Zorlu.

7. Yarın konu hakkın da bir araştırma yapalım

8.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Aziz milletimizin vereceği karara saygı duymak gerekir terör yaftası vurmaya çalışmak çok komik buna çocuklar inanmaz

Usulsüz ihaleler peşkeş çekmeler liyakatsizliği görmeyenler bize milliyetçilikten bahsetmesin.
    Ben size mi yazdım da bana cevap veriyorsunuz? Benim yazılarımı kopyala cevap yapmayın. Kendi görüşlerinizi yazın. Herkes görüşlerini beyan etmekte özgür. Hangi Milliyetçilikten bahsediyorsunuz? Teröristlerle hangi Milliyetçilik? Dalga mı geçiyorsunuz? Neye inanıp neye inanılmadığını Pazar günü göreceğiz dedim. Polemiğe çevirmeyin forumu. Hala yafta diyorsunuz. Her şey ayyuka çıkmış. Bizler kimin hain, kimin dost, kimin düşman olduğunu çok iyi biliyoruz. 15 Temmuz gecesi kimlerin telefonlarının kapalı olduğunuda çok iyi biliyorum!

Siz telefonlarını kapatanlar, burayı okuyorsunuz! İyi okuyun! Tekrar tekrar okuyun!

Reklama gerek yok!

Son sözü forum değil Aziz Millet söyleyecek!

Sayfa 374/518 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •