Sayfa 88/518 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 697 - 704 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. hangi itibar köse? Kaldı mı? Hergün 7 sülalesine küfür ediliyor. Bedelli red yazısını paylaşsa da görse herkes. O denetçi raporuyla, iştiraklerin şu haliyşe hiçbir s ... yapamazsın dedi SPK. Bile bile başvuru yapıyor. Berna ne telefona bakıyor ne maile cevap veriyor. Raporlar masada 11 Martı bekliyor. Tefecileri hergün kağıdın kafasına vuruyor. Hangi itibar? Borsa tarihinin en songuncu, en dolandırıcı patronları listesinde "itibarlı" bir yeri olacağı kesin. Oylama olsa benden yıldızlı 5...

2. Patron veya tahtacı baskıyı çekerek ve destekleyerek çok rahat hisse fiyatlarını yukarı taşıyabilir. Burada önemli olan nokta içinde bulunduğumuz ekonomik durum. Bu piyasada istediğiniz haberi gönderin, istediğiniz gelişme gerçekleşsin. Yeterli alıcıyı toplamak zor olacaktır. Yatırımcılara güvenli ortam gelip iştahlanmadıkça bir önemi yok. Tahtacıda bunun bilincinde ve bu havayı kullanarak vakit kazanıyor.

Günümüzde dolar/tl'nin belirsizliği, enflasyon, dünyada bulunan ciddi bir savaş, ardından ülkemizde gelecek bir seçim, ve hissemizin bu piyasada itibarsızlığı ve güvensizliği(Kemal zorlu sağolsun).

hepimiz için hayırlı olur inşallah, altın değerinde gördüğüm hissenin bu hali beni yıpratıyor.

yatırım tavsiyesi içermez görüşlerimdir.

3. Biz sabirlyiz hisselerin kıymetini biliyoruz patron düşünsün he birde benim beklentim yanlizca fabrikanın arazisi ve makinelerin değerlemesi blancoya eklenir SPK blonca gelmeden bunların tahsisilisini onaylamaz benim düşüncem dardanelde de bedelliyi kabul etmemişti sonra yalıyı bloncoya eklemk zorunda kalmislardi hem gözaltında cikdilar sonrada bedellisi onaylandi

4. Genel kurulda kemal zorlu bu fabrikanin ederi 150 milyon usd dedimi dedi...babamin ogluna satmam dedimi dedi asagisina...simdi bendende o fiyata gelinceye kadar babayi alir...

5. Hisse başı 7 $ tek fabrika yani

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Patronun olafi söylediği zaman hisse kacliraydi şimdi kaclira mal çakmak için soylemistir o degeri

EPLAS içi dolu bir şirket.
    Bu nedenle de KZ şirket için her şeyi yaptı.

İlk aşamada fabrikayı geri kazanmak için şirketin hisselerini bile sattı. (Tahtada devretti) Hisselerine karşılık şirketten alacaklı konuma geçti.

2. Aşamada alacaklarına karşılık hisselerini tahsisli ile geri almak istiyor.

Şirketin hisselerini geri almak istemesi olumlu

İstediği fiyat 20-22 aralığı.

Ancak adil olan fiyat nedir?

Başvuru öncesi 10 gün ortalaması 21-22 aralığı mı?
    Kendisinin satış ortalaması 26.50 mi ?
    Yoksa 20 lerde başlayıp olumlu haberler eşliğinde 30 ve 40 lı fiyatlarda yapılan ortak satışlarının totalinin ortalaması mı?

Ben tüm olanlara bakınca şu anki piyasa fiyatının konuşulan tüm rakamlardan epey aşağıda olduğu.
    En düşük fiyat 22 den yapılsa bile yüzde 22 aşağıda.
    26,50 den yüzde 50 ye yakın aşağıda.

Bunu eninde sonunda birileri de fark edecektir.

8. Yeniden değerleme kesin olarak yıl sonu bilancosunda olacak mı arkadaşlar?

Sayfa 88/518 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •