Sayfa 103/518 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4137 madde; 817 - 824 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. tahsisli icin kirk takla attirilmis bilanco ve sonuc. sifirlasa bile satmayacagim. ilave konusu butceme gore dusunurum. ama ben buradaki parayi kaybetti gozuyle bakip baska kagitlarla ilgilenmeye gidiyorum. olmadi bebelere kalir kagit ne yapalim?

2.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Birisi telegram da böyle yazmış :

Bilanco kurallarını bilen biri açıklasın lütfen. 31 Aralık 2021 bilancosuna ocak ayında sonuçlanan mahkeme kararı nasıl giriyor.? Bu borc şirketin borcu ise son 4 yıldaki Bilancolarda niye yok. Yok mahkeme karar ile şirket borcu olduğu kesinleşti ise 2021 değil 2022 3 aylıktan olması gerekmiyor mu?

Haklı değil mi?

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu yazıyı telegram da ben yazdım. Ve fakat daha sonra muhasebeci arkadaşıma bu durumu sordum. Bu durumla birlikte gecen sene fabrika alımının da ocak ta olduğunu ve fakat bu alımın 2020 bilancosunda değil 2021 1 . çeyrek bilancosunda yer aldığını söyledim. Aldığım cevap; "Alım işi evraksal (tapu devri) işlem olduğundan ilgili işlemin yapıldığı tarihte ki bilanço da yer almak zorunda olduğu; ancak mahkeme geçmişten var olan bir durum olması sebebi ile; bilanco hazırlama döneminde bilanço kapanmadan ekleme yapılacağı ve karşılık ayrılabileceği"oldu."Sorun Geçmiş bilancolarda neden karşılık ayırmadıklarını" şeklinde yorumladı

3. Rabbim bana bu kemal zorluyu ölüm döşeğinde aci cekmesini izlememi nasip etsin....hem de en kisa zamanda
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. bugün Ukranya-Rusya kapsamlı bir ateşkes çıkarsa
    dünya borsaları coşar

5. Önemli olan tahsislisi SPK kac liaradan onaylayacak

6.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bugün Ukranya-Rusya kapsamlı bir ateşkes çıkarsa
    dünya borsaları coşar
    Dünya borsaları coşarsa bizim düşümüz yavaşlar mı demek istiyorsun

7. bizde değişim olmalı
    değişimden korkmamak lazım
    yıllardır aynı şeyi yazıyorum melasis hemşemrim
    bak Dardanele

8. evet Sn kköse, yıllardır öyle söylüyorsun değişti kim gelecekkk, kızı yıllardır kimin yanında uygulamalı staj gördü değişen bir şey olmayacakk(maya) adamlarda vizyon yok.. yatırımcı dostu olacak.

Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bizde değişim olmalı
    değişimden korkmamak lazım
    yıllardır aynı şeyi yazıyorum melasis hemşemrim
    bak Dardanele
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

Sayfa 103/518 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •