Sayfa 414/519 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon
Arama sonucu : 4146 madde; 3,305 - 3,312 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Alternatif olmadığı için size inandık oy verdik!
    Bizi milli değerlerimizle sınayarak kazandınız!
    Siz kul hakkı yemekle cevap veriyorsunuz bize!
    E görüşürüz zamanı geldiğinde!
    Bu yaptığınız zulme ortaklıktır!
    Kapitalizme ortaklıktır!
    Bu kan emicilere çanak tutmaktır!
    Yazıklar olsun!
    haklısın
    bir fırsat vardı kaçtı
    hani diyorduya "millet ittifakı gelirse İsveç NATO ya girmesi için bunlar EVET diyecekler"
    kim evet dedi
    ah ah ahhhh
    anlatamadık
    bunların her şeylerinin yalan olduğunu

2.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    haklısın
    bir fırsat vardı kaçtı
    hani diyorduya "millet ittifakı gelirse İsveç NATO ya girmesi için bunlar EVET diyecekler"
    kim evet dedi
    ah ah ahhhh
    anlatamadık
    bunların her şeylerinin yalan olduğunu
    Bak yazımda yazdım alternatif olmadığı için verdik diye.

Seninkiler alternatif değildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Bu ülkeye olan tüm inancımı kaybettim.
    Spk denen kurum???
    Senin bu onayların neye göre belirleniyor?
    Şeffaflık koysana ortaya..
    Dürüstlüğe gelince hepiniz abidesiniz ekranların karşısında..
    Nerdesin devlet????!!!!
    Kul hakkı yemeyen devlet kurumu açıklama yap!
    Neden onaylamıyorsun da bekletiyorsun?
    Neden uzatıyorsun süreci açıklama yap!
    Kimlerle işbirliği içindesiniz?
    Paranın köpekliğini yapan tahtacı!

Elbet bir gün!
    Elbet bir gün bunların intikamını alırız sizden!
    Yediğiniz kul hakları burnunuzdan gelsin!
    Nefes alamayın!
    Saygısızlar!
    Karaktersizler!
    Hırsızlar!
    Kemal zorluya inandık yıllarca elimizden geldiği kadar savunuculuğunu yaptık.

Ak partiye inandık dini ve milli değerlerimiz kullandı yeni bir zengin topluluğu türedim onlar yedi biz baktık kullandıkça kullandılar bizi çünkü çok saftık

Şimdi neye inanacağınızı şaşırdık! Elimizde bir Sibel zorlu kaldı şimdi yeni yeni kendini bulmaya başlamıştır Sibelcim sana da inanmaya devam ediyoruz ya seviyoruz seni .
    Kemal zorlunun emanetisin bize
    Senin o güzel bakışlarına kurban olayım

Sibel takıntım hala devam ediyor kullan bizi Sibel sen de mahcup etme bizi dünyaya

4. okuduğumdan beri gülüyorum..... sende gülesin melo... AMA siz bu kafayla devam ederseniz sizi daha çoook kullamırlar..... sibel deeee,,,,, nayyip teeee,,,, abıdı daaaa,,,

5. Birinci dünya savaşında cephede vatan evlatları şehit olurken, ermeni-yahudi ve diğer parası olan burjuvalar en kıdemli yerlere yerleştiler. Kimliklerini değiştirdiler. En güzel yerlere oturdular. Bu güzelim Anadolu toprakları yüzyıllardır nelere şahit oldu. Ne acılara tanıklık etti. Savaş hiç bir zaman bitmedi. Paranın köpekliğini yapan insanoğlu ırkı bilim-ilim yerine başka kanalları tercih etti. Gelişmek yerine ezmeyi, hak yemeyi, üste çıkmayı seçti.

Bodrum’da lahmacuna 295 lira verip, günlük 25 bin liraya loca kiralayıp stroy atanların insanlık ve bilim için hiç bir şey yapmayacakları aşikar.

Bunların d.lleride bu şekilde hizmet edeceklerdir.

Mason localarına biat eden, emirleri okyanus ötesinden alan kanı bozuk haçlılardan başka bir şey beklemek yersiz.

Serzenişlerim köpekler için değil devletin gücünü kötüye kullananlar için. Elbet sizin sonunuzu getirecektir bir soyumuz!

Bu pislik adam kayırma düzeni böyle gitmeyecek!

6. AB ne girecek mişiz...euro kullanacakmışız. vizesiz seyahat ooohhh ne rahat AVRUPALI olacak TÜRKİYELİLER.... adamlar ANADOLUDA FİNK ATACAKLAR.... 18 HAÇLI SEFERİYLE Alamadıklarını alacaklar....

seçimlerin birinde iktidar partisinden biri AVRUPANIN ZENGİN 30-35 BİN AİLESİNİ İZMİRDE konuk edeceğiz ağırlayacağız dediğinde her kez alkışlamıştı ve sonuç yine iktidar....

ben o zaman TÜRK halkını AVRUPANIN zenginlerine HİZMETÇİ yapacaklar diyordum HALA DA AYNISINI DİYORUM.....
    ÇİFÇİsiyle, HAYVANCIsıyla, ÜRETİCİsiyle,,DOKTORuyla, NASIL BİR MİLLET HİZMETÇİ yapılıyor İLERDE GÖRECEĞİZ....

7.  Alıntı Originally Posted by hekimoglu Yazıyı Oku
    Bak yazımda yazdım alternatif olmadığı için verdik diye.

Seninkiler alternatif değildi.
    Siyasal islamcılar hiç bir zaman alternatif olmadılar ama sizler Hep bu omurgasızlara yıllardır oy verdiniz ve ülkenin geleceğini çaldınız.Mersine çık bir dolaş Bak bi nüfus hareketlerine 10 yıl sonra evlatlar bu vatanı niye bu hale getirdiniz diye rahmet okuyacaklar size.

8.  Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Siyasal islamcılar hiç bir zaman alternatif olmadılar ama sizler Hep bu omurgasızlara yıllardır oy verdiniz ve ülkenin geleceğini çaldınız.Mersine çık bir dolaş Bak bi nüfus hareketlerine 10 yıl sonra evlatlar bu vatanı niye bu hale getirdiniz diye rahmet okuyacaklar size.
    seloya özgürlük vererekmi kurtaracaksın bu ülkeyi?
    Gerçek Milliyetçiler daha ölmedi merak etme. Vakti zamanı geldiğinde gereğini yaparız. Asıl bu ğlkenin geleceğini çalanlar 80 yıldır bir b.k yapmayıp amerikanın k.çını yalayan kendine sözde anti emperyalist diyen senin desteklediklerin. Git ibb ye gel mersin belediyesinin kadrolarına bak bakalım kimleri doldurmuşlar.

Sayfa 414/519 İlkİlk ... 314364404412413414415416424464514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •