Sayfa 466/518 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 3,721 - 3,728 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Arkadaşlar! Eplas aktiflerinin ( Basmane dahil) gerçek değerlemelerini bu borç davasından dolayı mı yapmıyordu diyorum?Dava bugün itibariyle resmi olarak sona erdiğine göre; Yıllardır ertelediği değerlemeleri ( Basmane dahil) peş peşe yaptırabilir mi acaba diyorum?

2.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar! Eplas aktiflerinin ( Basmane dahil) gerçek değerlemelerini bu borç davasından dolayı mı yapmıyordu diyorum?Dava bugün itibariyle resmi olarak sona erdiğine göre; Yıllardır ertelediği değerlemeleri ( Basmane dahil) peş peşe yaptırabilir mi acaba diyorum?
    Yaptırabilse de yaptırmaz.
    Katranı kaynatsan olur mu şeker ?

3. ben iştirakimiz güçbirliği holding ve alt firmaları yüzünden yapamıyorlar diye düşünüyorum , bu holding egs grubu ile ortak kurulmuş ve egs grubuda tmsf de , son konsolideye bakarsanız (özellikle dipnot4) hala tmsf ile ilişikli bilanço hazırlanıyor ve en önemlisi basmanenin ederi belli değil , kısacası basmane işi bitip güçbirliği ve batak iştirakler temizlenmediği sürece hiç birşey yapamazlar ,
    bilançoyu bile görüyorsunuz ancak son gün mesai sonrasına yetiştiriyorlar .

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ben İzmirdeyim
    Bir araştırayım.
    Çukur ne alemde
    Sayın EGEDUK yakınsan bir fabrika çevresinde çalışan personellerle görüşebilirsen çok iyi olur. En iyi işçiler bilir gidişatı işi gücü.
    Çukurda çalışanlara sormak yeterli olur bence.

5. Borsa açılınca gönder haberi

Hisseyi 7.02 tavana doğru götür

Sonra günü 6.74 ile kapat

Yine malı götüren götürdü

Burada yazılanlar sayesinde psikolojik olarak patronlar hem şirketi yönetiyorlar hem de borsa fiyatına yön veriyorlar

Danışman ve diğer maaşlı personeli tutmaya gerek yok

Hazır beyin takımı burada görevini bedavaya yapıyor nasıl olsa

6. diğer forumda hisselere blokaj koyun diye bilmeyenleri uyarıyorlar , açığa satışı önlemek adına önemli bir konu , sizlerde blokaj varmı ? belki diyeceksiniz eplasın her tarafı bloke olsa ne yazar diye ama bence faydası var zararı yok .

7. 2,5 yıl önce Endex 1200 eplas 49
    Şuan endex Endex 8113 eplas 46
    Çoğu hisse 10-15 kat artmışken eplas eksi
    Sz ve saz arkadaşları yazıklar olsun topunuza
    Yatırımcıyı düşürdüğünüz durum hiçmi vicdanınızı sızlatmıyor
    Gerçi vicdan İnsanda olur
    ������������

8.  Alıntı Originally Posted by şevkidede Yazıyı Oku
    diğer forumda hisselere blokaj koyun diye bilmeyenleri uyarıyorlar , açığa satışı önlemek adına önemli bir konu , sizlerde blokaj varmı ? belki diyeceksiniz eplasın her tarafı bloke olsa ne yazar diye ama bence faydası var zararı yok .
    Bloke sadece MKK 'dan koyulabilir.
    MKK 'dan bloke koyunca aracı kurumların
    Ekini kolunu bağlarsınız
    Sizin hisseyi alıp satamazlar
    Fiyatlar üzerine oynayamazlar

Sayfa 466/518 İlkİlk ... 366416456464465466467468476516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz