Sayfa 493/518 İlkİlk ... 393443483491492493494495503 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,937 - 3,944 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    Tse 50001 sertifika alındı .ama ,ne oldugu anlaşılmamış !
    Sessiz boru,yanmayan boru, kanserojen olmayan temiz su borusundan sonra NANO teknoloji ile üretilen yassı damlama sulama borusu. şimdilik fiyatlamalara yansımamış ,itibarı yerle bir edilen , üst kulvarda konsolidasyon savaşı verilen ve bu nedenle k.y. cısını mutlu edemeyen kapalı kutu haline dönüştürülen çalımlı ,alımlı şirket.
    Evet ISO 50001 belgesi aldı lakin bu haberi ilk okuduğumda
    Aklıma bi ara aldığı EYDEP SAVUNMA SANAYİ belgesi vardı onu hatırladım. O zamanda mutluluktan uçuyorduk

2. Merhaba,

Terör;

Masum insanları katleder. Geride kalanları korkutur. İnsanların hayatını altüst eder...

Mafya;

Masum, yada masum olmayan insanların mallarına ve mülklerine zulüm, korku ve ölüm ile çöker...

Eplas;

Küçük yatırımcının parasına ve hayallerine çökmüştür...

Üstelik uzun yıllardır...

------------------------------------------------------------------

Şimdi, Eplas hissesini senelerdir kazandırmayan, yatırımcısına zulmeden hale getiren insanların;

Terörden ve mafyadan bir farkı var mıdır?

Bence yok.

Zulümse, insanlara zulüm var. Ölümse, yatırım yaptığı hissenin hasta edip ölümüne sebep verdiği insanlar var.

-------------------------------------------------------------------

Sizi mahkemelerde inim inim inletirdim de;

Bu hoşunuza giderdi.

Devletin ve adaletin, zulmünüzü göreceği zamanlar da gelecek.

Hiç merak etmeyin.

Alçak insanlar.

---------------------------------------------------------------------

Yatırımcı arkadaşlara saygı ve selamlarımla,

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Evet ISO 50001 belgesi aldı lakin bu haberi ilk okuduğumda
    Aklıma bi ara aldığı EYDEP SAVUNMA SANAYİ belgesi vardı onu hatırladım. O zamanda mutluluktan uçuyorduk
    Eğer savunma sanayi bunların eline kalmış ise vay memleketin haline

4. İyi akşamlar

Eski eplas yatırımcısı olarak bir selam vereyim dedim. Foruma arada bir bakarım aynı muhabbetler devam ediyor. Doktor abinin şöyle boru üretiyorlar böyle kaliteli boru üretiyorlar mesajları ve diğer arkadaşların serzenişleri .

Doktor abim sadece şunu söyleyim keşke bunların karakterleri de ürettikleri borular kadar kaliteli olsaydı.

Bu şirketi Kemal zorlu ölmeden önce değersizleştirip göçtü gitti yani son golünü attı, şahsi borcunu şirket hisselerini piyasaya satarak halka açıklığı 80 lere çıkararak yaptı, şimdi ahlarla arkasından beddualar alıyordur herhalde

Arkadan gelenler de boynuz kulak misali babalarından daha kötü yönetici çıktılar. Aslında babalarının pisliğini hisse geri alım yaparak düzeltebilirlerdi onlar ne yaptı salağa yatıp yatırımcıyı yok sayıyorlar. Yazacak çok şey var da burdaki çoğu kişi hikayeyi biliyordur

2.5 yıl önce eplas maceramı bitirmiştim arada bir kez ufak al sat yaptım. Bugün Basmane çukurunun yanından geçtim içeride epey bir kamyon çalışıyordu kepçe, ekskavatör falan göremedim ama. Benim anladığım çukurda inşaat faaliyeti var ama kap ta şirketten bir bildirim göremedim.

Bugün bu gelişmeye istinaden birkaç bin lot alım yaptım eskisi gibi %50 üzeri alım kesinlikle yapmam sadece yıllarca beklenen çukuru içeride izlemek için.

Yatırım tavsiyesi değildir. Tekrardan iyi akşamlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    İyi akşamlar

Eski eplas yatırımcısı olarak bir selam vereyim dedim. Foruma arada bir bakarım aynı muhabbetler devam ediyor. Doktor abinin şöyle boru üretiyorlar böyle kaliteli boru üretiyorlar mesajları ve diğer arkadaşların serzenişleri .

Doktor abim sadece şunu söyleyim keşke bunların karakterleri de ürettikleri borular kadar kaliteli olsaydı.

Bu şirketi Kemal zorlu ölmeden önce değersizleştirip göçtü gitti yani son golünü attı, şahsi borcunu şirket hisselerini piyasaya satarak halka açıklığı 80 lere çıkararak yaptı, şimdi ahlarla arkasından beddualar alıyordur herhalde

Arkadan gelenler de boynuz kulak misali babalarından daha kötü yönetici çıktılar. Aslında babalarının pisliğini hisse geri alım yaparak düzeltebilirlerdi onlar ne yaptı salağa yatıp yatırımcıyı yok sayıyorlar. Yazacak çok şey var da burdaki çoğu kişi hikayeyi biliyordur

2.5 yıl önce eplas maceramı bitirmiştim arada bir kez ufak al sat yaptım. Bugün Basmane çukurunun yanından geçtim içeride epey bir kamyon çalışıyordu kepçe, ekskavatör falan göremedim ama. Benim anladığım çukurda inşaat faaliyeti var ama kap ta şirketten bir bildirim göremedim.

Bugün bu gelişmeye istinaden birkaç bin lot alım yaptım eskisi gibi %50 üzeri alım kesinlikle yapmam sadece yıllarca beklenen çukuru içeride izlemek için.

Hocam size zahmet çukurda neler oluyor 1-2 resim koysanız da görsek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    İyi akşamlar

Ne inşaat faaliyeti var merak ettim doğrusu.
    Hiç bir haber yok ortada?
    O tarafa yolum hiç düşmüyor ama hafta sonu bir fırsatını bulursam gidip bir bakarım.
    Acaba belediye mi çer çöp falan topluyor veya yan duvarları güçlendirme çalışması mı?

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ne inşaat faaliyeti var merak ettim doğrusu.
    Hiç bir haber yok ortada?
    O tarafa yolum hiç düşmüyor ama hafta sonu bir fırsatını bulursam gidip bir bakarım.
    Acaba belediye mi çer çöp falan topluyor veya yan duvarları güçlendirme çalışması mı?

Birisi nano teknoloji der mutluluk içindeyim

O gider Peşine birisi gelir citibank yabancı tam iki milyon aldı dee rr

Şuraya girdiler ya biri gelir kepçeler basmane çukurunda acayip hareketler var

Ayıkla princin taşını 😊

Bakalım sırada ne var

8. Kemal zorlu mezardan çıkıp gelse bunlar hemen küçük yatırımcıyı nasıl daha iyi becereceklerinin planlı yaparlar

Sayfa 493/518 İlkİlk ... 393443483491492493494495503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •