Sayfa 514/518 İlkİlk ... 14414464504512513514515516 ... SonSon
Arama sonucu : 4137 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Kul hakkı ile öbür tarafa gitmek büyük sıkıntı.
    Burada varislerine, hakkını helal etmeyen ilgili kişi veya kişilerin mağduriyetini gidermeleri düşer.
    Gidermeliler ki haklarını helal etsinler.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kul hakkı ile öbür tarafa gitmek büyük sıkıntı.
    Burada varislerine, hakkını helal etmeyen ilgili kişi veya kişilerin mağduriyetini gidermeleri düşer.
    Gidermeliler ki haklarını helal etsinler.
    Merhaba,

Bunlarınki başka bir şey sayın Egedük. Kul hakkı seviyesini çoktan aştı.

Kemal Zorlu'nun ölümünden ders çıkarmamaları, akıllara zarar.

Bunlar, hayatın akışına, ekonominin ve piyasaların akışına ters işler yaparak, hisseyi sürekli düşürüp değersizleştiriyorlar.

Tanrı'yı oynuyorlar, en azından "Bu hisselerin Tanrısı biziz..," diyorlar.

Bunları Cehenneme koyup da, diğer cehennemliklere haksızlık da etmez Allah.

Bunlara Super, mega ve maximum ile başlayan, kendileri gibilerle birlikte olacakları özel Cehennem yaparlar diye düşünüyorum.

----------------------------------------------------------------

"Teknik konuşalım" diye yazdığım yazıda, ABVS ve ABVZA seviyelerinden bahsetmiş,

ABVS seviyesinin 10X yaptığında, ABVZA seviyesinin de 20x sonra biteceğini yazmıştım.

Burada bir yanlışlık yapmışım, tam tersi olacak.

Yani ben, "Allah Belanı versin Sibel" demekten ancak 20X sonra vazgeçeceğim.

----------------------------------------------------------------

İnsanları burada yaşlandırdınız. Soyu, sütü, mayası bozuk insanlar.

İyi bir akşam diliyorum.

3. Merhaba,

Bugünkü teknik değerlendirmeyi yapalım. ;-)

OS baskı ve satışları devam ediyor...

Ama şehirde yeni biri var gibi. Emin değilim ama görüntü öyle.

Umarım daşşahlı biridir.

Yada her zamanki gibi, kendi alıyor kendi satıyor. Alıp satmak bunlara bedava nasıl olsa. Arada 5-10 lot üterse ütüyor işte.

Sanki hisseyi zorla düşürmek için uğraşıyorlar görüntüsü vardı bugün. Önceki günler öyle değildi, satışlara alış kademeleri dayanmıyordu.

Bugün, alıcılar dirençli ve kararlı göründü. Satanlar da, " Düşüreyim de kaç lota mal olursa olsun" diyor gibiydi...

Hiç bir öküz, böyle bir düşünce ile mal satmaz, biri kararlı olarak alıyorsa, ondan çekinmeniz gerekir.

----------------------------------------------------------

Zaten bir Öküz, bir de İnek var karşımızda.

Kurban bayramı da yakın.

Kavurmalarını yemek nasip olsun...

Bize değil, en belalılara...

---------------------------------------------------

Biri çıkar gelir,

Sizi ya enine böler, yada dikine...

İyi bir gece diliyorum.

Saygılar,

4. Bla bla bla ….

Ortada tek bir gerçek var…

Yaşanan bu süreci iyi anlamak neyin neden yapıldığını hangi şartlarda bu şirketin nelere maruz kaldığını anlayarak bilerek beklemeyi sürdürüyorum…

Bir gün geldiğinde herkes çarpı X kadar hatta düşündüğünden daha fazlasını alacak bildiğim tek gerçek .

—————————-/-________——__\______\\_

Allah rahmet eylesin sayın Kemal zorluyu minnetle anıyorum . Mekanı cennet olsun.

Sevgili doktor abicim sen güzel bir adamsın seni şimdi daha iyi anlıyorum.

Güvenerek ve inanarak Sabırla bekliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Kemal zorlu mezardan çıkıp gelse bunlar hemen küçük yatırımcıyı nasıl daha iyi becereceklerinin planlı yaparlar
    Merhaba,

Daha 2 ay önceki Melasis...

Dr. Abi yazmaz da, yazsa ne yazardı çok merak ediyorum.

Sen mi Dr. Abiyi anladın, yoksa Dr. Abi mi beni anlamaya başladı, söylerdi.

30 sene gerçek yatırımcı olmuş, parası 3-5 sene öncesine göre, 1/20 olmuş, 30 sene öncesine göre 1/100 olmuş, sen (hakkındır) 3-5 sefer iyi yerlerde çıkıp, paranı çoğaltıp gelmişsin..,

Dr. Abiyi anlamışsın. Bravo.

10 senedir yazdıkların orada arşivlerde duruyor. Seni incitmeden yazmaya çalışıyorum.

O yazılarını taşımak büyük zaman kaybı olur.

Sana saygı duyarım ama biraz tutarlı ol.

Sibel sana düşmez, yalakalık yapma.

İyİ bir haberin varsa, üstü kapalı yaz, anlayan anlar.

Selamlar,

6.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Daha 2 ay önceki Melasis...

Dr. Abi yazmaz da, yazsa ne yazardı çok merak ediyorum.

Sen mi Dr. Abiyi anladın, yoksa Dr. Abi mi beni anlamaya başladı, söylerdi.

30 sene gerçek yatırımcı olmuş, parası 3-5 sene öncesine göre, 1/20 olmuş, 30 sene öncesine göre 1/100 olmuş, sen (hakkındır) 3-5 sefer iyi yerlerde çıkıp, paranı çoğaltıp gelmişsin..,

Dr. Abiyi anlamışsın. Bravo.

10 senedir yazdıkların orada arşivlerde duruyor. Seni incitmeden yazmaya çalışıyorum.

O yazılarını taşımak büyük zaman kaybı olur.

Sana saygı duyarım ama biraz tutarlı ol.

Sibel sana düşmez, yalakalık yapma.

İyİ bir haberin varsa, üstü kapalı yaz, anlayan anlar.

Selamlar,
    Vallahi Ercan kardeşim fırsat buldukça topluyorum yatırımcı piskolojisi tek kağıda kalmamak lazım

Tutarlıyım güveniyorum kardeşim kararım hiçbir şekilde değişmez ara sırada kızsak da sert hareketler olduğunda bir şeyler söylemişiz ne yani bula bula bunu mu buldun sen de şimdi daha kötü sözlerim de var.
    doktora abiye gelince onun sabrını hayranım tutarlı olmasını hayranım

7. ısrarla söylüyorum bu şirketin geleceğine de yöneticilerine de kurumsallığına da olan güvencim tamdır çok kaliteli bir şirkettir zamanını bekleyin sabırlı olmak lazım portföyünüzde bulunması gereken bir kağıt olduğunu düşünüyorum.

Biraz oyalandığımız doğrudur ama bu hissede 15 senelik bir yatırımcı olarak . Fabrika satın alınması ile ilgili sürecin devamında 1001 gıdaya olan borç ödemesinde yaşanılan sıkıntılar da şirketin halka açıklığı %25 ten %72 ye çıktı. Toparlama içine girdiğimiz doğrudur beklediğimiz doğrudur evet mal çok ucuz şirket çok kaliteli o yüzden sabır diyorum kardeşim operasyon başladığı zaman basamakları üçer beşer gider bu şirket tutamazsınız tıpkı 0,50 TL den alıp 50 TL ye sattığımız gibi o yüzden ısrarla portföyünde bulunduruyorum.

8. Pazar günü izmir de oy atacaklar, bu şirketin kaderini bu hale getiren çukur dan son çıkış şansımızın sandıkta olduğunu düşünüyorum, 20 yıldır tutturamadığımız hükümet ve belediye yakınlığını bu sefer tutturabilirsek inşallah aq munun çukurundan kurtulabiliriz sevgiler saygılar hayırlı oylar..

Sayfa 514/518 İlkİlk ... 14414464504512513514515516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •