Sayfa 437/518 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Sizin yönettiğiniz şirketin amına koyayım. Bir ****** çocuğu sürüsü yıllardır insanlarla dalga geçiyor. %500 bilmem kaç bölünecek şirketin haline bak!!! Ulan açıklasanıza bedelsiz tarihini köpek soyları!!! Burayı şirkette okuyanlar var biliyorum, kendine sövdürmekten bu kadar zevk alan ********i başka yerde bulamazsınız!!! Soyunuza tüküreyim sizin!!!

2. 2,5 yıl bekledikten sonra 6 ay önce çıkmıştım, 6 ayda pek değişen bir şey olmamış anlaşılan, gelen gideni aratır olmuş. kalanlara sabır diliyorum.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. her önemli yatırım insanın kendi tecrübesi ve bilgisi ile alınır.

3. Cuma akşamı 64.55 liradan bölünseydi
    Pazartesi 9.42 liradan işleme başlayacaktı

4. dünkü kap haberine göre sermaye artırımı tamamlanmış diye anlıyorum , herhalde pts günü bölünür artık ,

5.  Alıntı Originally Posted by bektes52 Yazıyı Oku
    Sizin yönettiğiniz şirketin amına koyayım. Bir ****** çocuğu sürüsü yıllardır insanlarla dalga geçiyor. %500 bilmem kaç bölünecek şirketin haline bak!!! Ulan açıklasanıza bedelsiz tarihini köpek soyları!!! Burayı şirkette okuyanlar var biliyorum, kendine sövdürmekten bu kadar zevk alan ********i başka yerde bulamazsınız!!! Soyunuza tüküreyim sizin!!!
    Merhaba,

Belinize kuvvet Bektaş kardeşim. Koyun, hakkınız var. Ben yaşlandım biraz, kalan mermileri bunlara harcamak istemiyorum.

İyi bir gece ve iyi bir hafta diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

6. Yarın 9.80 den başlar

7. Yavruları da yarı nhesaba geçmiş olacak mı ? 1 Eylül diye telegramda kafa karıştıranlar var

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Çok önemli değil
    Bugün elinde varsa
    Geçecekler

Sayfa 437/518 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •