Sayfa 467/518 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Bloke sadece MKK 'dan koyulabilir.
    MKK 'dan bloke koyunca aracı kurumların
    Ekini kolunu bağlarsınız
    Sizin hisseyi alıp satamazlar
    Fiyatlar üzerine oynayamazlar
    son derece basit bir işlem , blokajı kaldırmakta kolay , eplasta açığa satış bariz şekilde kendini belli ediyor , aracı kurumların takaslarını takip ediyorum bir gün satanlar ertesi günü alttan geri koymaya çalışıyorlar , herkes kendi hissesi kendi parası kadar alsın satsın ,

2. EPLAS - Egeplast

Aracı kuruma sordum aşağıdaki cevabı verdi:
    Normalde açığa satış ve ödünç piyasası diye bir piyasa var ama depremden beri kapalı SPK tarafından durduruldu.
    Bu işlemler eskiden de müşteri bilgisi dışında kullanılmaz yani sizin onayınız gerekli.

3.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Aracı kuruma sordum aşağıdaki cevabı verdi:
    Normalde açığa satış ve ödünç piyasası diye bir piyasa var ama depremden beri kapalı SPK tarafından durduruldu.
    Bu işlemler eskiden de müşteri bilgisi dışında kullanılmaz yani sizin onayınız gerekli.
    deprem dolayısı ile borsa genelinde bir süreliğine tedbir alındı ama şuanda öyle bir kısıtlama olmadığını düşünüyorum çünkü zaman zaman bazı hisselere tedbir ve açığa satış yasağı haberleri görüyorum , borsanın aşağıda bir özet listesi var , bu listede olmayanlarda pekala açığa satış olabilir diye anlıyorum ,

Ayrıyeten herkes bir sürü hisse alıp satıyor aracı kurumlar sürekli yeni hisse alanlardan açığa satış için izinmi alıyor , bizim aracı kurumlar ile yaptığımız bir ana sözleşme ve yılda bir olması lazım onay verdiğimiz bir mutabakat var orada bazı maddeler olabilir .

Şahsen benim aracı kurum beni arayıp sizin eplasları bir müşteri açığa satıp hisseyi baskılayıp sonra alltan alıp yerine koyup para kazanmak istiyor diye izin sorsa defol git derim ,
    Benim eplaslar bir süredir blokeli , hiçbir eziyeti yok satacağınız zaman 2 dk da blokajı kaldırıyorsunuz .

https://www.borsaistanbul.com/files/...lu-cizelge.pdf

4. Merhaba,

Kocasının adını korumak Semra hanımın işi.

Eşeğine çüşşş!.., demek de onun işi.

Tınmıyor...

Hepsi bozuk, hepsi sorunlu.

Yaradan'ın en kısa zamanda sorguya çekmesi dileklerimle,

İyi haftalar.

Saygılarımla,

5. Sibel hanımdan sonraki jenerasyon kim acaba? Bundan sonra kim gelecek şirketin başına?
    Sibel hanımın çocuğu mu?
    Kemal Zorlu’nun kaç torunu var?
    Deli sorular.

6. Merhaba,

Şapı döversen olur mu şeker?

Göreceğiz, dövmeye devam.!

Saygılarımla

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sibel hanımdan sonraki jenerasyon kim acaba? Bundan sonra kim gelecek şirketin başına?
    Sibel hanımın çocuğu mu?
    Kemal Zorlu’nun kaç torunu var?
    Deli sorular.
    bildiğim kadarıyla patroniçenin çocuğu yok , erkek kardeşin çocuğu var ama oda şirketle pek ilgili değil , buna birşey olursa muhtemelen kardeş şirketi okutur diye düşnüyorum , valide hanımı boşverin zaten .

8.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Şapı döversen olur mu şeker?

Göreceğiz, dövmeye devam.!

Saygılarımla
    Katranı kaynatsan olur mu şeker derken, hisse devre kesti.

Sayfa 467/518 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •