Sayfa 468/518 İlkİlk ... 368418458466467468469470478 ... SonSon
Arama sonucu : 4141 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. an itibari ile devre kesici geldi , inşallah tedbir gelir açığa satışı yasaklarlar ,
    normalmi bunun hareketleri , bu ne rezalettir

2. Hala açığa satış diyorsunuz. Araştırmadan yanıltıcı mesajlar paylaşıyorsunuz.
    Kendiniz deneyin bakalım yapabiliyor musunuz?
    Veya başka bir arkadaş denesin , sonucu burada paylaşsın.

Ben denedim.

Eplas için "Bu senet için açığa satış yapılamaz" hata mesajı aldım.

Artık blokeymiş, açığa satışmış hikayeleri inş paylaşılmaz !

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Namussuz aile!

4. Ben şuna kanaat getirdim sz ve saz arkadaşlarının karşısına geçip ağza alınmayacak hakaret edip yüzüne tükürseniz şükür diyecekler, bu acımasızlığa seni iten nedir sz;
    Kefenin cebi yok, 2,5 yılda yatırımcıyı batırdın huzur bırakmadın, uyan gaflet uykusundan insan olduğunun farkına var
    Babanın kemiklerini yeteri kadar sızlatmadınmı

Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Hala açığa satış diyorsunuz. Araştırmadan yanıltıcı mesajlar paylaşıyorsunuz.
    Kendiniz deneyin bakalım yapabiliyor musunuz?
    Veya başka bir arkadaş denesin , sonucu burada paylaşsın.

Ben denedim.

Eplas için "Bu senet için açığa satış yapılamaz" hata mesajı aldım.

Artık blokeymiş, açığa satışmış hikayeleri inş paylaşılmaz !

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn.Dünyalı size ait bir gayrimenkulu siz veya varsa ortaklarınızla elbirliği ile veya vereceğiniz vekalet ile birisi dışında satışı konu olabilir mi? Olaamazzz. Oluyor Sn. Dünyalı zamanında uyanamaz üçüncü şahısa da devri olursa çözemezsinizde. Tapu için de taşınmazına kendin şerhler koyabilirsin beni üzerinde işlem olursa bilgilendirin diyebilirsin. Adınıza şirket kurma ortak olma işlemlerine sınırlama koyabilirsiniz. Şİmdi tüm bunlar yapılıyor ve tedbirleri kamuca alınmış kullanımızda. Siz Bu senet açığa satışa konu olamaz mesajı aldınız diye bu işlem yapılmaz diyorsunuz. Burada yapılan açığa satış legal yapılan tanım işlem değil. Araştırmadan yanıltıcı mesaj veriyorsunuz dediğiniz için şifreyle girip zahmet ettim. Tecrübe/yaşanmışlık eksikliğiniz var. Ayaklı borsaya kadar giderim de Türk invest,kastel ve Y.kaya menkulden yediğim tecrübe dünyalıya değil tüm uzaylılara yeter desem yanılırım yeni bir açık her zaman olur olacaktır. İnş. Hiç yaşamazsınız ne siz ne çevreniz.

Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Ben şuna kanaat getirdim sz ve saz arkadaşlarının karşısına geçip ağza alınmayacak hakaret edip yüzüne tükürseniz şükür diyecekler, bu acımasızlığa seni iten nedir sz;
    Kefenin cebi yok, 2,5 yılda yatırımcıyı batırdın huzur bırakmadın, uyan gaflet uykusundan insan olduğunun farkına var
    Babanın kemiklerini yeteri kadar sızlatmadınmı
    Girmişken yazalım.Sn. Analiz5 söylenenlerin hiç bir fazlası yok eksiği vardır. Alıntılıyarak yazıyorum zira gaflet uykusunda değiller, onlara bir çınar bir gölge olsa idi çabuk toparlanırlardı. Gücü ele geçirmek babadan böyle geçerse hele iyiye kull***** görmek imkansız gibidir. Bu zamana kadar yapılanları bilen katlanan ya o çatı da durmaz ya da o zaman çabalardı. Mirasın kullanımını sindirsinler içerde sıkıntı başlasın. Prof. yöneticiler süreci kavgalar. Belki de en hayırlısı satış gelir. Umarım bir sebeple süreç hızlanır da çocukların nasiplendiğini görürüz. Sinüs eğrisi diyorum.Bu eğriden kaçış yok. Her şey buna uyacak.Genlik sorunu var o kadar. Saglıklar ortaklar

7. VİCDANSIZLARRR
    Endex 1200 eplas 49
    Endex 7900 eplas 43

UTANMAZLARRRR
    KAN EMİCİLERRRR
    ................

8. Fiili dolaşım : % 71,79

Çok yüksek bir oran.
    Takaslar nasıl acaba?

Sayfa 468/518 İlkİlk ... 368418458466467468469470478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri