Sayfa 225/519 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 4150 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Merhaba Gk kayıtlarına nasıl ulaşabiliriz izleyebiliriz?

2. Gk a dair videoyu bende izlemek isterim, bir link vs varsa bizde yatırımcısı olarak bakalım

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

3. video benim bilgisayarımda, link yok, cd ile aldım. Paylaşamam kusura bakmayın. Ayrıca, yatırımcı olarak herkesin bu toplantıya katılma , konuşma hakkı vardı. Lütfen yatırımınıza sahip çıkın. Bu Kemal böyle rahat at oynatıyorsa, sebebi malına sahip çıkmayan yatırımcılardır. GK ya online katılım sağlayabilirdiniz. Öğrendiğime göre sadece 1 kişi online katılmış, orda hazır bulunanlar da zaten berna ne okuduysa el kaldırıp evet demiş. Sonraki GK ya hem yatırımcı hem de davacı olarak katılacağım.

4. Bu arada, Berna'nın ödeme yapıldı dediği para miktarı 1,5 milyon dolara yakın. Kemal bilançodan tırtıkladığı paralarla borcun küçük bir kısmını ödemiş. Bunu bir çok yatırımcı biliyor zaten. ama nerden biliyor? tabiki şirket açıklamadı. Herkes kendi çabasıyla bilgiye ulaşmaya çalışıyor.

5. Sayın Dufresne; Temyiz olumsuz gelirse yönetim olarak, “borç benim şahsi borcum” diyen kişiden almak için y.k. kararı alacak mısınız diye soran kişi bendim. Yine sayın K. Z. borç benim şahsi borcum dediği halde niye karşılık ayırarak bilançoyu negatife çevirdiniz diye de sordum. SPK yazılı olarak bize mahkeme kararı uyarınca karşılık ayırın diye yazışma yaptı cevabını aldım.

6.  Alıntı Originally Posted by MeKeULU Yazıyı Oku
    Sayın Dufresne; Temyiz olumsuz gelirse yönetim olarak, “borç benim şahsi borcum†diyen kişiden almak için y.k. kararı alacak mısınız diye soran kişi bendim. Yine sayın K. Z. borç benim şahsi borcum dediği halde niye karşılık ayırarak bilançoyu negatife çevirdiniz diye de sordum. SPK yazılı olarak bize mahkeme kararı uyarınca karşılık ayırın diye yazışma yaptı cevabını aldım.

sayın MekeUlu, açık açık yalan söylüyorlar. Karar ocak ayında tebliğ edildi, karşılıklar 2021 bilançosuna girdi. Halbuki 2022, 1 dönemde olmalıydı. Şirket çok öngörülü olduğu için !!! böyle yaptılar. SPK neden böyle bir şey yapsın? SPK ne nasıl bir kurum ki, bakın karar çıktı , bunu göstermeniz lazım mı diyor? SPK lık bir durum yok, alacaklı koyar icrasını zaten, SPK buna müdahil olamaz. O avukat o kadar cahil ve konudan uzak ki, laf olsun diye konuşuyor. Keşke şunu sorsaydınız, bu para bilançolara hiç girmediği halde, nasıl oldu da şirketler sorumlu oldu? Madem deliller bu kadar açık, siz bu parayı bilançolarda hiç göstermeyerek suç işlemiş olmadınız mı? Avukat buna da cevap verseydi keşke. Peki aynı SPK, arkadaş 26 dan sattığın malları 3 gün sonra 24 ten satıyorlar , ne oluyor, kim bunlar diyor mu? Size bu cevabı veren avukat alenen yalan söylüyor. Zaten bu soruya bernanın cevap vermesi lazım ama onunda misyonu belli. Soruyu savuşturdular. Zaten önceden de yazdığım gibi usulsüzlük için başvuru yapıp iptal ettirebilirim. yeniden GK yapmak zorunda kalırlar . Belki organize olup topluca gidip hesap sorma zamanı gelmiştir. raftaki 1 liralık mallar 5 lira oldu 2 yılda ama eplas hergün düştü. Sebep? Mazhar eplasın %28 ine sahip, toplam piyasa ederi eplasın 2 katı. sibel denen asalak pişkin pişkin " mazhar yıllarca geride kaldı, eplas gitti mazhar yatırımcısı bekledi dedi" nerde bekledi? Eplas ne zaman fark arttı? siz hangi borsaya bakıyorsunuz sibel hanım? iki hisse arasında hiçbir zaman makas olmadı, minik farklar hemen kapandı. Ama sibel in kastı şu tabi: biz parayı eplas dan vurduk, mazharda bir şey yapmamıştık, şimdi operasyon mazharda. Bakalım sibel , yaşayıp göreceğiz. Az kaldı.

7. YUNAN işgalini KASTEDEREK İZMİR için GAVUR İZMİR denmesini şimdilerde daha inlıyorum....

8. gerçi yakın zamana kadar YAKIN çevremdede GAVURlar vardı ya neyse....

Sayfa 225/519 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •