Sayfa 173/518 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Baslamalari bile guzel.

2. Ankara halletseydi yıllardır duran inciraltını planını hallederlerdi
    güya iki parti biz çalışıyoruz iş yapıyoruz diye ellerinde tamirci anahtarlarıyla geziniyorlar.

Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    Dikkatten kaçmasın
    Artık işin içine Ankara yani akp de
    Dâhil oluyor.
    Ankaranin dahil olması tmsf ve belediyeye
    Daha esnek hareket yapmasını sağlar
    Çözüm yönün de hızlı adımlar alınabilir
    Yoksa Bu çukur Kemal Abiye kalırsa buna
    Ne onun ne de bizim ömrümüz yeter
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

3. İşin içine Binali girmişse, onu tanıyanlar o masada ne konuşulduğunu, anlaşmanın hangi aşamaya geldiğini bilirler.

Arkadaşlar bir şeyi merak ediyorum,

SPK bülteninde tahsisli hisselerin 3 yıl satılamayacağı blokajı yanında bu hisselerin borsada satılacağı sonucu doğuracak herhangi bir işlem gerçekleştirilemeyeceği ifadesi de yer alıyor.

Ben bu ifadeden her iki şirketin mevcut payları da hiç bir şekilde MKK kaydı yaptıramayacağı yorumu çıkarmıştım.

SPK bunu nasıl kabul ediyor. Ya da bu gün MKK ya dönüştürülen hisseler toplu satılıp alan taraf mı 3 yıl bekleyecek.

5. Tahsisli den gelen hisseleri satamıyor zaten.
    Eskiden gelen elinde ki hisselerini satıyor

6. Sana yakışmayan anlamsız.... ve ne amaca hizmet etmek istediğine anlam veremediğim boş bir yorumda bulunman, beni gerçekten şaşırtı 🤔....

Bak...!
    Forumda paylaşım yapan BASIN aracılığıyla bizim yatırımlarımızın, ilgi ve alaka içeren bilgilendirici sunum yapan BİLDİK ( tanıdık ).... yorumlarıyla yatırımcılara bilgilendiren diğer forumdaşlarıda ZAN altında bırakmıyormusun ....?

Bir daha bak...!
    Dün.. Basında onlarca FLAŞ haber çıktı... sonuç ne oldu... Hisseler satış baskısına.. paylaşımda bulunan arkadaşlarlarında parmağı var anlamı... senin yorumun onlarıda ZAN altında bırakmıyormusun....?

PEKİİİ.... Sen ne ayaks....!!!

Ayaklar BAŞ olmuş.... Başlarda AYAK olmuş...

7. ne alakası var
    ne diyorsun
    kimi zan altında bırakıyoruz
    ne demek istiyorsun
    anlayan beri gelsin

8.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    Sana yakışmayan anlamsız.... ve ne amaca hizmet etmek istediğine anlam veremediğim boş bir yorumda bulunman, beni gerçekten şaşırtı ��....

Bak...!
    Forumda paylaşım yapan BASIN aracılığıyla bizim yatırımlarımızın, ilgi ve alaka içeren bilgilendirici sunum yapan BİLDİK ( tanıdık ).... yorumlarıyla yatırımcılara bilgilendiren diğer forumdaşlarıda ZAN altında bırakmıyormusun ....?

Bir daha bak...!
    Dün.. Basında onlarca FLAŞ haber çıktı... sonuç ne oldu... Hisseler satış baskısına.. paylaşımda bulunan arkadaşlarlarında parmağı var anlamı... senin yorumun onlarıda ZAN altında bırakmıyormusun....?

PEKİİİ.... Sen ne ayaks....!!!

Ayaklar BAŞ olmuş.... Başlarda AYAK olmuş...
    Geniş perdeden konuşursun seni mazharcı seni nasıls mazharda operasyon yok 40 tl eplas 17 oldu canım yağındanda koydun söyle amcana

Bu işin hizmeti mi kalmış yapılan işler ortada omuz baş formasyonu sakat bi durum borsada hoş karşılanmaz cancağazım ben hiç karşılamam

Sittiğim hissesi benim yazmamla gitseydi doktorun yazdıkları ile uçardı patronun şarlatanlıklarına gülüyorum artık

Benim Ömrüm racon kesmek ile değil racon kesenleri adam etmekle geçti. 18 yaşında 5 cezaevi bitirdim sen beni tanımazsın ama reisler beni tanır. He Kemal Zorlu’ya gelince Allah’ından bulsun artık portföyümü değiştirdim eplas sembolik miktarda kaldı . Sağlıcakla kalın bu eplas sayfasındaki son yazım….

Sayfa 173/518 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •