Sayfa 234/518 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 4139 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. Şu 12 m dolar olayı çözülmeden sipariş bilançolar gormeye devam ederiz muhtemelen

2. Bilancoda dip not 6..
    Grup sirketi 80.000.000 tl lik alcagini 2022 sonuna kadar tahsil etmeyi dusunmektedir...
    Egesökteks ve gücbirligi tekstil e ticari alcak olarak yazilmis...
    ** isaretli dipnotlar...
    Galiba bu yerlerle ilgili bir devir olabilir...gayrimenkulmu hissemi bakcaz...

3. bilançoda kar olursa binbir gıda paraya bloke koyup tahsilat yapar. Hali hazırda davayı kazandı, fabrikanın icrada olması para almasına engel değil. Bu yüzden bu iş çözümlenene kadar kemal bilançoyla oynamaya devam edecek, kar göstermeyecek. Beklenmedik bir durum değil.

4. Pd/dd 2.31 e geriledi 5.44 ten hissenin boyle bir bilancoda bile ucuzladigini gormek guzel...
    Binbirgida ile son sayfada yapilan odemeler ve anlasma zemininin detayi var.50 milyon a yakin odeme yapilmis bugunekadar.iyiniyet gostergesi olarak algilanir.demekki bu borc odencek...

5. Bilanço diye birşey yok,kemal şov var. Piyasada da kemalciğime hisse taşıyacak hamalllar aranıyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. neden kımse 134m yenıden degerlemeden gelen deger artısının bılancoda gorunmedıgınden bahsetmemıs ?

varda ben mi göremedim, maddi duran varlıklar bır önceki bilanço ile aynı ? bu bilançoya muhasebeleştirilmesi gerekiyordu ?
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

7. Bir çok bilanço geldi zarar açıklayan Kemal den başkasını görmedim
    belki de vardır
    benim dikkatimden kaçmıştır
    Yalanın batsın Kemal Zorlu.
    350 milyon net satış yapacaksın
    bu enflasyonist ortam da zarar yazacaksın.
    dürüst başkan!
    hayırsever başkan!
    şeffaf ve ilkeli başkan!
    yatacak yeriniz yok
    sizin kabahatınız yok
    size at koşturan ülkemin görevini yapmayan
    güzel kurumlarında kabahat var.

8.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Bilancoda dip not 6..
    Grup sirketi 80.000.000 tl lik alcagini 2022 sonuna kadar tahsil etmeyi dusunmektedir...
    Egesökteks ve gücbirligi tekstil e ticari alcak olarak yazilmis...
    ** isaretli dipnotlar...
    Galiba bu yerlerle ilgili bir devir olabilir...gayrimenkulmu hissemi bakcaz...
    faaliyet olmayan olmayan TİRE deki fabrikada hareketlenme var mı acaba? yakın olanlar bakabilir mi?
    80 MİLYON TL yıl sonunda tahsil edilmek üzere niçin borç verilir.

Sayfa 234/518 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •